Skocz do zawartości

PSX Extreme - numer Zerowy


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj by mogl robic w tych tureckich serialach na tvp

 

Swoja droga gamera niby taki bully a wyglada na z metra ciętego pulpeta ktorego mozna za puliki ciągac. 

Za to hiv jak jakis dwumetrowy perski wojownik <3  

 

Nic dziwnego ze nie bał sie prawdy o mgs2

 

Tutaj wszystkich bym wymienil. Oprocz tego szufelki.

Złote czasy.

 

Tylko nie wiedzialem ze to juz az tak dawno temu bylo :/

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 8.07.2022 o 11:30, LeifErikson napisał:

 

Dokładnie coś takiego miałem na myśli. Reklamy w gierkowych pismach w tamtych latach to był niezły odjazd. :D 

Wydaje mi się, że to by była gratka dla wielu współczesnych firm zareklamować się teraz w takiej formie.

Ja do dziś pamiętam jak była reklama z hasłem - "Od jabola lepsza konsola" XD

Edytowane przez Mantis
  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Swoją drogą to przy takim zerowym numerze oraz pięknym jubileuszu aż wracają wspomnienia. Niegdyś PE dla mnie było jedynym źródłem wiedzy. Czekało się jak na szpilkach na powrót rodzicielki z miasta, jak przywiezie nowe PE. Sporo później dorwałem na jakiejś aukcji kolekcję Neo Plusów pewnego ziomka. Do dziś znam jego imię i nazwisko, bo każdy numer podpisał :lol: Ale i tak PE zawsze było pierwszym wyborem, ale już wiedziałem, że konsola pewnej marki jest nieco faworyzowana, co się zmieniło dopiero przy 7 generacji konsol. Niemniej kochałem te poczucie humoru, ten klimat, tą atmosferę. Czasy Ściery były dla mnie złotym okresem pisma. Były, bo teraz uwielbiam pismo równie bardzo jak wtedy. I nie wiem czy to było rozgoryczenie odejściem Ściery? Czy rządy Butchera mi nie siadły? Wiem, że ten człowiek to prawdziwy profesjonalista i dziękuję mu, że pismo nie padło i je prowadził. Ale jednak to był okres gdy w pewnym okresie 2-3 lata pismo kupowałem i wstawiałem tylko do szafki nie czytając nawet słowa. Przestało mnie interesować. Ale teraz jest Roger, który czuje ten stary klimat idealnie. Odnoszę wrażenie, że stare PE daży równie ogromnym sentymentem co my starzy czytelnicy. Pismo stało się dla mnie znowu jedynym źródłem wiedzy. Bo już przestałem przeglądać strony internetowe o grach, a na YT oglądam głównie materiały z retro. Teraz znowu PE czytam od deski do deski z ogromną przyjemnością. Dziękuję bardzo Roger. Sto lat pismu życzę.

 

A tak swoją drogą, to ja najbardziej lubię 6 generację konsol i najchętniej bym zobaczył kiedyś też jakiś numer poświęcony tym konsolom. Oraz mój ulubiony numer, to 69. To jedyny konsolometr w którym GameCube dostał pełną dychę. Do dziś pamiętam, że jak czytałem numer, to miałem dreszcze. Te gry na GC były dla mnie objawieniem, czymś totalnie nowym, innym, przepięknym.

 

Zaś co do samego Ściery - nie mogę się doczekać jego tekstów. Swoją drogą kiedyś dziwiłem się temu, że chce zostać przy starych grach i konsolach. Mam teraz bardzo podobnie do niego. Choć posiadam najnowsze konsole i gram na nich dużo, to jednak 70 procent swojego czasu z grami spędzam przy retro. I w sumie nie raz nowe gry bardzo meczę, a do starych siadam z przyjemnością. Okej koniec tego nudnego wywodu. 

IMG_20220716_102840.jpg

Edytowane przez Mantis
  • Plusik 3
  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...