Skocz do zawartości

PSX Extreme - numer Zerowy


Rekomendowane odpowiedzi

Nauczony doświadczeniem wrzuciłem w maila adres, nick na Patro, screeny z historii wpłat i numer subskrybcji. Nie ma szans, że pojawi się jakaś wątpliwość z takim zestawem danych.

Spoiler

Mam przynajmniej taką nadzieję :balon:

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, LeifErikson napisał:

 

To wyślij maila na hello@idea-ahead.com z tytułem Patronite i adresem do wysyłki. Jeśli wsparles na co najmniej 100zl, to dostaniesz 2 sztuki numeru 0 + jakieś prezenty.

To raczej nie otrzymanie tego maila decyduje o "przyznaniu" numeru 0, tylko ile się wpłaciło na patronite. Według mnie ślijcie tego maila z adresem do wysyłki i już. 

 

O paczkomat prosili, czy adres korespondencyjny? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.08.2022 o 21:59, MichAelis napisał:

Jak boga kocham lapusz wyjasni. Dziwie sie ze wy na cokowlwiek liczycie. Wejdzcie na komentarze zbiorek tam jest lore. On ma wszystkich w dupie, byle placili pieniazki.

Ale skąd to zdziwienie? Pan Łapusz doskonale wie w jakiej branży robi i jakich ma odbiorców. I Ci odbiorcy sami sobie są winni, bo co miesiąc wkurw na prenumeratę, opóźnienia z patronite itd, ale wyjdzie kolejna zbiórka albo numer specjalny, to łosie kupują po kilka sztuk i przestają szczekać, a hajs do wydawnictwa wpłynie tak samo czy będą szczekać czy nie. Mnie jak wkurwiały opóźnienia w prenumeracie to po prostu z niej zrezygnowałem i zamiast wszystkich numerów w roku kupie sporadycznie kilka. To jedyny argument dla wydawcy za poprawieniem jakości obsługi, a nie wysyłanie maili z żalem że gazetka nie doszła albo pisanie złosliwych postów na patro. Wiele osób dało sie ponieść sentymentom i idei ratowania swojego ulubionego pisma i ok szanuje, ale wtedy chyba warto też zluzować oczekiwania i nie pruć sie o to, że ktoś z allegro dostał pismo dzień szybciej od patrona XD

Edytowane przez number_nine
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...