Skocz do zawartości

Tekken 8


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Bez tylu wybuchów znacznie lepiej na moje boomerskie oko.

 

Jeszcze czekam aż pokażą kustomizacje i mam nadziej że wzieli lekcje z doświadczeń NRS z MK/Injustice i również w Tekkenie będzie coś sensownego do przebrania postaciom, a nie tylko kurczak latający nad głową albo jakiś wazon ramenu na plecach, bo w online to się niektórzy ścigają jak najgłupszą postać zrobić i gra mega traci na klimacie przez takie głupoty.

Edytowane przez Observer
  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Tekkeny trochę się upodobniły do DoA bo dodali najpierw odpowiedniki Power Blow, a teraz 'pułapki' na arenach (wielopoziomowe areny też już dawno temu były w DoA). Tekken zgapił trochę z DoA ale nie zawsze wyszło to na dobre np. zrzucenie z piętra w DoA odejmowało kawał HP ale przeciwnik nie był narażony na juggla tak jak w Tekkenie. No i DoA jest o wiele mniej efekciarski, rozbłysków podczas uderzeń praktycznie nie ma.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
On 5/17/2023 at 12:43 PM, roivas said:

Spoko jest, tylko szkoda, że wszyscy są tak samo skoksowani. Mogliby mieć różne sylwetki. Dla mnie to ogromny minus bo mi się z RE5 czy RE6 kojarzą komediowo.

dla mnie to generacje nowych konsol powinni ustawiac pod nowe Tekkeny. To byl zawsze console seller. Pamietam jak sie jaralem jedynka tylko dla tego tytulu

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, bombay napisał:

dla mnie to generacje nowych konsol powinni ustawiac pod nowe Tekkeny. To byl zawsze console seller. Pamietam jak sie jaralem jedynka tylko dla tego tytulu

Chciałbym żeby było jak mówisz ale rzeczywistość jest taka, że bijatyki to niszowy gatunek od wielu już lat.

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.05.2023 o 18:19, Observer napisał:

91528_1_mortal-kombat-franchise-has-sold

 

Teoretycznie jeszcze smash, aczkolwiek ja tego nie traktuje jako bijatyki.

Myslalem, ze Tekken bardziej bedzie odjechany wzgledem SF, bo capcom praktycznie przespal dwie generacje gdzie ilosc konsol w domach zaczela sie robic potezna. Fenomen sprzedazowy mortala to dla mnie do dzis zagadka, bo to najbardziej drewniana seria z tej calej listy.

Odnośnik do komentarza

MK chyba jednak najbardziej trafia do szerokiej publiki, to marka zwłaszcza teraz idąca w blockbusterowe hollywoodzkie klimaty - jedyna z zestawienia która nie ma żadnego anime mangowego japońskiego dziwactwa, które pomimo popularności wiadomo jednak jest niszą dla specyficznej grupy odbiorców z którą nie każdy chce być kojarzony.  

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Observer napisał:

MK chyba jednak najbardziej trafia do szerokiej publiki, to marka zwłaszcza teraz idąca w blockbusterowe hollywoodzkie klimaty - jedyna z zestawienia która nie ma żadnego anime mangowego japońskiego dziwactwa, które pomimo popularności wiadomo jednak jest niszą dla specyficznej grupy odbiorców z którą nie każdy chce być kojarzony.  

Tam gdzie inne firmy olewały tryb story, tam MK moim zdaniem zyskało wśród casuali, to samo masą dupereli jak krypta np.

Sam za mortalem nie przepadam bo drewno, wole inne bijatyki, ale i tak kazdego predzej czy pozniej bralem, zeby sobie story ograc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...