Skocz do zawartości

Wo Long: Fallen Dynasty


messer88

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Dr.Czekolada napisał:

W Niohu podobnie jak w Diablo włączało się w ustawieniach, żeby nie pokazywało najgorszych śmieci na podłodze. Oby tu też było.

Nie no bez tego nawet nie podchodzę, ogólnie system lootu w Nioh był przesadzy, naprawdę w tej grze kalka 1:1 z tym kolorowym lootem? Przeciez nikt tego nie lubi w Soulslike'ach xD. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Gra się zajebiście, mega responsywnie. Z ludzików nie leci wcale dużo śmieci no ale to początek gry jest. 

 

Demko skończone, luksja. Jedyne co się obawiam to że może być recykling pewnych mobów w większym stopniu no ale taki ER lepiej nie wygląda pod tym względem. Bossiki z dema fajne, jak się opanuje odbijanie ciosów to błyskawicznie się ich kończy. Można nawet pułapki sparować xD 

 

Levelowałem sobie tylko jedną statystykę i mimo 14 pkt nie mogłem wykupić czaru co wymagał 12, więc nie wiem czy to bug, w demku się nie da  lub ja czegoś nie ogarnąłem do końca. 

 

I wcześniejsze demko to było bardziej rozbudowane, tak samo było więcej broni do sprawdzenia. Teraz kilka typów tylko jest i nie wypada tego dużo. U kowala można coś tam więcej kupić ale "golasy"

Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, Soban said:

Tak jak soulsy, sekiro i niohy mi wchodziły gładko tak kurde jakoś ten system tutaj mi wybitnie nie leży i męczę się z tym pierwszym chlopem co ma dwie fazy niemilosiernie. Moja glowa nie ogarnia jakos timingu tych czerwonych atakow.

Ja ma dokladnie to samo. Demko mnie nie przekonalo i raczej poczekam na jakies przeceny w przyszlosci.

Odnośnik do komentarza

No i jednak znerfili naszego pana generała, w poprzednim demie to był :gigabeta: a teraz to pizda na kilka strzałów, gra się tak samo przyjemnie, ogólnie mam wrażenie, że dużo łatwiej mi się gra jakoś, poprzednie demo szokowało wysokim poziomem trudności a tu teraz na luzie lecę przez mapę, drugi boss padł za drugim razem. Zobaczymy co tam dalej, ale to już chyba zaraz koniec dema. 

Odnośnik do komentarza

Na sonce jak było stare demo na dysku to trzeba je wpierw usunąć.

 

No i znowu mam wrażenie że lepiej działa wersja na ps od tej xboxowej. 

 

I to wcześniejsze demo było lepsze, więcej rzeczy można było potestować. Skończyłem 2x i w sumie nie mam już co robić więcej. 

Odnośnik do komentarza

Skończone, po męczarniach z 1 bossem coś mi w głowie klikło i ostatecznie zrobiłem go bez estusa zużytego, a druga misja to jak masło bez śmierci.

Technicznie to HDR jest zjebany i defaultowo wylaczony xd Na XSX czasami jakieś dziwne przycinki/zawiechy były momentami, co jest dziwne bo graficznie to gra wygląda jak stary nioh2.

Fajnie, że w gejpasie będzie, bo do zakupu to mnie demo nie zachęciło i podsumowałbym je 70% nioh-30% sekiro

Odnośnik do komentarza

Grafika średnia, postać biega jak pokraka i do momentu rozpoczęcia walki jebie free 2 playem. No ale walczy się świetnie, jak wpadniemy w rytm z parry to daje satysfakcję,na początku dużo infa o tych paskach staminy, moralach, fortitude, zaraz dochodzą czary itp. do gamepassa gra idealna i na pewno będę gierczył.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...