Skocz do zawartości

ZgRedcasty


Piechota

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.03.2024 o 11:15, Pix napisał:

Nadrobiłem w większości Bez Dyskusji i powoli zabieram się za Pograduszki. I tak mam w sumie jedno pytanie. Czy w każdym odcinku Konsolajte jest najebany, a 80% jego wkładu w dyskusję to "heheheh"? 

Naaa, jest jeszcze semi-regularne gadanie o Guilty Gear  :)

Edytowane przez Konsolite
Odnośnik do komentarza

Ponieważ innego wpisu, który by podchodził pod "świąteczny" nie znalazłem, więc dopiszę się tu.

 

Tak się złożyło, że oprócz Świąt w nocy była zmiana czasu, a ta wymaga na analogowych czasomierzach ręcznej korekty (w większości przypadków). Z tego mi wyszła inspiracja do limeryka. Zatem dla tych, co szukali prezentów od zajączka (gry w pudełku lub kodu dlc), byli grzeczni, a i tak nic nie znaleźli - wyjaśnienie. 

 

Zajączek wielkanocny, o świątecznym poranku,

Obudził się wcześnie - z budzikiem w zegarku.

Wnet doznał szoku, gdy po krzakach pląsał:

"Co tu Kmiot* robi?! Jest dopiero piąta!"

Klepie go ktoś w plecy: przyspałeś, doktorku?

 

Chcąc znaleźć ilustrację tego, który klepie po plecach, trafiłem na animację "Easter yeggs". Kadr pasuje jak ulał ;-)

 

Wesołych Świąt :-)

 

 

* bohater trzeciego planu wypadł z bębna losującego; oki, tak naprawdę pasował do rytmu w wierszu.

A co mógł robić o piątej rano w krzakach? Insynuacje związane z naturalnym wychodkiem - bezpodstawne.

 

Screenshot_20240331-081534.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Jak ktoś nie skonczył FF Rebirth, to niech omija nowy odcinek pograduszek, bo najebany konsolka spoiluje zakończenie.

Ja na szczęście już grę mam za sobą, ale wkurwiłbym się porządnie, gdyby było inaczej i pewnie dwa razy zastanowiłbym przed odsłuchaniem następnego odcinka podcastu. 

Słabo, że nawet nie zamieściliście jakiegoś ostrzeżenia. 

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Pix napisał:

Jak ktoś nie skonczył FF Rebirth, to niech omija nowy odcinek pograduszek, bo najebany konsolka spoiluje zakończenie.

Ja na szczęście już grę mam za sobą, ale wkurwiłbym się porządnie, gdyby było inaczej i pewnie dwa razy zastanowiłbym przed odsłuchaniem następnego odcinka podcastu. 

Słabo, że nawet nie zamieściliście jakiegoś ostrzeżenia. 

Może faktycznie dodamy ostrzeżenie następnym razem w stylu tego co mamy na początku.

inna sprawa ze spoiler żaden, plus to nie zakończenie tylko koniec „odcinka”  , zakończenie będzie za kilka lat, być może jeszcze na ps5 i może się okazać ze to co miało miejsce to jedna z możliwych wersji w multuversum. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że spoiler z Aerith to ogólnie najbardziej znany spoiler w naszej branży, ale biorąc pod uwagę naturę tego rimejku, to jednak można się spodziewać różnych rzeczy. A ja i zapewne wiele (większość?) osób woli odkrywać fabułę gry/filmu/książki na własną rękę. 

No hard feelings Konsolka, ale rzeczywiście jakieś ostrzeżenie w przyszłości by się przydało.

Tak więc proszę w przyszłym miesiącu nie zdradzać, czy bohaterka Stellar Blade pokazuje cycki w scenie po na napisach 

Edytowane przez Pix
  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Pix napisał:

Rozumiem, że spoiler z Aerith to ogólnie najbardziej znany spoiler w naszej branży, ale biorąc pod uwagę naturę tego rimejku, to jednak można się spodziewać różnych rzeczy. A ja i zapewne wiele (większość?) osób woli odkrywać fabułę gry/filmu/książki na własną rękę. 

Wiadomo, choć przyznam ze osobiście spoilery nie ruszają mnie. Nie pamietam kiedy ostatnio mnie cos zaskoczyło, szczególnie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. natomiast w przypadku rebirth to taki pseudo spoiler, bo już tak namieszali i pokazali ze wszystko jest możliwe do odkręcenia, ze w zasadzie nic tutaj nie ma znaczenia aż do pełnoprawnego zakończenia. 
 

37 minut temu, Pix napisał:

No hard feelings Konsolka, ale rzeczywiście jakieś ostrzeżenie w przyszłości by się przydało.

none taken, zrobię dodatkowa animacje z ostrzeżeniem na przyszłość :)

 

37 minut temu, Pix napisał:

Tak więc proszę w przyszłym miesiącu nie zdradzać, czy bohaterka Stellar Blade pokazuje cycki w scenie po na napisach 

Nic nie obiecuje ;) 

 

Przy okazji mini-spoiler, chyba jestem jednym z nielicznych na których demko nie zrobiło piorunującego wrażenia,  jednak wstrzymam się z opinia do momentu sprawdzenia pełnej wersji. 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Piechota napisał:


Dobra, ale tej platformówki to na pewno nie znacie..!

Bomba Adamie. Jestem zaskoczony i oburzony wręcz, że nie słyszałem absolutnie nic o tej grze. Klimat Rare z okresu z N64 wprost wylewa się z ekranu. Pewnie normalnie miałbym problem, żeby ją wcisnąć gdzieś do mojego i tak za dużego backlogu, ale krótki czas tytułu i niska cena mnie przekonały. Sprzedałeś mi to, gratulacje :hi:

Swoją drogą, ten soundtrack:banderas:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Pix napisał:

Bomba Adamie. Jestem zaskoczony i oburzony wręcz, że nie słyszałem absolutnie nic o tej grze. Klimat Rare z okresu z N64 wprost wylewa się z ekranu. Pewnie normalnie miałbym problem, żeby ją wcisnąć gdzieś do mojego i tak za dużego backlogu, ale krótki czas tytułu i niska cena mnie przekonały. Sprzedałeś mi to, gratulacje :hi:

Swoją drogą, ten soundtrack:banderas:


Dla takich komentarzy to w ogóle robię. Mam nadzieję, że nie zawiedziesz się ^^

Odnośnik do komentarza
W dniu 31.03.2024 o 22:56, Pix napisał:

Jak ktoś nie skonczył FF Rebirth, to niech omija nowy odcinek pograduszek, bo najebany konsolka spoiluje zakończenie.

Serio? Stąd mój żart, który się zawsze przy tym temacie pojawia - Jezus ginie. Bo wszyscy to wiedzą. A samo zakończenie per se nie zostało zbytnio zeksplorowane więc tak.
Ale żeby nie było, mea culpa, od teraz będę dawał spoiler warning.

 

Odnośnik do komentarza
On 4/1/2024 at 8:15 AM, Pix said:

Rozumiem, że spoiler z Aerith to ogólnie najbardziej znany spoiler w naszej branży, ale biorąc pod uwagę naturę tego rimejku, to jednak można się spodziewać różnych rzeczy. A ja i zapewne wiele (większość?) osób woli odkrywać fabułę gry/filmu/książki na własną rękę. 

No hard feelings Konsolka, ale rzeczywiście jakieś ostrzeżenie w przyszłości by się przydało.

Tak więc proszę w przyszłym miesiącu nie zdradzać, czy bohaterka Stellar Blade pokazuje cycki w scenie po na napisach 

 

Aaa to na tym wątku kończy się druga część tego rimejku. No to już wiem. Dzieki za spoiler, następnym razem napisz ostrzeżenie :leo:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
11 hours ago, Pix said:

Akurat gdzie się kończy ta część zapowiedzieli od razu twórcy przed wydaniem gry, więc nie wyszło ci śmieszkowanie :leo:

 

Podobnie jak sytuację związaną z Aeris. No ja rozumiem graczy niezaangażowanych w branżę, ale dla kogoś kto interesuje sie giereczkami na tyle mocno, że zakłada profil na forumku i pisze posty i słucha giereczkowych podcastów, to co się dzieje z Aeris ma być jakimkolwiek spoilerem? Litości. To tak jakby anglista narzekał, że ktoś mu zaspoilował zakończenie Romea i Julii

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Homelander napisał:

 

Podobnie jak sytuację związaną z Aeris. No ja rozumiem graczy niezaangażowanych w branżę, ale dla kogoś kto interesuje sie giereczkami na tyle mocno, że zakłada profil na forumku i pisze posty i słucha giereczkowych podcastów, to co się dzieje z Aeris ma być jakimkolwiek spoilerem? Litości. To tak jakby anglista narzekał, że ktoś mu zaspoilował zakończenie Romea i Julii

Czy w ogóle grałeś w rimejki, czy tylko tak pierdolisz bez znajomości tematu? Bo gdybyś grał, to wiedziałbyś, że przy rimejku wprowadzają zmiany fabularne i to, czy Aerith przeżyje lub nie w FF Rebirth wcale nie było takie oczywiste.

Tak więc jak najbardziej można to traktować jako spoiler. Zresztą podczas podcastu Adam Piechota również zareagował na to niezłym wkurwem, więc nie są to jakieś wymysły pojedynczych jednostek.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Homelander napisał:

 

Podobnie jak sytuację związaną z Aeris. No ja rozumiem graczy niezaangażowanych w branżę, ale dla kogoś kto interesuje sie giereczkami na tyle mocno, że zakłada profil na forumku i pisze posty i słucha giereczkowych podcastów, to co się dzieje z Aeris ma być jakimkolwiek spoilerem? Litości. To tak jakby anglista narzekał, że ktoś mu zaspoilował zakończenie Romea i Julii

CO SIĘ DZIEJE Z AERIS!?!?!!!?!?!!!?

 

A na koniec R&J jest ślub, prawda?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Pix napisał:.

Tak więc jak najbardziej można to traktować jako spoiler. Zresztą podczas podcastu Adam Piechota również zareagował na to niezłym wkurwem, więc nie są to jakieś wymysły pojedynczych jednostek.


no, wkurwił mnie poważnie, bo tego samego dnia obiecał, że tego nie zrobi. Tyle jego słowo warte!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...