Skocz do zawartości

PSX Extreme - numer Zerowy


Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Roger napisał:

Moim osobistym marzeniem jest zrobienie Pegasus Extreme. Z recenzjami najlepszych kartridży, historią w PL, reklamami, wywiadami, kulisami powstania takich gier jak Contra, Islander, Goal czy Robocop, relacjami z bazarów, testem 16-bitowego Pegasusa, wypożyczalniami gier (mam dojścia do gościa, co prowadził takie w Wawie), z listą najlepszych i najdziwniejszych klonów itd. Będę Roberta męczył :) 

 

 

Pegasus Extreme, N64 i Saturn Extreme, kupowałbym wszystko jak leci po dwa razy. Trzymam kciuki, że coś Ci się uda zdziałać w temacie. Nie ma bardziej nostalgicznych ludzi niż gracze :D

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Konsolite napisał:

Nic nie powiem, ale...

Ej no, zRedzi drodzy, dajcie proszę jakiś cynk jeżeli mamy się szykować na potencjalne dodruki. Na alledrogo pojawiło się kilka licytacji staroci, które i tak pójdą za spory hajs, więc ratujcie mój portfel i napisz pls ktoś "TAK" jeżeli trzeba się wstrzymać i cierpliwie czekać. ;)

Dalej, moim zdaniem N64 Extreme, Saturn Extreme czy "Pegasus Extreme" to strzały w dziesiątkę i brałbym. Może jakiś Pocket Extreme jeszcze? GB, GBC i coś z nigdy nie recenzowanych tytułów GBA?

Ofc, PE #0 zamówiony. Dzięki pan @Roger dzięki panowie Redakcja! Czuję że będzie się dobrze czytało. :D

Tymczasem czekamy numeru 300. I dużo dalszych! :) Nie chcę smarować, ale robicie świetną robotę.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Roger napisał:

Moim osobistym marzeniem jest zrobienie Pegasus Extreme. Z recenzjami najlepszych kartridży, historią w PL, reklamami, wywiadami, kulisami powstania takich gier jak Contra, Islander, Goal czy Robocop, relacjami z bazarów, testem 16-bitowego Pegasusa, wypożyczalniami gier (mam dojścia do gościa, co prowadził takie w Wawie), z listą najlepszych i najdziwniejszych klonów itd. Będę Roberta męczył :) 

300 wyjdzie niezależnie i będzie miał trochę więcej stron.

Zagadaj jeszcze o te remastery starych numerów :sapek: Retro to nie tylko amiga i commodore dla emerytow. Swoja droga Łapusz chyba juz cos takiego robił z Bajtkiem innymi pismami

Odnośnik do komentarza

Robił, ale to było też coś w stylu "wydania specjalnego ", tak jak ten numer zerowy, a nie remaster starych numerow. ;) Kupiłem parę, fajnie się to czyta.

Godzinę temu, Shen napisał:

Ciekawe jaki nakład zakladali na początku, jak pierwsza aukcja sie zamknela po 180 numerach, a teraz juz ponad 550 zeszło.

 

Allegro pokazuje chyba ile osób złożyło zamówienie, a nie ile egzemplarzy poszło. A mogli ludzie brać po 2 i więcej. :)

Edytowane przez LeifErikson
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Mejm napisał:

No robil ale to byly pojedyncze numery a nie cale serie xD

 

Cała seria to tylko takie głośne marzenia, nawet ten legendarny pierwszy chetnie bym przytulił, a gdyby sie dobrze sprzedał? Kto wie. Tutaj sytuacja jest inna, bo jest wlascicielem praw do pisma, tam o ile sie nie myle, nim nie jest.

Odnośnik do komentarza

No ja mam dostac 3 numery. Dwa z patronite i jeden z wspieram. W razie czego odsprzedam dwa po stówce jak ktos chce. Albo wymienie na "the last story" na wii bo akurat poszukuje. Wiec nie ma co sie martwic ze braknie. Dwie osoby uszczesliwie.;) promocja przez pierwsze dwa tygodnie 100 zl a potem po 500.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Roger napisał:

Moim osobistym marzeniem jest zrobienie Pegasus Extreme. Z recenzjami najlepszych kartridży, historią w PL, reklamami, wywiadami, kulisami powstania takich gier jak Contra, Islander, Goal czy Robocop, relacjami z bazarów, testem 16-bitowego Pegasusa, wypożyczalniami gier (mam dojścia do gościa, co prowadził takie w Wawie), z listą najlepszych i najdziwniejszych klonów itd. Będę Roberta męczył :) 

300 wyjdzie niezależnie i będzie miał trochę więcej stron.

 

Więcej retro poproszę i dawać PINGERA na pokład. Mam tony starych gier wideo i potrafię pisać.

 

Jak zobaczyłem okładkę zerówki, to bryknął, a jednocześnie smutek wielki mnie ogarnął, że kiedyś pozbyłem się praktycznie wszystkich szmatławcow jakie miałem zachomikowane.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dobrze, ze ten dodruk wjechał. Akcja na pale trochę. Prawilnie powinno być info ze od jutra od godziny x rusza przedsprzedaż. A tak wiele osób by się nie załapało jakby nie weszli na forum. Ale klepniete. 

10 godzin temu, ping napisał:

Jak zobaczyłem okładkę zerówki, to bryknął, a jednocześnie smutek wielki mnie ogarnął, że kiedyś pozbyłem się praktycznie wszystkich szmatławcow jakie miałem zachomikowane.


 

Znam to. Od drugiego numeru PE, wszystkie numery N+ i Neo, GB magazyn. Położyłem na murku od śmietnika i lokalne dzieciaki zabrały :balon:

Szkoda z perspektywy czasu :sapek:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...