Skocz do zawartości

Final Fantasy VII Rebirth


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja wiiiim, wydaje się to jednak nieco ostrzejsze i inne oświetlenie, w demo grałem dawno, acz tak rzuciło się w oczy, bo w demie to potrafiło przewertować między oczy. Btw. Steelbuczek sztoooooos, w gratisie bardziej spoooko, do każdej wersji przedpremierowej dodają tegoż czy jak to jest? 

IMG_7282.jpeg

IMG_7283.jpeg

Odnośnik do komentarza

Zależne od lokacji, w zamkniętych cała gra wygląda ostrzej, po prostu jest wtedy wyższa rozdzielczość postaci i obiektów dookoła, performance dla mnie jest wystarczający, by być lepszym niż 30 fps z turbogiga ostrą graficzką. 

 

Czy lepiej niż w obu demach? Może minimalnie, ale bardziej zależne od lokacji i scen. 

Odnośnik do komentarza

Noooo… ale design tego miasta oraz ilość detali :good:.  I jeszcze taka dziwostka jaką zauważyłem, jak kolory standardowo na około 60 w tv, to gra wyglada strasznie blado i jest niemal wyprana z kolorów, u mnie żeby to wyglądało kolory podkręcałem niemal na maksa, dziwne bo 98 procent innych gier jak dam kolory na maksa to grać się nie da, łapcie porównanie 

Spoiler

IMG_7285.thumb.jpeg.e2df55f6948051a122b5d2fe8ea8badb.jpeg

 

 

 

IMG_7286.jpeg

IMG_7288.jpeg

Edytowane przez Pavlis
Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Sig napisał:

ogralem 2 tyg temu remake i dla mnie slabizna to była 7/10 maks,  w remejku przeszkadzaly mi fillery i sztuczne wydluzanie zbędne gry po prostu nudne to jak huj było.  Jak ta druga czesc, wydaje sie ze sie bardziej postarali ? 

Niby tak ale ja bym odczekał aż się miesiąc miodowy skończy i wtedy się poczyta wrażenia. FF16 też miał być wspaniały.

Edytowane przez tlas
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Pavlis napisał:

Noooo… ale design tego miasta oraz ilość detali :good:.  I jeszcze taka dziwostka jaką zauważyłem, jak kolory standardowo na około 60 w tv, to gra wyglada strasznie blado i jest niemal wyprana z kolorów, u mnie żeby to wyglądało kolory podkręcałem niemal na maksa, dziwne bo 98 procent innych gier jak dam kolory na maksa to grać się nie da, łapcie porównanie 

  Ukryj zawartość

IMG_7285.thumb.jpeg.e2df55f6948051a122b5d2fe8ea8badb.jpeg

 

 

 

IMG_7286.jpeg

IMG_7288.jpeg

 

Raczej nie kolory u góry są problemem, tylko zbyt wysoka gama. Wszystko jest prześwietlone. Spróbuj zamiast zwiększać kolor to zmniejszyć gammę, obraz przestanie być tak prześwietlony i kolory nabiorą rumieńców i nie będą tak przejaskrawione jak na dole.

Odnośnik do komentarza

Odpaliłem FF7R i już po pierwszych 30 min jestem pogubiony co się dzieje xd Czuje się jakbym zaczął oglądać serial w połowie, chyba będę chciał dokończyć prequel, bo sam filmik "story so far" nie przypomniał mi końcowych wydarzeń w wystarczający sposób i już nie kojarzę tych zawiłości timelinów i "duchów" co broniły przeznaczenia.

Odnośnik do komentarza

Ej co jest z tą grą?
Pop up jest prze okrutny.
Wszystko doczytuje się pod samym nosem.
Nawet w malutkim pokoiku robisz 3 kroki w tył i znikają kwiaty albo rączki od kubków itd.
Czy ten UE4 tak ma czy wtf.
W reckach mówili jaki to jest widok po horyzont a tu aż oczy bolą od jakichś gliczy graficznych.
Mam wrażenie jakbym grał w betę za 3 bomby.

Wysłane z pixela przez taptalk bo mnie stać

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza




To takie przykłady ale w Kalm to jest festiwal gliczy graficznych i pop up.
Fakt że miasto wygląda pięknie i jest to duży progres w porównaniu do korytazowego remake
Tak samo mega opcja że w końcu drużyna się rozdziela w mieście i można ich znaleźć w różnych miejscach, pogadać i wzmocnić więź ( takie ale private actions z innych jrpg)

Generalnie to po kilku h uważam że ta gra zjada 16 i wypluwa doopa pod kątem designu i fajnalowosci.

Mimo wszystko nie mam klapek na oczach i grając z 2m na dużym tv wiedzę że technicznie jest wiele do poprawy.
Nie wiem czy reinstall nie zrobię bo to aż nie możliwe żeby tekstury odczytywały się tak nachalnie pod samym nosem.

I to czasem, całe budynki, ludzie itd.


Wysłane z pixela przez taptalk bo mnie stać


Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...