Skocz do zawartości

Wo Long: Fallen Dynasty


messer88

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, drozdu7 napisał:

No Sekiro jest tylko jedno, ale nie byłbym taki surowy dla souslikeów. Ja tam lubię 


Mnie kompletnie nie kupują, w dodatku mam wrażenie że co chwile jakaś gra musi mieć elementy soulsów, bo w sumie taki trend nieważne czy pasuje to czy nie.

 

wstretny kierunek sobie branzunia objeła

Odnośnik do komentarza

 

13 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

mam kontynuować?

 

Prosimy mordo, nie daj nam czekać.

 

A co co do samej gry to oby wyszedł sztos. Soulslike to najlepszy gatunek ostatnich 10 lat, ale to tylko dla chadgraczy co mają skilla w łapie, silną psychikę i wybitny iloraz inteligencji co by zrozumieć fabułę. Nie każdy jest tak wspaniały jak ja, więc rozumiem krytykę.

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Nie no, jak tak człowiek czyta posty Paolo (nawet nie ostatnio, tylko w ogóle), to dochodzi się do wniosku, że on na grach to się nie zna. Ta gra zła, ten gatunek zły, w to nie grał, w tamto nie grał, trzy konsole ma chłop, powinien łykać nowe tytuły (bogactwoxd Game Passa i Plusa umożliwia to), a tu czytasz od 10 lat, że poluje na 3DS i Vitę, już prawie kupił, już prawie! Kupuje Asasyna III za 70 złotych, nawet w niego nie gra. Albo gość ma kryzys, tzw. Niegranie w gry, albo po prostu, no trzeba to napisać, pierdoli głupoty i tyle. Smutne to w sumie :pechowiec:

 

O WoWie z szacunku nie chciałem wspominać.

Odnośnik do komentarza

Ale Soulsy też nie są R1R1R1o-o-o, no chyba, że zagrałeś w nie 3 minuty, bo w takim czasie to może się tak wydawać. Formula gameplayowa w soulsikeach jest już trochę wyeksploatowana, ale protoplasta gatunku i jego sequele mają kurna złożony system, no.

Odnośnik do komentarza

Z mojej strony EoT, bo nie chce mi się dalej tłumaczyć coś co tłumaczyłem już wielokrotnie. Nie, R1, R1, R2 to też nie jest combo. Soulsy są drewniane w systemie walki niesamowicie, może z wyłączeniem BB które eksperymentowało z formułą combo przy zmiany oręża i dołączyło broń palną, ale BB jest jednorazowym wystrzałem, a jak powstaje coś z elementami soulike to najcześciej opiera się na rdzeniu serii, a nie wariacji z Yharnam. Nie, nie przeszedłem żadnych soulsów. Nie dlatego, że są trudne tylko w pewnym momencie męczy mnie formuła która polega zawsze na tym samym - wejdź w nową lokację, naucz się jej, zabij bossa. Powtórz przez 3 generacje konsol.

 

Kiedyś był trend FPS-ów to ludzie słusznie pisali, że już wystarczy, że nie wszyskim gatunkom FPP pasuje i czasem cierpią na tym gry inne tytuły i osoby które od początku tego gatunku nie trawiły. To samo jest obecnie z open-worldami albo elementami GAAS-ów czy grami competitive. Nawet jeśli coś lubisz to po prostu widzisz, że w pewnym momencie jest za dużo. Tak jak dzisiaj graczom jeży się włos na głowie, bo słyszą, że gra będzie GAAS (cokolwiek to znaczy) tak ja mam jak słyszę o kolejnych soulsach. Smutam, że jak jest powszechna akceptacja jebania multiplayera, GAAS-ów, WoWa (w którą kurwa NIKT z was nie grał), ale jak powiesz coś na soulsy to jest od razu HOL' UP BOI GIT GUD PRAISE TA SUN.

 

Z mojej strony dyskusję kończę. Serio, nie jestem waszym wrogiem.

 

P.S. i trochę polaczkowo, zawistnie życzę wam aby trafił kiedyś trend którego nie znosicie i nie będzie utrzymywał się dwa lata, a trzy generacje. Zmiana optyki dobrze wam zrobi.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

P.S. i trochę polaczkowo, zawistnie życzę wam aby trafił kiedyś trend którego nie znosicie i nie będzie utrzymywał się dwa lata, a trzy generacje. Zmiana optyki dobrze wam zrobi.

 

A niech się pojawi. Co nie znaczy, że będziemy wchodzić do każdego tematu i pisać, że gra X, Y albo Z jest drewniana i w ogóle po chuj ludzie się jarają tym gównem.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

P.S. i trochę polaczkowo, zawistnie życzę wam aby trafił kiedyś trend którego nie znosicie i nie będzie utrzymywał się dwa lata, a trzy generacje. Zmiana optyki dobrze wam zrobi.

Już jest, to się nazywa "ubisoft game" i jest grany od 3 generacji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.