Skocz do zawartości

PSX Extreme 303


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Kmiot napisał:

Jasne, ja rozumiem jak to w teorii i idealnym świecie powinno działać, ale w tym przypadku to najzwyczajniej przestało się sprawdzać. Bo sygnały dla wydawcy, które się tutaj pojawiają albo do niego nie trafiają, albo nic sobie z nich nie robi. Tymczasem obrywa po raz kolejny Roger, zmuszony do tłumaczeń spraw, na które nie ma żadnej decyzyjnej władzy. Może jedynie po raz kolejny zgłosić kwestię "wyżej", ale głową betonowej ściany najwyraźniej nie przebije.

Zmierzam do tego, że o ile każdy feedback jest cenny, tak teraz zaczyna to już przypominać znęcanie się nad pracownikami, których w akurat poruszanych problemach trudno winić. A pisanie pod ich adresem "macie w dupie czytelników" jest najzwyczajniej niesprawiedliwe, krzywdzące i dołujące.

 

Bo co jeszcze więcej może Roger, skoro już wszedł w buty wydawcy, aby tylko ten numer się ostatecznie ukazał? Dla niego PE jest prawdopodobnie ważniejsze, niż dla nas wszystkich razem tu wziętych, więc nie wiem, może trochę umiaru i wyrozumiałości w wyrokach?

Dzięki za zrozumienie.
W sumie można założyć temat "co czytelnikom się nie podoba" i tam wrzucać uwagi do wydawcy, aby wszystko było w jednym miejscu.
 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@KonsolitePewnie można, tylko czy to trafi do kogoś decyzyjnego? Widzisz, że jest ciągłe narzekanie np na prenumeratę i nic się nie zmienia.

Sam tego nie robię, bo i po co. Na nowy numer mogę czekać tak długo jak będzie trzeba, ale rozumiem też tych, których to irytuje, a nie widać żadnej reakcji. Wiem, że nie wszystko zależy od Was. Jest jak jest.

Edytowane przez triboy
Odnośnik do komentarza

Post Konsolite'a powinien byc albo przypiety na gorze kazdego tematu w tym dziale, albo pojawiac sie jako jakis pop up do zapoznania przed napisaniem posta. Moze wtedy ludzie zakumaja, ze redakcja i wydawca to sa dwa odpowiedzialne za co innego byty.

 

To samo przerabialo przez dobra dekade cdaction, jak im ludzie pisali gorzkie zale, ze czemu strona www z poczatkow internetu albo dejcie lepsze peuniaki.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, triboy napisał:

@KonsolitePewnie można, tylko czy to trafi do kogoś decyzyjnego? Widzisz, że jest ciągłe narzekanie np na prenumeratę i nic się nie zmienia.

Sam tego nie robię, bo i po co. Na nowy numer mogę czekać tak długo jak będzie trzeba, ale rozumiem też tych, których to irytuje, a nie widać żadnej reakcji. Wiem, że nie wszystko zależy od Was. Jest jak jest.

Trafić trafi, jeden "uporządkowany" wątek będzie wygodniejszy i czytelniejszy do śledzenia.
W praktyce cholera wie jak będzie efekt, to tylko propozycja, aby można było zapodać jeden link z "zażaleniami" a nie kilka(naście) linków ;)
W myśl zasady kropla drąży skałę.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Jontek80 napisał:

Tak czy siak jest ciebie tam co raz mniej. Gry pod ciebie Scorn i Bayonetta i zadnej nie recenzujesz. Czy tylko sie tak opierdalasz?:scratch_one-s_head:

Kolejna osoba która tęskni?
Nie opierdalam się, nie dostałem, to nie opisałem.
Bayo3 prywatnie wymęczyłem, Scorn muszę pograć w wolnej chwili (przegrał z okienku czasowym z Prodeus`em), czyli zapewne pod koniec miesiąca jak się uspokoi okres "świąteczny"...
Tymczasem biegam z trumną na plecach ;)
 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...