Skocz do zawartości

PSX Extreme - numer Zerowy


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, LeifErikson napisał:

Czyżby już się rozeszło? :D

 

image.thumb.png.99806607a2c0c23fd27c3577b6cc238e.png

Poprosiłem już Roberta by zwiększył nakład trochę. To miał być smaczek i prezent dla starych czytelników i patronów. Szczerze nie przypuszczałem, że taki szał będzie, choć mnie to bardzo cieszy, bo naprawdę sporo serducha w to włożyliśmy.  

  • Plusik 4
  • Lubię! 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza

Zakupiłem. Będzie na pamiątkę! Jaram się. Pamiętam jak jako dzieciak zabierałem do Andrychowa na otwarty basem plik gazetek i kupując ze trzy cebularze (złotówka za sztuke - ktos to jadl jeszcze?) zamiast pływać czytałem o grach, w które pewnie nigdy nie zagram XD Cudowne.

 

No i będzie mój tekścik (filmy karate!) wiec człowiek w jakiś sposób cofa sie w czasie pisząc art do pisma z niby 1997 (mialbym wtedu 9 lat XD )

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, łom napisał:

Dwie publikacje mogli by zrobić, gruby numer poświęcony N64 i Saturnowi i remastery starych numerów (1-60 mniej więcej wtedy weszła 'śliska' okładka) żeby były łatwiej dostępne i w lepszej jakości.

Na remastery numerów 1-30 to pewnie bym się sam skusił, bo od 8 zbierałem jeszcze wybiórczo i te mam w najgorszym stanie :rayos:

Z plikami tam jakis problem był, ale moga teksty przepisac, zrobic screeny w lepszej jakosci i sie kupi :sonkassie:

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Shen napisał:

Na remastery numerów 1-30 to pewnie bym się sam skusił, bo od 8 zbierałem jeszcze wybiórczo i te mam w najgorszym stanie :rayos:

Z plikami tam jakis problem był, ale moga teksty przepisac, zrobic screeny w lepszej jakosci i sie kupi :sonkassie:

Ja mam wszystkie oprócz dwóch pierwszych, u mnie w najgorszym stanie (oprócz paru antyków) jest nr 52 bo jeszcze wtedy papier nie był zbyt dobrej jakości (okładka zostawała na kciukach) a że numer był wypchany hitami od góry do dołu to się czytało paręnaście razy żeby dobrze wydać uzbieraną kasę, padło wtedy na THPS3... po francusku bo był taniej xd

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...