Skocz do zawartości

Silent Hill 2 Remake


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie tam masz proporcje, praktycznie zerowe, to jest zupełnie inna, alternatywna wersja bazująca na jednym z zakończeń oryginału. Ani tego nie nazwiesz rimejkiem, ani reinterpretacją jak w nowych Residentach, bo zbyt mocno się rozmija z materiałem źródłowym.

No i nie zawiniły platformy, bo na PS2 też wyszło, tylko dosyć późny moment, w którym gra została wydana tj. 2009/2010(ponad połowa 7 generacji, wtedy ludzie zachwycali się innymi grami), a po drugie SH jak i survival horrory zawsze były pewną niszą, może z wyjątkiem RE. 

Sama gra fabularnie ścisła topka w serii, u mnie zaraz za dwójką, do tego patenty

Spoiler

(wypełnianie ankiety i dostosowanie wydarzeń do tego)

, które przeszły wiele lat później do Until Dawn.

Edytowane przez SlimShady
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Teraz, Pupcio napisał:

No ja bym się bał jakby np. do rimejku rdr został przydzielony jakiś oddział ubisoftu. Wiem że bluberzy mają tu kilku fanów ale dla mnie ich gry to mega gówna, pozdrawiam cieplutki

 

Jeśli remake ma być zgodny z gameplayem oryginału to lepszego studia wybrać nie mogli.

 

no ale to musiałbyś młody zagrać a nie trollować :) 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
48 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Gdzie to potwierdzili, że Blooberki? Bo żadnego trailera nie widziałem nawet jeszcze?

https://www.ppe.pl/news/306668/nowe-gry-silent-hill-potwierdzone-przez-scenarzyste-bloober-team-tworzy-silent-hill-2-remake.html

 

Niestety, ale wyglada na to, że naprawdę robią ten remake. 

Odnośnik do komentarza

Robienie Silent Hill 2 Remake to dobra wiadomość sama w sobie, że się dzieje coś znowu koło tej serii. Jeszcze Silent Hill : Short Message do tego. Mniej dobra, że robi to bluber, ale nie są chyba baranami i wiedzą z czym mają do czynienia i myślę, że jest to do zrobienia. Czekam fchuj.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...