Skocz do zawartości

ZgRedcasty


Piechota

Rekomendowane odpowiedzi

Jakim sposobem i z czyjej inicjatywy Adam został przez Was przygarnięty?

Czy dajecie napiwki? Jeśli tak, to w jakich sytuacjach i komu, a jeśli nie, to dlaczego?

Z którym Pokemonem się utożsamiacie?

Czy Konsolite ma jeszcze inne koszulki, poza 20 sztukami Let's Rock? Jeśli ma, to czy potrafi to udowodnić?

Najbardziej HOT laska w grach ever to...?

Które GTA miało najlepszy model jazdy?

Gracie w gry z polskim dubbingiem? 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

1. Yuffie, Aeris, Tifa czy Barret?

2. Kiedy widzieliście się ostatnio z Hivem na żywo bo niektórzy twierdza, ze teksty w dziale listy pisze za niego Ai.

3. Ile średnio przed oddaniem danego tekstu do druku, naczelny Roger przypomina Wam o zbliżającym się terminie oddania tekstów do druku(temat przewija się w felietonach i HP)?

4.Czy gracie czasami na easy czy zawsze prawilnie minimum na normalu?

5. Czy przy wystawianiu ocen grom sugerujecie się czasami Metacritic'em?

6. Co Was najbardziej motywuje do pisania kolejnych tekstów(oprócz sutej wypłaty za wierszówkę i pochwał Kmiota)?

7. Czy zawsze przed napisaniem recenzji kończycie grę czy jednak czasami gracie do momentu w stylu "dość już widziałem, można oceniać"?

Odnośnik do komentarza

Zabrałem się w końcu za Wasze podcasty. Na pierwszy ogień poszło "Bez dyskusji" i muszę przyznać, że się wciągnąłem. Dobrze się przy tym gotuje obiad, szoruje kibel, prasuje ubrania, czy inne tego typu domowe obowiązki. Zwłaszcza przyjemnie się słuchało odcinków o Silent Hillu i kąciku platformerkowego. 

Minus jest taki, że przez weekend nasłuchałem się tego radiowego, aksamitnego głosu @Piechota i miałem jakieś popieprzone sny, w których zamiast swojego głosu, przemawiałem głosem Adama. Niezła faza. 

W każdym razie dobra robota, macie nowego fana. 

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Pix napisał:

Zabrałem się w końcu za Wasze podcasty. Na pierwszy ogień poszło "Bez dyskusji" i muszę przyznać, że się wciągnąłem. Dobrze się przy tym gotuje obiad, szoruje kibel, prasuje ubrania, czy inne tego typu domowe obowiązki. Zwłaszcza przyjemnie się słuchało odcinków o Silent Hillu i kąciku platformerkowego. 

Minus jest taki, że przez weekend nasłuchałem się tego radiowego, aksamitnego głosu @Piechota i miałem jakieś popieprzone sny, w których zamiast swojego głosu, przemawiałem głosem Adama. Niezła faza. 

W każdym razie dobra robota, macie nowego fana. 


jest mi… bardzo miło, I guess? xD ten głos to tylko zasługa mikrofonu, słuchaj, na żywo nie brzmię w ten sposób chyba. Ale cieszę się, że Ci siadło. Nawet te platformowe odcinki, a w ich przypadku długo uważałem, że to strata czasu naszych subskrybentów będzie. 
 

dziękuję! <3

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
58 minut temu, Piechota napisał:


Nawet te platformowe odcinki, a w ich przypadku długo uważałem, że to strata czasu naszych subskrybentów będzie. 
 

 

Zdecydowanie nie porzucaj platformówek! Świetnie się tego słucha. Na pewno spory wpływ na mój odbiór tych odcinków ma fakt, że jestem rocznikowo blisko Ciebie i zaraz włączają mi się wspomnienia  w stylu "wakacje, słońce za oknem, koledzy wołają na dwór, mama woła na obiad, a ja ogrywam właśnie Bugs Bunny Lost in Time na PS1".

Szczerze mówiąc mógłbym słuchać takich solowych odcinków również o innych gatunkach, ale zdaję sobie sprawę, że pewnie łatwiej Ci znaleźć czas na ogranie krótkiej platformówki, niż powiedzmy trzydziestogodzinnego jrpga. 

Odnośnik do komentarza

To ja się też dopiszę do pytań.

Obejrzałem ostatnio dwa odcinki Pograduszek i zauważyłem, że Konsolite strasznie dużo jara szlugów (zakładam, że nie odpala cały czas tego samego ;-). Pytanie: ile paczek na dzień puszczasz z dymem? Aż mnie kaszel złapał od samego oglądania ;-)

 

Co do Pograduszek: generalnie odcinki długie (jak dla mnie za długie), więc jak ktoś nie był na bieżąco, to teraz ma ze sto godzin niewyjęte. Można odtwarzać w przyspieszonym tempie, ale Smerfów nie będę słuchać. Ja odpadam (z nadrabianiem), zwłaszcza że zapewne od roku (czy ile tam od premiery minęło) w każdym odcinku jest o GG ;D

Edytowane przez macGyver
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, macGyver napisał:

To ja się też dopiszę do pytań.

Obejrzałem ostatnio dwa odcinki Pograduszek i zauważyłem, że Konsolite strasznie dużo jara szlugów (zakładam, że nie odpala cały czas tego samego ;-). Pytanie: ile paczek na dzień puszczasz z dymem? Aż mnie kaszel złapał od samego oglądania ;-)

zależy od dnia, ale paczka zazwyczaj +/-

 

4 godziny temu, macGyver napisał:

Co do Pograduszek: generalnie odcinki długie (jak dla mnie za długie), więc jak ktoś nie był na bieżąco, to teraz ma ze sto godzin niewyjęte. Można odtwarzać w przyspieszonym tempie, ale Smerfów nie będę słuchać. Ja odpadam (z nadrabianiem), zwłaszcza że zapewne od roku (czy ile tam od premiery minęło) w każdym odcinku jest o GG ;D

Wbrew pozorom nie ma o gg aż tak wiele, to już raczej taki regularny żarcik ;)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Konsolite napisał:

zależy od dnia, ale paczka zazwyczaj +/-

 

Wbrew pozorom nie ma o gg aż tak wiele, to już raczej taki regularny żarcik ;)

 

Dobrze, że nie wagon ;-)

Wniosek z tego taki, że przy okazji Pograduszek tracisz rachubę, bo zapalniczka dzwoniła (nie liczyłem dokładnie) na moje ucho z naście razy ;)

 

Natomiast dzisiaj zrobiłem reaktywację questa z kategorii "nie wiem po co, ale nadal to robię", czyli znowu zabrałem się za uzupełianie dużych zaległości w pliku ze spisem recenzji (i ocenami). W samym tylko Szmatławcu była recka GG oraz dwie dodatkowe dla sezonów ;D

 

BTW: w ostatnim numerze w spisie treści jest tytuł, a w treści numeru go nie ma. Gdzie się gra zapodziała? Była w poprzednim numerze. Natomiast druga jest na innej stronie. Ale to nie Twoja brocha ;-)

Edytowane przez macGyver
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, macGyver napisał:

 

Dobrze, że nie wagon ;-)

Wniosek z tego taki, że przy okazji Pograduszek tracisz rachubę, bo zapalniczka dzwoniła (nie liczyłem dokładnie) na moje ucho z naście razy ;)

Raz się żyje, ;) coś tam, coś tam Danger Zone!
 

28 minut temu, macGyver napisał:

 

Natomiast dzisiaj zrobiłem reaktywację questa z kategorii "nie wiem po co, ale nadal to robię", czyli znowu zabrałem się za uzupełianie dużych zaległości w pliku ze spisem recenzji (i ocenami). W samym tylko Szmatławcu była recka GG oraz dwie dodatkowe dla sezonów ;D

Recenzja nie jest moja, tylko 3grosze. Nie ma także beta testu GGS, który chciałem napisać ale możesz doliczyć Extreme Plus o Guilty Gear, lub jak to nazwał Roger - najnudniejszy EXtreme Plus ;) 
Jack-O' Valentine (Guilty Gear Xrd) GIF Animations | Guilty gear, Guilty  gear xrd, Jack o

 

28 minut temu, macGyver napisał:

BTW: w ostatnim numerze w spisie treści jest tutuł, a w treści numeru go nie ma. Gdzie się zapodziała? Była w poprzednim numerze. Natomiast druga jest na innej stronie. Ale to nie Twoja brocha ;-)

DTP jest ekstremalny w PSXe ;) 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Konsolite napisał:

Recenzja nie jest moja, tylko 3grosze. Nie ma także beta testu GGS, który chciałem napisać ale możesz doliczyć Extreme Plus o Guilty Gear, lub jak to nazwał Roger - najnudniejszy EXtreme Plus ;)

 

Plusów w kioskowych wydaniach nie ma, także już wiem, jak wiele straciłem ;D

 

Nie wiem jak to ustawić rankingowo, ale jest jeszcze kilku zgredów ze swoimi konikami: Butch (wiadomo) z TLoU, Zax z MFS (samoloty; ewentualnie Starfield) i Kroolik z Papeturą ;-)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, macGyver napisał:

 

Plusów w kioskowych wydaniach nie ma, także już wiem, jak wiele straciłem ;D

8 stron :)

 

12 godzin temu, macGyver napisał:

Nie wiem jak to ustawić rankingowo, ale jest jeszcze kilku zgredów ze swoimi konikami: Butch (wiadomo) z TLoU, Zax z MFS (samoloty; ewentualnie Starfield) i Kroolik z Papeturą ;-)

GG jest po za wszelkimi kategoriami ;)

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Pupcio napisał:

Nie wiedziałem o q&a więc spytam tutaj. Użytkowniku Konsolite dlaczego zbierasz lalki i czy jak kupi się jedną to potem już nie ma odwrotu i zostaje się lalkarzem. 

Nie wiem, lalek nie kupuje/zbieram, natomiast modele tak, gdyż bawi mnie / relaksuje składanie ich.

Apetyt rośnie w miarę składania, wiec chyba jestem modelarzem, lub gunplamiarzem, choć nie tylko gunpla składam ;)

 

5 godzin temu, number_nine napisał:

tak myślałem. guinesik to jak cola, dej se 

Wchodzi gładko, nie da się zaprzeczyć :)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Mari4n napisał:

Oglądałem, zostawiłem komentarz dla zasięgu. Czekam na materiał o Toy Story 2 :cool2:


I prędzej czy później go dostaniesz. Choć przyznam, że mam w cyklu trochę za dużo wron złapanych za ogon, czas choć jeden wątek pociągnąć do końca. 
 

dziękuję za posłuchanie, dziękuję za komentarz. Wciąż trudno mi wierzyć, że to się nawet słucha 

Odnośnik do komentarza

Odsłuchałem odcinka o fajnalu. Wszystko jest okej, jednak przyczepiłbym się do jednej sprawy, która zresztą już mi się rzuciła w oczy (uszy) kolejny raz. Chodzi mianowicie o schodzenie z tematu i orbitowanie po jakichś roninach, yakuzach, dawnych czasach i innych tego typu sprawach. Kiedy wchodzę na podcast dotyczący final fantasy rebirth  to jednak chciałbym głównie posłuchać Waszych wrażeń o tym właśnie tytule. Natomiast tu dochodzi do trochę kuriozalnej sytuacji, gdzie z 70 minut około 35 jest faktycznie o Rebirth. 

To jedyny taki minusik. Czekam oczywiście na kolejny odcinek. Sam jestem po 70 godzinach i jeszcze końca nie widać na horyzoncie. 

 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Pix napisał:

Odsłuchałem odcinka o fajnalu. Wszystko jest okej, jednak przyczepiłbym się do jednej sprawy, która zresztą już mi się rzuciła w oczy (uszy) kolejny raz. Chodzi mianowicie o schodzenie z tematu i orbitowanie po jakichś roninach, yakuzach, dawnych czasach i innych tego typu sprawach. Kiedy wchodzę na podcast dotyczący final fantasy rebirth  to jednak chciałbym głównie posłuchać Waszych wrażeń o tym właśnie tytule. Natomiast tu dochodzi do trochę kuriozalnej sytuacji, gdzie z 70 minut około 35 jest faktycznie o Rebirth. 

To jedyny taki minusik. Czekam oczywiście na kolejny odcinek. Sam jestem po 70 godzinach i jeszcze końca nie widać na horyzoncie. 

 


I czasem tak się udaje. Natomiast tak dawno nie miałem werbalnego kontaktu z Asią, że wyszło, jak wyszło. Ja lubię offtopy, ale oczywiście - nie powinno być ich aż tak dużo. Może przy drugim odcinku uda się wybalansować to lepiej 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...