Skocz do zawartości

Wo Long: Fallen Dynasty


messer88

Rekomendowane odpowiedzi

Ale sztoooos :obama: Podeszło mi to demko o wiele bardziej niż poprzednie. System walki jest super miodny i przypomina mi Sekiro, tylko łatwiejsze, bardziej widowiskowe i jeszcze bardziej satysfakcjonujące. Pasek postawy przeciwników zbija się szybciutko, criticale wjeżdżają co chwilę, to jest to. No i opcja z przeważeniem szali na swoją korzyść przez odzyskanie ujemnego paska spirit - kozak, można spokojnie grać w defensywie rozpracowując przeciwników i uderzać już na pewniaka. Ależ będzie granko.

Odnośnik do komentarza

Te wszystkie wskaźniki i paski to bym najlepiej powyłączał. Za każdym razem jak na któryś rzucę okiem, to dostaję w mordę. Za szybka jest ta gra na odrywanie wzroku od akcji, a na paski czasem looka się nawet mimowolnie. Dużo lepiej mi idzie, gdy kompletnie nie zwracam na nie uwagi i gram używając itemy i zdolności na wyczucie.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Dr.Czekolada napisał:

Nie wiem. Ja po demie Nioha 2 odpadłem. Dla mnie to było po prostu dlc do jedynki. Tak tutaj przeleciałem całość tego pierwszego z poprzedniego roku z oblizaniem palców.

Dla mnie Nioh 2 był lepszy niż jedynka, ale dlcków już nie dałem rady ograć, mimo, że miałem je dostępne. Właśnie mi się przypomniało o nich... Ale nie, za dużo innych gierek. Dlatego troche się zawiodłem, że gra jest aż tak podobno znowu do Nioh, poczekam na dluzsze opinie po premierze. Liczyłem przy zapowiedzi, że to będzie jednak wejście w nowa generację przeskok graficzny i strukturalny, a po gameplayu widzę, że to dalej Nioh graficznie i strukturalnie (podział na misje, ten sam loot itp.) z lekką nutką Sekiro.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Brolin napisał:

Te wszystkie wskaźniki i paski to bym najlepiej powyłączał. Za każdym razem jak na któryś rzucę okiem, to dostaję w mordę. Za szybka jest ta gra na odrywanie wzroku od akcji, a na paski czasem looka się nawet mimowolnie. Dużo lepiej mi idzie, gdy kompletnie nie zwracam na nie uwagi i gram używając itemy i zdolności na wyczucie.

 

no jak dla mnie to paski spirit powinny być po prostu większe, zarówno nasz jak i przeciwników (prócz bossów, te są ok). szkoda, że nie dali w opcjach jakiegoś regulowania....   

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Kazub napisał:

 

no jak dla mnie to paski spirit powinny być po prostu większe, zarówno nasz jak i przeciwników (prócz bossów, te są ok). szkoda, że nie dali w opcjach jakiegoś regulowania....   

Nom, zwłaszcza, że innych opcji jest od cholery. 

 

Opcji wyłączenia pokazywania się słabego lootu (czy coś w ten deseń, to żeby nie zbierać niepotrzebnych śmieci) w demie też nie uświadczyłem. Ktoś coś?

 

Czytając o tych podobieństwach do Nioh aż się cieszę, że w nie nie grałem, bo Wo Long to teraz dla mnie temat całkowicie świeży i porywający :dafuq:

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Brolin napisał:

Opcji wyłączenia pokazywania się słabego lootu (czy coś w ten deseń, to żeby nie zbierać niepotrzebnych śmieci) w demie też nie uświadczyłem. Ktoś coś?

 

No tak w sumie ciekawe czy to nie będzie jednak inaczej niż w Nioh, bo w tym demie to praktycznie nic nie leci poza 100% dropami z określonych przeciwników. 

Odnośnik do komentarza

Ja trochę nadal nie wiem jak najlepiej rozwijać te skille, czy po równo trzy kolory, czy skupić się maksymalnie na jednym-dwóch, np. ogień i woda... W wodzie jest fajny czar dający niewidzialność, tylko czy będzie to dobre w późniejszej grze, to ciężko stwierdzić. Tych czarów trochę jest i ciężko wybrać co będzie najlepsze :D

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, messer88 napisał:

Obstawiam 7-8. 

 

17 godzin temu, Schranz1985 napisał:

Obstawiam 78.

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
 

 

17 godzin temu, KrYcHu_89 napisał:

Nioh 88, Nioh 2 85, więc teraz stawiam na 82:)


image.thumb.png.ea388e571f157c9e81613887eea3254f.png

image.png

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...