Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Gothic Remake

Featured Replies

Opublikowano
6 godzin temu, Dalhi napisał(a):

Mnie z biedy wyciągnął... rozbój, w końcu to kolonia karna. W pierwszej kolejności wpindol dostali naciągacze przy moście na drodze do nowego obozu. Następnie Lewus, menda która chciała mnie zmusić do noszenia wody zbieraczom. Spuściłem im łomot, zabrałem ich rzeczy i sprzedałem.

Kolejny krok to było wyczyszczenie obozu goblinów po drodze do bagiennych świrów, jest za mostem na prawo kawałek za starym obozem przy niewielkim kanionie. Ich broń jest cenna, ale na początku trzeba ich wyciągać po jednym.

Początek jest trudny, ale z czasem i zdobywanym doświadczeniem gra staje się łatwiejsza, zwłaszcza że dość mocno można ukepszać zbroję.

Łowiectwem sobie gitary nie zawracam, choć już znalazłem dwie części bestiariusza i teochę jeden z łowców mnie podszkolił w pozyskiwaniu tego i owego. Generalnie gra wymaga cierpliwości.

@Schranz1985 To prawda gra chwilami wygląda jak gówno rozmazane, ale to chyba wina tego jak UE radzi sobie z AA, pewnie też wina deweloperów bo chyba tego nie ogarniają. Sam musiałem pomęczyć się z uruchomieniem optiscalera żeby odpalić fsr4 bo te natywne rozwiązania i fsr3 są zwyczajnie słabe.

Podejrzewam że z nowszym dlss gra wygląda inaczej, ale mam kartę amd więc to nie dla mnie. Dopiero fsr4 trochę ratuje sytuację, generalnie gra wygląda ok, ale trzeba wyłączyć rozmydlacze albo używać najnowszym wersji i wspomagać się zewnętrznym oprogramowaniem. Konsole tej opcji nie dają, a do tego z tego co czytam to wersje ps5/xsx są w słabszym stanie od PC.

Na linuxie miałem problem żeby odpalić fsr4, ale chwilę pogrzebałem w opcjach gooverlay i działa i wygląda znośniej. UE5 to gówno rozmazane.

Nie chce mi sie siadać do kompa na weekendzie, pewnie jutro zacznę grać, ale nie wystarczy podmienić dll w tej grze, trzeba Optiscaler, jak w starych grach? Męczące, że w 2026 dalej trzeba grzebać w takich rzeczach...

Co do gry to z demka też pamiętam, że pada się od byle czego, z OG pamiętam mało, bo mi nie podeszła.

Walka wymaga też teraz trochę skilla, a nie tylko staroszkolnej meta progresji, generalnie Ci co przeszli, a znają OG są zachwyceni. No i są poziomy trudności, w OG nie było, hard się ciągle skaluje z wieloma rzeczami, a ten zwykły to po prostu na początku jest trudny, a kończymy jako Bogowie.

Ten film widziałem, zakładka difficulty

  • Odpowiedzi 354
  • Wyświetleń 32,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najpopularniejszy posty

  • Widzieliście te recenzje na steam?

  • Nie grałem nigdy w oryginał, bo w tych czasach zero kompa, tylko plejak, ale jaka ta gra jest zajebista. Po ograniu w ostatnich latach gier typu DA Veliguard czy Avowed to jest takie odkupienie. Srogo

  • GSPdibbler
    GSPdibbler

    A ja bawię się świetnie, nie ma tu infantylności finala, jest brutalna rzeczywistość kolonii karnej. Nie ma choojowych losowych walk, i wymaga ona cierpliwości i szkolenia, a nie wciskania jednego prz

Opublikowano
19 godzin temu, Ukukuki napisał(a):

Jedyne co to jak zginę i wczytuję grę to nie widzę od razu całego obrazu tylko wszystko wczytuje się stopniowo, łącznie z nocą xd

Original gothic experience :D Pamiętam takie dogrywanie jak grałem w 2 część lata temu na PC.

@Schranz1985 początek jest ciężki do przełknięcia jak ktoś nigdy nie miał styczności z oryginałem albo wszedł w grę z marszu po czymś nowszym bardziej user freiendly. Sam trochę się odzwyczaiłem od tych mechanik i archaizmów jednak im dalej w las tym lepiej się z gierką czuję. Łatają grę na bieżąco i jest coraz lepiej - dźwięk nie znika, nie wywala już tak często, nie sypie się i save działają. Graficznie jest bardzo dobrze na ps5, to w sumie stary gothic w nowych szatach. Jak przymkniesz oczy na pewne mankamenty, to potem gra się odwdzięczy ;) ciężko się oderwać i już zaczynam czekać na 2 część. Wcześniej pisałem, że nie kupię na premierę ale jak będzie działać tak jak teraz działa, to chyba się skuszę.

8 godzin temu, DarkStar napisał(a):

Powiedzcie mi, skąd ja mam wziąć bryłki (bez cheatów)? Wszystko byłoby spoko, system z nauczycielami też jest dla mnie ok. Ale mnie na nic nie stać. Mam w tej chwili chyba 9 bryłek, a potrzebuję minimum 100, żeby popchnąć dalej jednego z questów. Z żadnym zadaniem nie mogę ruszyć dalej, bo wszędzie mi potrzebna kasa. Nie bardzo mam nawet co sprzedać, chyba jedynie jakieś kwiatki. Oczywiście gdzie nie pójdę to mnie zabija pojedynczy zwierz — wilk, ścierwojad, czasem krwiopijca. Chyba tylko kretoszczury i młode ścierwojady są dla mnie odpowiednimi przeciwnikami. Przeczytałem też, że przeciwnicy się nie respawnują, więc bezpowrotnie traci się możliwość zabrania z nich trofeów, które można sprzedać, ale mnie nie stać na naukę łowiectwa.

Polecam znaleźć łuk, a od tego maga ognia na początku poprosić o runę ognia jako nagrodę za wykonanie jakiegoś zadanka. Bardzo to ułatwia grę. Ja do tej pory głównie strzelam z łuku (potem obiłem komuś mordę i mam jeszcze kuszę) albo uderzam strzałą ognia z dystansu. Miecz mam fajny co zadaje 40 obrażeń jednak mało z niego korzystam, bo stwory nie zdążą do mnie dojść. Dodatkowo polecam opanować zdolności związane z polowaniem, bo teraz co zabiję to mam fanty na sprzedaż. Ja to ogarnąłem jeszcze przed wyruszeniem do Obozu na bagnie, bo tam po drodze dużo fantów udało się zebrać, a potem je opierdzielić. Poza tym eksploracja mapy - zabijanie golbinów albo innych stworków. Teraz zastanawiam się nad kowalstwem aby sprawić sobie lepszy sprzęt (i na wyrobach można też zarobić) jednak póki co mam dobry. Kowalstwo później chyba też się przydawało do zrobienia lepszej zbroi ale tego już nie pamietam czy to nie czasem w 2 części bardziej miało sens. Ogólnie jak już poznałeś mniej więcej mechaniki, a nadal jest zbyt trudno to warto rozważyć grę od nowa.

Jeżeli chodzi o odradzanie się potworów, to zawsze w każdym nowym rozdziale coś się odradzało tego więcej. Teraz w toku rozdziału też widzę, że coś się odradza ale raczej jakieś pojedyncze sztuki albo jak chyba gra do zadań czegoś potrzebuje to odrodzi.

Opublikowano

Ogólnie zawsze trzeba zgadzać się na eskortę na początku, darmowe doświadczenie. Jak już pójdzie się do obozu to polecam iść na plaże i pływać od wraku do wraku. Wpadnie trochę fantów, no i nie ignoruj zwojów telekinezy :)

Opublikowano

Ja wjechałem w gierkę po returnalu więc po prostu oczy krwawią jak ta gra wygląda w ruchu.

Dodatkowo podobno na oledach jeszcze bardziej takie szarpane gierki kłują w oczy( vrr nic nie pomaga)

Nie wywala tak czesto?

A to ciekawe bo ja mam z 5h I 3 razy freeze i wywalenie do menu konsoli z błędem.

Tu większość z tego co czytam gra na pc więc jestem pewien ze tam jest lepiej.

Na ps5 to jest obraz nędzy i rozpaczy.

Serio nie mialem dużych wymagań, nabiłem 100h w elexie.

Te pacze to też trochę pic na wodę, 60fps to pewnie tylko w menu, do tego często koszmarna kamera gdzieś we wnętrzach, plus standardowo zrabany hdr.

Gra sama w sobie spoko ale stan techniczny to żart, ja odradzam kupowania tej gry na ten moment na PS.

Opublikowano
55 minut temu, Ukukuki napisał(a):

Ogólnie zawsze trzeba zgadzać się na eskortę na początku, darmowe doświadczenie. Jak już pójdzie się do obozu to polecam iść na plaże i pływać od wraku do wraku. Wpadnie trochę fantów, no i nie ignoruj zwojów telekinezy :)

W tej części jak straż zabije potwora do też dostaje się exp? Szczerze mówiąc nie widziałem tego, a ze dwa razy ktoś zabił za mnie i nic nie wyskoczyło.

Opublikowano
Teraz, XM. napisał(a):

W tej części jak straż zabije potwora do też dostaje się exp? Szczerze mówiąc nie widziałem tego, a ze dwa razy ktoś zabił za mnie i nic nie wyskoczyło.

Nie, lurkowanie stworów nic nie daje oprócz zasobów. Jak ktoś proponuje, że cię gdzieś zaprowadzi to idź. Wtedy wpada exp, można też strzałami zwabiać stwory jak gość na ciebie czeka.

31 minut temu, Schranz1985 napisał(a):

A to ciekawe bo ja mam z 5h I 3 razy freeze i wywalenie do menu konsoli z błędem.

Ja już mam ponad 10h na PC i zero błędów. Ale na premierę podobno się sypało.

Opublikowano

A to miło wiedziec - ja wszędzie chodziłem sam bo bałem się, że npc ukradnie mi exp xd

Opublikowano

Dzisiaj pograłem kilka godzin na PS5 Pro i teraz po tych łatkach gra się o dziwo przyjemnie. Nie wywala do menu i ten lock na 60fps (oczywiście są tam jakieś spadki i szarpnięcia) w porównaniu do tych 30 na premierę to niebo, a ziemia. A i problemów ze znikającym dzwiękiem też 0.

Ja z początku żałowałem zakupu ale teraz będąc w 4 rozdziale wkręciłem się nieźle. Gothica wcześniej znałem widząc tylko go jak kuzyn w niego grał, bo ja to zawsze byłem konsolowy.

U mnie pierwszy większy hajs to było napuszczenie orków na 2 strażników pilnujących wejścia na ich teren. Miecze i kusze nawet sporo warte jak na sam początek.

Opublikowano
1 godzinę temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Nie chce mi sie siadać do kompa na weekendzie, pewnie jutro zacznę grać, ale nie wystarczy podmienić dll w tej grze, trzeba Optiscaler, jak w starych grach? Męczące, że w 2026 dalej trzeba grzebać w takich rzeczach...

Nvidia teraz to zajebiście rozwiązała, w Nvidia App ustawiasz sobie globalnie (możesz też indywidualnie do każdej gry dostosować), że ma samo podmieniać na najnowszy dll niezależnie od tego jaki jest w grze, świetne to jest, do tego działa online np. w BF6, gdzie wcześniej jak sam podmieniałeś to anticheat wykrywał i się nie dało. Nie trzeba już sprawdzać jaki dll jest, podmieniać, potem sprawdzać czy nie ma czasem nowszego, wszystko ładnie samo w tle chodzi.

8 godzin temu, Dalhi napisał(a):

Podejrzewam że z nowszym dlss gra wygląda inaczej, ale mam kartę amd więc to nie dla mnie. Dopiero fsr4 trochę ratuje sytuację, generalnie gra wygląda ok, ale trzeba wyłączyć rozmydlacze albo używać najnowszym wersji i wspomagać się zewnętrznym oprogramowaniem. Konsole tej opcji nie dają, a do tego z tego co czytam to wersje ps5/xsx są w słabszym stanie od PC.

Na linuxie miałem problem żeby odpalić fsr4, ale chwilę pogrzebałem w opcjach gooverlay i działa i wygląda znośniej. UE5 to gówno rozmazane.

Jo, DLSS 4.5 daje tu radę, ten nowy tryb wydajności w 4.5 to jest wymiatacz totalny. Od razu tylko zmniejszcie do 0 w opcjach to wbudowane wyostrzanie z UE, bo wygląda to ohydnie. Jak z FSR nie jest zbyt ostro to i tak lepiej to na 0 i włączyć sobie wyostrzanie w Reshade.

Opublikowano

16 godzin temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Nie chce mi sie siadać do kompa na weekendzie, pewnie jutro zacznę grać, ale nie wystarczy podmienić dll w tej grze, trzeba Optiscaler, jak w starych grach? Męczące, że w 2026 dalej trzeba grzebać w takich rzeczach...

Pewnie można podmieniać biblioteki ręcznie, natomiast gooverlay obecnie sam wykrywa gry ze steam i po przeklikaniu kilku opcji w programie niejako robi to za nas tworząc profile dla każdej gry z osobna. W każdej chwili w grze można wywołać optiscaler jednym klawiszem i w zasadzie w locie sobie zmieniać opcje, a trochę tego jest. W zeszłym roku, chyba jak próbowałem się w CP2077 bawić tym programem to w ogóle mi się nie odpalał, ale wygląda na to że jest dość aktywnie rozwijany w tej chwili działa bez zarzutu. Na windowsie w sterownikach amd też to się dało zrobić. W sensie jeżeli gra miała zaimplementowane fsr3 to sterownik odpalał fsr4, który wygląda lepiej.

Natomiast jeżeli sprzęt pozwala to w 4k gra bez dodatkowych technik wygląda bardzo dobrze, tyle że u mnie klatkarz jest na nieakceptowalnym poziomie przy tym scenariuszu.

Pozostawiając kwestie techniczne, to gra się w to fantastycznie, to taki Gothik jaki człowiek pamięta sprzed dwudziestu przez mocno różowe okulary. Na tyle na ile pamięć mnie nie zawodzi to jest bardzo wierny oryginałowi, bardzo klimatyczny, w wielu miejscówkach odpala się naprawdę dobra muzyka.

Przez tydzień natłukłem 30h godzin xd, całe wieczory w napitalam, do tej pory gra raz mi się wysypała, ale poza tym nie licząc drobnych gliczy, ktoś gdzieś na dwie sekundy się zablokuje zanim znajdzie ścieżkę itp, to w zadaniach nie natrafiłem jak dotąd na poważne błędy.

Osobiście gorąco polecam każdemu kogo nie zrazi brak prowadzenia za rękę w grze i to że jednak przez pierwsze kilka godzin będziemy popychadłem. No i róbcie zapisy co chwilę, nigdy nie wiadomo co czai się za rogiem.

Opublikowano

Fajny smaczek ze znikającymi strzałami z kołczanu czy zabitymi stworzeniami które nie znikają przez kilka dni tylko gniją stopniowo w miescu zabicia. Dzięki temu tak wróciłem do starego obozu z bagien bez mapy xd po trupach do celu hehe

Opublikowano

Zagrałem 4 godzinki, które zeszły w 15 minut.

Uczucia jednakże mocno mieszane. Nie da się ukryć jest to niewybaczalnie trudna gra na początku i będzie to typowa historia od zera do bohatera.

Niestety kolonia nie jest przyjaznym miejscem do osiągnięcia tego celu. Wszędzie brudni ludzie, zaczepił mnie jakiś Wrzód i za mną chodzi, cały brudny, niemyty i do tego chyba ciepły. Poszedłem do kopalni, nakradłem trochę rudy, a teraz biją mnie na strzała jakieś pająki z czerwonymi oczami, po 4h nie mam dalej żadnej zbroi.

Toporne to i czerstwe jak stara piętka od chleba.

Grafika piękna, dialogi rozległe, ciekawość duża jak to się potoczy, będzie grane.

Na PC błędów brak.

Otwieranie zamków to jakiś hardkor.

Opublikowano
16 godzin temu, Schranz1985 napisał(a):

Nie wywala tak czesto?

A to ciekawe bo ja mam z 5h I 3 razy freeze i wywalenie do menu konsoli z błędem.

Tu większość z tego co czytam gra na pc więc jestem pewien ze tam jest lepiej.

Na ps5 to jest obraz nędzy i rozpaczy.

Wydaje mi się, że w porównaniu z tym co było na premierę, to teraz nie jest aż tak często :P też gram na ps5 i w zestawieniuz pierwszymi dniami jest o niebo lepiej. Moje pierwsze wrażenia były podobne do Twoich - odradzanie kupowanie gry na obecny moment (premiera), narzekanie na technikalia itp. jednak im dalej gram tym mniej mam chęć odradzać zakup. Chyba, że początek był bardziej zabuogowany i miał tendencję do freezów ale to raczej niemożliwe.

Nie miałem czasu grać cały czas więc możliwe, że dużo błędów udało mi się przeczekać aż wyszedł patch. W weekend nadgoniłem trochę i mam rozpoczęty 3 rozdział. Zamiast kowalstwa poszedłem w alchemie, można sobie tanim kosztem narobić mikstur do leczenia. Many nie podnosiłem tylko nosiłem albo pierścień albo amulet.

W drugiej części (bo nie pamietam czy w pierwszej) po zjedzeniu pewnej ilości grzybów wzrastała nam mana na stałe. Sprawdzał ktoś czy tutaj też tak jest? Tutaj widzę, że wypalenie bagiennego ziela podnosi statystyki do many ale chyba tylko na chwilę, a jak za duóz to zręczność spada. Albo znacie jakieś inne nieoczywiste spospoby aby podnieść sobie statystyki? w Nowym Obozie Horacy albo Homer mógł nas nauczyć siły za darmo i bez wydawania punktów umiejętności jak tam się odpowiednio zagadało.

A pro po podróży do innych obozów, to miałem taki bug, że stwory potrafiły mi zabić przewodnika. W oryginale to było niemożliwe, a tutaj chyba o tym zapomniano. Przez to musiałem kilka razy wczytywać save i uważać na przewodnika, bronić go aby mu ostatni włos z głowy nie spadł, bo nie dostałbym na końcu expa za wykonanie tego questa a może i by coś dalej się zbugowało.

2 minuty temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Niestety kolonia nie jest przyjaznym miejscem do osiągnięcia tego celu. Wszędzie brudni ludzie, zaczepił mnie jakiś Wrzód i za mną chodzi, cały brudny, niemyty i do tego chyba ciepły. Poszedłem do kopalni, nakradłem trochę rudy, a teraz biją mnie na strzała jakieś pająki z czerwonymi oczami, po 4h nie mam dalej żadnej zbroi.

Można udać się do kopalni w nowym obozie i tam porobić za kopacza - dostaniesz przydział służbowy ubiór kopacza i chyba kilof do tego ;) ewentualnie gdzieś sobie podniesiesz ten co leży w okolicy. Pełzacze jeszcze długo będą bić gracza na strzała.

Edytowane przez Elitesse

Opublikowano

Ogólnie próbójcie się wspinać, bohater skacze wysoko i łatwo się łapie różnych krawędzi. W starym obozie nad targiem można wejść na ten balkon który widać i są tam w środku domu fajne fanty. To samo w górach. Jak widzicie gdzieś wysoko jakąś jaskinię czy płaski teren to na pewno warto tam wejść.

Na bagnach można też nauczyć się wspinaczki, jest to nowość względem oryginału. Wtedy można wchodzić po płaskim ale w wyznaczonych miejscach. Po szkoleniu od razu będziecie wiedzieć jak te miejsca wyglądają.

Opublikowano

To samo nurkowanie, nie wiem czy było w OG, ale sporo fantów wpada.

Opublikowano

Nurkowanie było, ale teraz jest faktycznie po co nurkować + w nowym obozie jest trener żeby dłużej wytrzymywać pod wodą. Szkoda, że nie przyspiesza też samego pływania bo wolno strasznie.

Opublikowano
1 godzinę temu, Elitesse napisał(a):

miałem taki bug, że stwory potrafiły mi zabić przewodnika. W oryginale to było niemożliwe, a tutaj chyba o tym zapomniano. Przez to musiałem kilka razy wczytywać save i uważać na przewodnika, bronić go aby mu ostatni włos z głowy nie spadł, bo nie dostałbym na końcu expa za wykonanie tego questa a może i by coś dalej się zbugowało.

W OG jak najbardziej mógł paść przewodnik. Tylko kilka postaci w grze było nieśmiertelnych, takich niezbędnych do ukończenia fabuły. Cała reszta pobocznych NPC mogła normalnie zginąć.

Opublikowano
6 minut temu, XM. napisał(a):

Nurkowanie było, ale teraz jest faktycznie po co nurkować + w nowym obozie jest trener żeby dłużej wytrzymywać pod wodą. Szkoda, że nie przyspiesza też samego pływania bo wolno strasznie.

Co teraz jest więcej pod wodą?

Na pewno ładnie wygląda to teraz, w jedynce to była pustynia.

Ogólnie fajnie, że dodali masę małych zyjątek które gdzieś tam biegają czy latają. Szczególnie te robaki w ostatniej fazie gnicia na truchłach.

Opublikowano

Są chociażby skrzynie do otwierania.

7 minut temu, smoo napisał(a):

W OG jak najbardziej mógł paść przewodnik. Tylko kilka postaci w grze było nieśmiertelnych, takich niezbędnych do ukończenia fabuły. Cała reszta pobocznych NPC mogła normalnie zginąć.

To już tradycja, że trzeba wybić stary obóz w 4 czy 5 akcie - nie uważam gry za zakończona bez tego.

Opublikowano

Jak ogarnięcie trochę walkę to idźcie do starej wieży na wschodzie, nad morzem - zabijecie trochę szkieletów, wpadnie sporo expa, a do znalezienia jest tam buzdygan 37 i miecz 41 - jak robiłem kopalnie to pełzacze banał.

Ja po 22h dopiero drugi akt zacząłem i teraz znowu parę h na czyszczenie mapy.

Pierwsze przejście standard stary obóz, a potem pójdę w nowy i mag

Strażnika zrobię na trzecim z powodu zamknięcia się na max 4 krąg.

No i obowiązkowo jak najszybciej zróbcie pierwszy trening na akrobatykę w nowym obozie - daje nam rola i jest on w kurwe pomocny

No i obowiazko zamiast iść jak najszybciej do 100 na siłę to zróbcie też szybko trening broni jednoręcznej - pary jest op przy opanowaniu.

Opublikowano
3 minuty temu, XM. napisał(a):

Jak ogarnięcie trochę walkę to idźcie do starej wieży na wschodzie, nad morzem - zabijecie trochę szkieletów, wpadnie sporo expa, a do znalezienia jest tam buzdygan 37 i miecz 41 - jak robiłem kopalnie to pełzacze banał.

Ja po 22h dopiero drugi akt zacząłem i teraz znowu parę h na czyszczenie mapy.

Pierwsze przejście standard stary obóz, a potem pójdę w nowy i mag

Strażnika zrobię na trzecim z powodu zamknięcia się na max 4 krąg.

No i obowiązkowo jak najszybciej zróbcie pierwszy trening na akrobatykę w nowym obozie - daje nam rola i jest on w kurwe pomocny

No i obowiazko zamiast iść jak najszybciej do 100 na siłę to zróbcie też szybko trening broni jednoręcznej - pary jest op przy opanowaniu.

Wydaje mi się, że mocniejsza broń obuchowa jest nad targiem w starym obozie. A sieczna na wraku statku na bagnach.

Opublikowano

A to sprawdź proszę bo ja nic innego nie znalazłem lepszego, ale to nie znaczy że nie ma.

Podobno patch uniemożliwił zabicie gomeza w drugim akcie, ALE podobno tak zrobili, że teraz i w 5 nie da się go zabić xD

No i misja z drugiego aktu z jajem pełzaczy jest najbardziej zbugowana misja w grze - trzeba się na kombinować żeby ruszyć do przodu. Na FB gothica to jest od zajebania wpisów od piątku o tym.

Opublikowano

Dopiero jak będę w domu wieczorem sprawdzę ekwipunek. Ale ta sieczna to trzeba użyć telekinezy ale jest w skrzyni obok więc luz. A ta nad targiem to wystarczy tam wskoczyć po dachu.

Opublikowano

A to fajnie - będzie na przejście bez zgonu i spania.

Opublikowano

Trzeba jeszcze dodać że polatali konkretnie, bo na premierę to miałem 3 crashe w 2 godziny, jakis znikający dźwięk. A teraz bajka, a gram na ps5 fat.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.