Skocz do zawartości

PSX Extreme 303


Rekomendowane odpowiedzi

Może jestem ślepy, ale o jakim babolu piszecie? :D Bo to TL;DR to skrót od too long; didn't read, czyli takie określenie krótkiego podsumowania tego, co na poprzednich stronach, zebranego razem, jak się komuś nie chce czytać całości. :) I z tego co widzę w PDFie dokładnie to jest na tej stronie, więc to zamierzony tytuł rubryki jak na moje oko. Chyba że chodzi o coś innego? :D 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, LeifErikson napisał:

Może jestem ślepy, ale o jakim babolu piszecie? :D Bo to TL;DR to skrót od too long; didn't read, czyli takie określenie krótkiego podsumowania tego, co na poprzednich stronach, zebranego razem, jak się komuś nie chce czytać całości. :) I z tego co widzę w PDFie dokładnie to jest na tej stronie, więc to zamierzony tytuł rubryki jak na moje oko. Chyba że chodzi o coś innego? :D 

Chciałem to napisać właśnie - Komodo się uparł, żeby tak to nazwać, bo to podsumowanie tekstu w wersji skróconej właśnie. 

Edytowane przez Roger
  • Plusik 4
  • Haha 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Roger napisał:

Chciałem to napisać właśnie - Komodo się uparł, żeby tak to nazwać, bo to podsumowanie tekstu w wersji skróconej właśnie. 

 

Na za dużo pozwalasz praktykantowi. I nie dawaj mu recenzji RE4, bo znowu odkryje jakąś ciekawostkę po 15 latach jak przeszukanie  biurka Weskera w RE2, a przy okazji tekstu związanego z betą RE2 będzie twierdził, że w oryginale nie było Marvina i Ironsa. 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

Napisałeś, że kupiłeś i trochę mnie to zwiodło. Nie zatrybiłem, że chodziło o PDFa.

Godzinę temu, michal napisał:

kurwa, kiedy ten numer bedzie do kupienia w salonikach prasowych??

Po chuj pytasz jak i tak nie kupisz, bakłażanie?

Odnośnik do komentarza

Kupiłem se PDF-a, za dychę to jeszcze można. Ciężko mi się przyzwyczaić do oprawy graficznej, ale dawno nie czytałem żadnego czasopisma (nie licząc Motoru do srania), więc może tak się teraz robi. Ogólnie sporo tekstu jak kogoś interesują gierki, jest parę starych mord i kilka tematów, o których sam chętnie przeczytam - szczególnie o tej gierce extreme na GBA, bo pamiętam ją z dawnego forum.

 

No i HIV napisał recenzję jakichś wyścigów, ale chyba nie dam rady tego przeczytać, mając w pamięci jak on jeździł na kierownicy na tym swoim kanale na YouTube.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...