Skocz do zawartości

PSX Extreme 303


Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie, że przynajmniej pdf jest, przeczytam z ciekawości recke GoW, a z resztą czekam na klasyczne papierowe wydanie.

Jestem świeżym prenumeratorem i dopiero dostałem jeden numer (co prawda dopiero po 3 tygodniach, jak upomniałem się, że jeszcze nic nie doszło i niby podesłali jeszcze raz..), więc nie chciałbym, żeby to akurat upadło teraz. :)

No ale trzymam kciuki, że będzie dobrze. W ramach wsparcia zakupiłem kilka archiwalnych numerów i zerówkę z jedynką. 

Panu Łapuszowi dużo zdrowia, a reszcie dużo wytrwałości i siły. Robicie świetna robotę, szkoda, że czasy takie, a nie inne. Będzie dobrze!

 

Edytowane przez Atherius
Odnośnik do komentarza

Czasy nie sa takie zle. Kiedys pod zaborami ludzie zyli. Potem mieli szwabow a potem ruskich. Nie wiem co lepsze. O ruskich nasluchalem sie od mamy i podobno nie bylo gorszej zarazy.

Ps no i byla kiedys prawdziwa pandemia plus wielki glod na ukrainie gdzie matka karmila syna miesem mlodszej corki. Wiec my jeszcze nic takiego nie widzieli.

Edytowane przez Jontek80
Odnośnik do komentarza
W dniu 6.11.2022 o 19:40, Roger napisał:

Kwestia Extreme Party będzie jutro rozwiązana, bo organizował to Robert, więc jutro zapadnie decyzja co w tym momencie robimy, a tez sytuacja jest dość dramatyczna, więc nie wiem czy będzie to dobry moment na imprezowanie. Jutro wszystko powinno się wyjaśnić. 

 

I co, wyjaśniło się? Będzie czy nie będzie? Oby było, bo chciałbym zobaczyć jak @GAMERAwchodzi na scenę i wyczytuje kogo trzeba z brudnej, pomiętej karteczki.

Odnośnik do komentarza

A tak z innej beczki. Nie lepiej sobie dać spokój z tym drukowaniem i zrobić portal z dobrymi tekstami za opłatą, tak jak to robi np. Polityka. 

 

Jasne, ja też mam sentyment do druku i kupowałem wszystkie czasopisma jakie tylko były na rynku ale może czas przestać kopać się z koniem, zanim skończy się to tak jak każdy przewiduje. 

Odnośnik do komentarza

Na FB poszło info, że nowy termin premiery będzie w poniedziałek, tymczasem wtorek dobiega końca, a tu cisza... No z tym deklarowaniem dat to różnie bywa ostatnio. ;) Wydaje mi sie, że lepiej napisać po prostu "jak będzie to bedzie" niż podawać kolejne daty i ich nie dotrzymywać. Kwestie zdrowotne oczywiście bardzo przykre i mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku.

Odnośnik do komentarza

Ale to (jeszcze) nie jest zin zeby przejsc w tryb "bedzie to bedzie, sprawdzajcie maila". Ludzie maja wykupione prenumeraty, czesc wsparla na patronite, wielu jest po prostu przyzwyczajonych do jakiegos standardu, w ramach ktorego data wydania jest zwyczajne (+/-) przestrzegana. No nie sadze, ze info o dacie trafienia do sprzedazy mialoby na tym etapie zniknac. I to tez nie tak, ze Roger sobie wpisuje te date bo dowiedzial sie 3 dni wczesniej od Lapusza, kalendarz sie zaplanowany miesiace do przodu.

 

Cos sie zadzialo w drukarni i numer nie poszedl. Osobliwe bo to nie jest juz "wydrukowalismy no ale ta je.bana poczta nie chce odebrac, sami wiecie", tylko "numer powinien byc wydrukowany 2 tyg temu, a nie jest". Ale co sie tam stalo? Pewnie sie nie dowiemy. Najgorszy scenariusz to po prostu jakis kwas z kasa moze zalegle platnosci moze wyczerpana cierpliwosc drukarni.

 

A nowy pixel tez sie nie ukazal?

Odnośnik do komentarza

Tu na forum, czy fanpejdżu brakuje takiego Pereza. Nie wiedziałem, czemu gość tak znikł, skoro dobrze załatwiał wiele spraw, a to właśnie pojawił się nowy wydawca i wyszło jak wyszło.

Perez siedział z nami na forum i o każdym problemie zaraz informował górę. A taka pani Marlena, no sorry, ale raczej nie będzie miała tu konta (a szkoda, sorry musiałem:). Roger też miał wtedy lżej.

PS Ja mam prenumeratę do 305 numeru jak coś, a prenumeruję od 220 numeru, prawie 100 numerów dostałem z obsuwą :) 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Niestety, na razie mam smutną i dobrą informację. Z Robertem dalej nie ma kontaktu, ale udało się ogarnąć razem z żoną drukarnię - numer wjechał na maszyny właśnie, ale będzie mocno opóźniony, więc premiera odbędzie się w środę. też terminy w listopadzie, jak nasz przeskoczył, były dość mocno już poukładane na druk. Tym samym numer z kalendarzem również pojawi się później, w okolicach połowy grudnia.

 

Będziemy starali się ogarnąć Extreme party be Roberta - jutro będę dzwonił do klubu i organizatorów mam nadzieję, że warszawska ekipa redaktorów pomoże w przygotowaniach. Tak naprawdę chodzi o to, by się z wami spotkać, wypić piwko, żeby redaktorzy zintegrowali się z czytelnikami, no i wiadomo, po północy zaprosić striptizerkę. Chyba damy rade to ogarnąć :)

  • Plusik 5
  • Lubię! 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
1 minute ago, Roger said:

Niestety, na razie mam smutną i dobrą informację. Z Robertem dalej nie ma kontaktu, ale udało się ogarnąć razem z żoną drukarnię - numer wjechał na maszyny właśnie, ale będzie mocno opóźniony, więc premiera odbędzie się w środę. też terminy w listopadzie, jak nasz przeskoczył, były dość mocno już poukładane na druk. Tym samym numer z kalendarzem również pojawi się później, w okolicach połowy grudnia.

 

Będziemy starali się ogarnąć Extreme party be Roberta - jutro będę dzwonił do klubu i organizatorów mam nadzieję, że warszawska ekipa redaktorów pomoże w przygotowaniach. Tak naprawdę chodzi o to, by się z wami spotkać, wypić piwko, żeby redaktorzy zintegrowali się z czytelnikami, no i wiadomo, po północy zaprosić striptizerkę. Chyba damy rade to ogarnąć :)

Roger, jako przedstawiciel płacących setkę na Patronite - napisałem do Łapusza 14 października w sprawie zaproszenia dla tej grupy osób. Odpisał mi od razu że "niebawem prześlemy kod do darmowej rejestracji". Wiesz coś o tym? Czy lepiej po prostu kupić wejściówkę, bo jak Robert nie ogarnął tematu, to już ogarnięty nie będzie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...