Skocz do zawartości

Final Fantasy VII Rebirth


Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że nawet gdyby było jakieś 80 na meta, to i tak byłby dla mnie zakup day one, bo trylogia fajnali z ps1 to dla mnie gry życia.

Mimo wszystko jednak cieszy, że oceny również są wysokie i tylko potwierdzają wysoką jakość rimejku. 

Jestem gotowy na tę podróż z moimi bohaterami z dzieciństwa. Od Kalm aż po Forgotten City :banderas:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Wywalone cohones na graficzna dramę oraz wywalone cohones na recki. Polecam taki styl życia.
Ale dopisz że grasz na monitorku fhd bo to jednak ważne.
Uwierz że jak ktoś dał 10 za dobry tv 65"+ to teraz się krzywi na gierki w 720p .

Co do gierki to recki znów hajpuja, co ważne podobno nie ma śmietnika i biegania za kwiatkami.
Średnia na meta 93, już był taki moment po 2 demku że zastanawiałem się czy nie poczekać kilka msc na jakieś patche ale no po pierwszej recenzji jaram się fhuj.

jestem pixelem


Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Schranz1985 napisał:

Ale dopisz że grasz na monitorku fhd bo to jednak ważne.
Uwierz że jak ktoś dał 10 za dobry tv 65"+ to teraz się krzywi na gierki w 720p .

Co do gierki to recki znów hajpuja, co ważne podobno nie ma śmietnika i biegania za kwiatkami.
Średnia na meta 93, już był taki moment po 2 demku że zastanawiałem się czy nie poczekać kilka msc na jakieś patche ale no po pierwszej recenzji jaram się fhuj.

jestem debilem
 

A byłeś pixelem xD

 

----

Na uwagę zasługuje też to, że siedząc na 93/93 open i meta, nie ma żadnej recki poniżej 8/10, a było ich już 115 na meta, 69 na open, wiec już raczej max wahanko to 92-94, krytycznie ten Final, już wygrał, sprzedażowo też, bo teraz hype już totalnie wystrzeli. 

 

No to tyle o recenzjach, ciekawe jak tam dowiozą cliffhanger przez finałowym epizodem :macek:.

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Dahaka napisał:

Ciekaw jestem opinii forumowych fanów FF XVI.

Zorientują się po zagraniu w mesjasza jakie gówno wychwalili?

Czy będą brnąć dalej, że w sumie lepsze bo krew była i ktoś fuck powiedział :kekw:

A co to nie można chwalić jednego i drugiego jeżeli się podoba? Co dla kogo lepsze to dla tego lepsze, nic tylko się cieszyć że dobre gierki wpadają.

Edytowane przez jimmyyy8
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, bartiz napisał:

No obejrzałem tą wstępna analizę DF i w performance jest dupa. Co oni zrobili w tym patchu. Normalnie pixeloza. Czasem też dropnie do 50fps. Eh trzeba czekać może naprawia.

Dziwny myk z ich strony że ogłosili patch, który to poprawi i nie poprawił 

Ch. Wie co tam się dzieje 

Odnośnik do komentarza

Gram w demko. Faktycznie wygląda to średnio w Performance. Poniekąd jestem w stanie zrozumieć rozczarowanie u tych, co grają na wielkich ekranach.

 

No ale trudno. Przynajmniej jest opcja 60fps, bo równie dobrze mogli po prostu przyblokować grę w 30-klatkach bez opcji wyboru. Z dwojga złego wolę mleko i płynność. W ruchu to wszystko wygląda niesamowicie.

 

Ale walić. Ja i tak gram na średnim monitorze i nie zakładam przy tym mocnych okularów, więc przeboleję. Ogólnie gra zapowiada się naprawdę świetnie, ale całego dema nie mam ochoty sprawdzać. Raptem tydzień do premiery, to poczekam już na pełną wersję.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Plackus napisał:

Dziwny myk z ich strony że ogłosili patch, który to poprawi i nie poprawił 

Ch. Wie co tam się dzieje 

Poprawił, w sensie jak mówił w DF wczorajszy patch "zmienił" tryb performance z rozmazanego na kwadratowy :tokar:.

Może premierowo jeszcze wrzucą jakiś FSR czy coś, zobaczymy, ocenimy :). 

 

Ja z racji krótkiego urlopu wsiadam dopiero 2 marca w temat. 

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc? Dla mnie chyba za duże. Tifa jest tak szczupła że to już jednak jest absurd.

 

 

Pre-order od dawna złożony więc pozostaje liczyć na wiele takich scenek integracji zespołowej, marzyło się, żeby dostać przed premierą jak Remake, czasami sprawdzam tęsknie maila czy może przypadkiem nie wysłali randomowo, no ale to była tylko specjalna sytuacja z racji korony i nigdy już mi się później nie zdarzyła w życiu.

Odnośnik do komentarza

Postaci były bardzo mocno zrobione w Remake'u, i każda wyjątkowa, zastanawiałem się, co jeszcze można zrobić.

 

Zaznaczmy znów, że demko to "pokazowa" zlepka z Junon, nie z Kalm, czyli nie z samego początku głównej gry, i specjalnie daje nam postaci i wyzania na pewnym poziomie rozwoju. No i daje nam w systemie SPORO nowego, aż za dużo.

 

Na razie wygląda to nieźle. Demo pozwala nieco zobaczyć, gdzie idą stare postaci, oraz zaznać Reda. Zrobili to tak, że Red jest dość "samowystarczalny", on najbardziej mógłby walczyć sam w tej grze, bo jego różne "dzikie" techniki pozwalają leczyć HP a nawet MP. Wydaje się na razie szalenie mocny w porównaniu do innych postaci, o ile jednak używa się go właściwie. ALE na razie nie widać żeby miał jakąkolwiek opcję ataku latających przeciwników. 

 

Zmiany w starych postaciach też są intensywne, i w skrócie mówiąc dobre, i zajmą nieco czasu, by się przyzwyczaić. Nie jest tak, że starymi postaciami walczy się jak w Remake, wiele zasad zmieniono.

 

 

Ta gra przypomina mi inny powód, czemu też tak marzyłem o takiej grze, jak Rebirth. Twórcy Final Fantasy zawsze zrywali z poprzednimi częściami, na dobre i na złe. Jeśli ktoś myślał "ty, ale ten system i tamta rzecz w FF V/VIII/XII/whatever jest fajny, chciałbym go zobaczyć rozwiniętego o X i Y, chciałbym więcej z postacią Z", nigdy tego nie dostawał. Były "sequele" w serii, FF7 dostało ich masę, ale zazwyczaj też dość odmienne rozgrywką i systemami,. Tutaj mamy radość tego, że Square wzięło świetną grę i ją rozwinęło.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, ogqozo napisał:

Postaci były bardzo mocno zrobione w Remake'u, i każda wyjątkowa, zastanawiałem się, co jeszcze można zrobić.

 

Zaznaczmy znów, że demko to "pokazowa" zlepka z Junon, nie z Kalm, czyli nie z samego początku głównej gry, i specjalnie daje nam postaci i wyzania na pewnym poziomie rozwoju. No i daje nam w systemie SPORO nowego, aż za dużo.

 

Na razie wygląda to nieźle. Demo pozwala nieco zobaczyć, gdzie idą stare postaci, oraz zaznać Reda. Zrobili to tak, że Red jest dość "samowystarczalny", on najbardziej mógłby walczyć sam w tej grze, bo jego różne "dzikie" techniki pozwalają leczyć HP a nawet MP. Wydaje się na razie szalenie mocny w porównaniu do innych postaci, o ile jednak używa się go właściwie. ALE na razie nie widać żeby miał jakąkolwiek opcję ataku latających przeciwników. 

 

Zmiany w starych postaciach też są intensywne, i w skrócie mówiąc dobre, i zajmą nieco czasu, by się przyzwyczaić. Nie jest tak, że starymi postaciami walczy się jak w Remake, wiele zasad zmieniono.

 

 

Ta gra przypomina mi inny powód, czemu też tak marzyłem o takiej grze, jak Rebirth. Twórcy Final Fantasy zawsze zrywali z poprzednimi częściami, na dobre i na złe. Jeśli ktoś myślał "ty, ale ten system i tamta rzecz w FF V/VIII/XII/whatever jest fajny, chciałbym go zobaczyć rozwiniętego o X i Y, chciałbym więcej z postacią Z", nigdy tego nie dostawał. Były "sequele" w serii, FF7 dostało ich masę, ale zazwyczaj też dość odmienne rozgrywką i systemami,. Tutaj mamy radość tego, że Square wzięło świetną grę i ją rozwinęło.

na bossie z demo2 RED jest dosłownie samowystarczalny, w sensie nie może nic zrobić, bo chyba nie ma normalnego ataku z powietrza xD. 

 

Jeżeli to miał być pokaz tego, że dobór postaci na bossów będzie miał ogromne znaczenie, to im się udało. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

na bossie z demo2 RED jest dosłownie samowystarczalny, w sensie nie może nic zrobić, bo chyba nie ma normalnego ataku z powietrza xD. 

 

Jeżeli to miał być pokaz tego, że dobór postaci na bossów będzie miał ogromne znaczenie, to im się udało. 

 

Barret ma wielką łapę - może rzucić tym psem na 10 metrów w powietrze, luźno.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...