Skocz do zawartości

Wo Long: Fallen Dynasty


messer88

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem, ja mam 4070TI, wiec działa, ale dziwi mnie tez wybor trybów jak z konsoli - gra lata srednio w 70-100 fpsach ale ma jakis problem z frame pacingiem, bo nadal wydaje sie malo plynna.

Mapowanie pada mozna zmienic w menu, wsparcie dla UW na razie ma bledy. Sama gra moze mocno wciagnac.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Schranz1985 napisał:

Mam dokładnie to samo.
Stare demo skasowałem już wieki temu...
Ściągnąłem nowe i nie mogę odpalić.

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
 

Dodam tylko, że przez stronę nowego dema też nie można pobrać. Dostaję komunikat: "Something went wrong. Try later".

Odnośnik do komentarza

ja skasowałem save starego demka i ściągnąłem niby nowe z podstronki i poszło 

 

natomiast 2ga faza bossa już poszła nie bardzo xd nawet nie wiem jak oo ugryźć, pierwsze demo gdzie potrzebny youtube :p

 

a tak się cieszyłem że mam 1wszego bossa na farmstatus...a potem cutscenka i mina zrzedła

 

ragequit poleciał, ale gierkę oceniam wysoko, potrafi wejść na ambicję =) 

Odnośnik do komentarza

a ja się pochwalę, że każdy z trzech bossów padł za pierwszym razem, taki ze mnie zuch. mimo, że nie grałem wcześniej, to naoglądałem się kompetentnych gamepleji, więc wiedziałem co i jak. 

 

dwie rzeczy mnie frapują. pierwsza - grafika. jezu, na PS5 wygląda to naprawdę słabo i nie wiem, czy zarówno jakościowo jak i estetycznie nioh 2 nie wyglądał lepiej. słabe tekstury, biedne w detale otoczenie, przenikanie obiektów i doczytywanie. 

druga sprawa - planowanie buildów. nie czaję tu synergii pomiędzy atrybutami. do tego skalowanie na różnych broniach z tej samej kategorii wygląda różnie, dlatego ciężko jest upatrzeć sobie jeden stat pod dmg i w niego inwestować. w nioh było jakoś bardziej klarownie, czyli np. katana - ki, włócznia - HP itd.

mam nadzieję, że będzie respec.

      

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, messer88 napisał:


usuwasz stare demo z konsoli, wchodzisz na sklep i klikasz … na stronie gry i tam masz opcje pobrania nowego dema 

U mnie to nie działa. Stare demo dawno usunięte wraz z sejwami w danych gry. Wygląda to tak jak na fotce. Po kliknięciu Pobierz zasysa mi nieaktywne demo z września 2022. Nie widzę nigdzie osobnej innej zakładki, choć przejrzałem wszystko.

IMG_20230225_072235053.jpg

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, messer88 napisał:

Wszystkie dane usuwałeś? U mnie to tak wyglądało że wpierw odpaliłem stare demo, zobaczyłem ocb i tylko to usunąłem. Jak ściągasz to ze screena to jaki masz nr w menu głównym? To demko jest 2.01 chyba.

Tak, usunąłem wszystko łącznie z danymi, a mimo to pobierało się stare demo. 

Obszedłem ten problem i mam już to nowe demko. Zalogowałem się na konto kumpla, stamtąd zassałem, z powrotem zalogowałem się na swój profil i gram.

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

Ja dostalem mega mocny oklep w drugiej fazie 1 bossa. Nie umiem w ogole czytac jego atakow. Walczylem z nim 3 razy i za kazdym razem udalo sie zbic mu moze 30% paska. W soulsach bylo duzo prosciej :/ Niohow nie gralem nigdy i chyba jednak to nie dla mnie. Ktos ma jakas porade jak go najprosciej ubic? Moze cos przegapilem. Pary na 1 faze wchodzi gladziutko.

Odnośnik do komentarza

Czytałem jakaś zapowiedź jak to grafa poszła do przodu względem niohow....
Już 1 demo było paskudne, aż przecierałem oczy ze zdumienia bo jednak nioh to był ps4 a teraz mamy erę ps5.
I tu nadal tak paskudnie to wygląda.
Nie jestem jakiś pies na grafe ale lokację i art style niestety też nie tuszuje tego wrażenia grania w bieda gierkę.

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza

Pastgen, nie wiem jak na ps5 ale na ps4 amator mocno demko mnie odrzuciło. Coś czuję, że będzie to takie nioh 2.5, nawet ta lokacja z demka jest kalką nioszka, ehh znowu będzie recykling i powtarzalne mobki czy bossiki, obym się mylił, no zobaczymy na bank kiedyś zagram ale raczej już na nextgen bo na ps4 to biednie te demko wyglada :down:

I te drętwe skakanie boszee, do sekiro nie ma podjazdu 

Odnośnik do komentarza

Męczyłem się sporo z drugą fazą dopóki nie zacząłem blokować i omijać jego standardowe ataki, a parowanie zostawiłem tylko na crit hity. W ogóle do tego nie ogarnąłem, że jemu tylko 50% HP trzeba zdjąć w drugiej fazie i można super odpalić. I tak go klepałem kilka razy padając na 20% HP, aż końcu zobaczyłem info. Gra się inaczej niż w Sekiro, ale muszę przyznać że mocno się zajarałem gierką. W Niohy nigdy nie grałem.

Odnośnik do komentarza

Ja już od nioh2 się odbiłem.
W 1 wbiłem platyne ze 100h i 2 mi zbrzydła po kilkunastu h.
I teraz odpalam to demo i nadal taka sraka.
Niby walka spoko, ale eksploracja i lokację bieda .
Kumpel kupuje na premierę to może pożyczę ale jakoś negatywnie jestem nastawiony.
Tym bardziej że teraz jaram się fhuj vr i chciałbym ograć horizon re i gt7.


Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...