Skocz do zawartości

Silent Hill 2 Remake


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co też się czepiać chłopaków z Bloobera. Zrobili pitch, poszli z tym do Konami i dostali robotę. Nikt inny nie chciał sie za to brać, tak samo chyba Konami nie wychodziło z inicjatywą. Oryginał wciąz jest dostępny i można w niego grać bez problemów na wielu platformach, jeśli remake wam się nie spodoba i nie zainteresuje to nie trzeba go kupować.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Czoperrr napisał:

Oryginał wciąz jest dostępny

Problem w tym, że nie, przynajmniej nie w sposób legalny. I gdyby tylko to się zmieniło to :lapka: bluberom na drogę i życzenia powodzenia, kupiłbym sobie taką dwójeczkę na GOGu i zamknął japę w temacie rimejku.

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Nyu napisał:

Chyba coś mylisz. Wersja na X360 ssie, ale PS3 była spatchowana. W trójce nie ma oryginalnych głosów, ale tak to obie części działają i wyglądają ponoć dobrze.

 

Przypadkowo akurat wczoraj zainstalowałem sobie Silent Hilla w DuckStation z łatką 60FPS, dodałem nawet filtr CRT i...

 

spacer.png

 

... i gra się wybornie. Po prostu wybornie. Klimat to coś pięknego, eksploracja i poczucie progresu piękna sprawa, zagadeczki zajebiste, ani razu nie zajrzę na YT. Dodam, że jest to mój pierwszy kontakt z jedynką. Mam też fioła na punkcie frameratu i pola widzenia w grach, graficznie jestem w stanie jednak sporo wybaczyć, ale w Silent Hilla 1 po prostu dobrze się gra, a graficzka ma swój psychodeliczny, prosty, dziwny klimat. Less is more, szczególnie w przypadku horrorów.

 

Da się jeszcze grać w taki oto remaster:

 

spacer.png

Co mnie cytujesz, ja nic złego nie napisałem na jedynkę.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Czoperrr napisał:

Bezczelne, monopolistyczne działania sony

Ekskluzywny preorder już przerabialiśmy przy Callisto, teraz ekskluzywna zapowiedź? WTF, na czym to ma polegać

3 minuty temu, Szermac napisał:

Silent do klocka nie pasuje :reggie::Coolface:

Cicho tam c00rwa, ma być multiplatforma :shotgun:

2 minuty temu, 20inchDT napisał:

silent to niezły klocek :Coolface:

A ty szczymryj

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, 20inchDT napisał:

silent to niezły klocek :Coolface:

image.png.0593f71fad768796211474eec29803a1.png
 

 

3 minuty temu, Il Brutto napisał:

SH5 ze niby remaster Homecoming?:reggie:

Silent Homecoming tylko na pierwszym pokazie był sygnowany znaczkiem V. Później zamienili na podtytuł. Pewnie wolą się odciąć, chodź mi tam Homecoming lepiej wjechał jak Downpour przeciągnięty i głupkowaty.

Swoją drogą przypomne pierwszy trailer piąteczki z E3. Ale wtedy dygnął pamiętam xD I jak to już dawno było :D
 

 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, wojtas011 napisał:

Właśnie może chodzi o to demo, tylko tak dziwnie napisane

Teraz jak czytam to chodzi pewnie o ekskluziwka bożego. No oby tylko Console Exclusive to jakoś to przeżyję na piecyku, ale jak będzie to TYLKO na PS5 to trzeba będzie rozejrzeć się za małżem :frog:

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, tjery napisał:

 

To są moje screeny z SH2 z modem Enhanced Edition. I gra wygląda dobrze cały czas, nie tylko na wybranych screenach. Oczywiście mówię o wersji w 4K na PC z modem (https://enhanced.townofsilenthill.com/SH2/), nie wiem jak to wygląda na konsolach.

 

Aaa, to inna liga. Wcześniej mówiłem o graniu na XSX + TV 4K więc myślałem, że do tego nawiązujesz. Tutaj to faktycznie wygląda dobrze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...