Skocz do zawartości

Silent Hill 2 Remake


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Dobre te screeny. Jak tak będzie wyglądać gra, to jest to dobry prognostyk. 

 

12 godzin temu, Mejm napisał:

Silenty w ogole wyje.baly z cenami. Nawet ten crapowaty homecoming.

 

Sporo ciekawych tytułów z ery x360/ps3 tak poszło w górę. Takie mniej znane lollipop chainsaw na allegro zaczyna się od 200 zł w górę...

Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, Wojtq said:

Podobno tak. Nie wiemy jednak jaki zespół kroi SH5, może Kojima Productions?

To ostatni zespół który miałby się tym zająć. Myślisz, że po anulowaniu poprzedniego projektu i odejściu z Konami Kojima jeszcze kiedykolwiek chciałby z nimi współpracować? Nie nie sądzę :)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Czoperrr napisał:

To ostatni zespół który miałby się tym zająć. Myślisz, że po anulowaniu poprzedniego projektu i odejściu z Konami Kojima jeszcze kiedykolwiek chciałby z nimi współpracować? Nie nie sądzę :)

 

Godzinę temu, Wojtq napisał:

Myślę, że to jest biznes, a tutaj nie ma wrogów aż po grób. ;) 

Do tego trzeba dodac ze projekt byl bardzo goraco przyjety jeszcze przed ukonczeniem kiedy nikt nie wiedzial z czym ma do czynienia. Pozniej okazalo sie ze to nowy Silent i wszystkich z butow wyje.balo :obama: moze kiedys :ohboy:

Odnośnik do komentarza

Co prawda temat o remakeu, ale ostatnio gadaliśmy tu o SH2 EE, tu fajne porównanie na zachętę jak ktoś jeszcze nie próbował tego moda (tylko trochę niepotrzebnie koleś w EE wyłączył w opcjach film grain, bo jest aż za "czysto", z film grainem jest lepszy sajlentowy vibe). Swoją drogą nawet nie wiedziałem, że to HD Collection to takie gówno.

 

 

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza
W dniu 5.09.2022 o 20:22, Bzduras napisał:

Na Xboxie wyszło najpierw DC z tym dodatkowym scenariuszem i było tylko w zwykłym wydaniu, potem dostało port na PS2 i chyba od razu wskoczyło do platyny. @Hoipolloipewnie wie, ale zanim tu wejdzie to już pewnie wydadzą remake trójki i czwórki.

Tak jak piszesz Zbyszek, niestety moje serduszko krwawi jak mam w kolekcji jedna jedyną platynę, ale co zrobić jak tylko w tym wydaniu wyszło, a szkoda :>

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 13.09.2022 o 09:10, tjery napisał:

Co prawda temat o remakeu, ale ostatnio gadaliśmy tu o SH2 EE, tu fajne porównanie na zachętę jak ktoś jeszcze nie próbował tego moda (tylko trochę niepotrzebnie koleś w EE wyłączył w opcjach film grain, bo jest aż za "czysto", z film grainem jest lepszy sajlentowy vibe). Swoją drogą nawet nie wiedziałem, że to HD Collection to takie gówno.

 

 

Bardzo polecam moda, zwłaszcza, że jest banalny w instalacji. Obecnie najlepsza opcja do zagrania w SH2 w godnych warunkach:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...