Skocz do zawartości

"Beka z człowieka" i inne reakcje na posty.


Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Wredny napisał:


Chłopie, ja Cię tu zupełnie nie kojarzyłem, oprócz tych postów o polskim dubbingu w AC właśnie, więc o jakim wygrzebywaniu postów sprzed roku i jakim "żalu dupy" Ty piszesz?
No i z tymi znajomymi to też mocno pojechałeś :kekw:
Ja tu nigdy w żadnej komitywie z nikim nie byłem, a wręcz często padałem ofiarą minusowego gangbangu ze strony wieloletnich, liżących się po genitaliach, użytkowników typu bluber czy inny raven.
Moje reakcje zawsze są moje i nie kalkuluję, czy moja wypowiedź może się spotkać z jakimś poklaskiem, bo piszę ją z własnego punktu widzenia.
Nigdy też nie wygrzebywałem czyichś postów, żeby je wyśmiać - po prostu tak się musiało trafić, że nadrabiałem jakiś temat (nie siedzę tu 24/7, więc nie jestem na bieżąco), przeczytałem coś, co według mnie  zasłużyło na taką nie inną reakcję i ją przyznałem - zero głębszej filozofii, a na pewno żadnych personalnych wycieczek.
Jeśli tak bardzo Cię interesuje, kogo ewentualnie mógłbym mieć na czarnej liście to pewnie trafiłby na nią tylko gardziel, ewentualnie shen za swój ostatni wybryk - resztę albo lubię, albo jest mi obojętna.

 

Jesteś niepoważny. Kilka razy przypierdalałeś się do mnie choćby w sprawie grania po polsku i to nie tylko przy AC więc nie kłam. Zresztą już drugi albo któryś raz z kolei się tak tłumaczysz, że mnie wogóle nie znasz i że to nie o żaden ból dupy chodzi. Jasne... Potem jak ktoś odpowie ci tym samym to lecisz się poskarżyć grupie i postulować banowanie takich użytkowników LOL! Zajebiście silna psychika :D Jak Kali ukraść krowę, to jest dobrze ale jak Kalemu ukraść krowę, to już jest źle... 

 

Jakim trzeba być typem aby wyszukiwać postów sprzed roku aby tam wlepić komuś reakcję, to już szkoda słów. Jeszcze gdyby to była chociaż merytoryczna krytyka, a tu tylko zwykły hejt. W reakcji na to przyjrzałem się twoim postom i w moim przekonaniu w zasługiwały one na takie, a nie inne reakcje. Zero głębszej filozofii. Ot po prostu poszła cała seria jak z karabinu, bo akurat takie reakcje były najbardziej adekwatne do przeczytanej treści. Choćbyś teraz bardzo tego chciał, to regulamin tego nie zabrania. Mentalność Kalego...

 

Swoją drogą to musisz mocno to przeżywać skoro po raz kolejny do tego wracasz i się publicznie żalisz. Oszukujesz sam siebie pisząc w jednym zdaniu, że nie masz problemu z negatywną reakcją na swoje posty, aby zaraz w drugim zdaniu to zanegować poprzez nawoływanie do banowania kogoś za hurtowe wlepianie negatywnych reakcji.

 

6 godzin temu, kanabis napisał:

Ale piszac tak juz na powaznie to jak slaba psychicznie trzeba byc jednostka zeby sie przejmowac negatywnymi reakcjami. Przypominaja sie od razu snowflaki z youtuba. Zakazywanie negatywnych reakcji jak na youtube to jest jakis absurd , tak jak bodypositive. Znaczy zamysl jest ok bo stop hejtowi ale jak zwykle czesto ma skutek odwrotny do zamierzonego.

(...)

Z drugiej strony jak sie nie ma autyzmu to chyba tez idzie jednak wywnioskowac czy ktos wysmiewa twoj post czy jednak smieje sie bo dostarczyles beki. Z tym ze klaunik daje 100% pewnosc co do intencji :)

 

Zobacz jak Wredny przejął się negatywnymi reakcjami, nawet mimo tego, że ma dużo pozytywnych i dopisek pod nickiem. Więc chyba każdy negatywnie na coś takiego reaguje. Zwłaszcza jak ktoś napisał długiego przemyślanego posta, a dostał bekę z typa i nikt tego dalej nie czytał. Zdaje się też, że mniej znane nicki dostają więcej negatywnych reakacji, a jak ktoś z wieloma pozytywami czy innym statusem napisze coś głupiego, to jakoś to lżej przechodzi.

 

Też się wczoraj nad tym zastanawiałem, że jednak usuwanie całkiem tych negatywnych reakcji, to nie byłby dobry pomysł. Problem jest w tym, że niektórzy tego nadużywają i się przypierdalają bez sensu. Jak dla mnie możesz sobie nosić skarpety po kolana. Co mnie to obchodzi jak jest Ci wygodnie albo tak pasuje. Grasz sobie w grę tak, a nie inaczej? Ok, Twoja sprawa. Mam wrażenie, że ludzie którzy się przypierdalają o bzdury w internecie mają właśnie smutne życie poza nim i przychodzą tutaj sobie odreagować...

 

Może gdyby tak zrobić zabawę/eksperyment, że od pewnego limitu pozytywnych reakcji/stażu na forum/liczby postów/etc. licznik jest resetowany, a nick automatycznie zmieniany i nie wolno zdradzać swojej wcześniejszej "tożsamości", to część osób inaczej by spojrzała na ten problem. Znów mogliby się poczuć jak randomowe świeżaki czy inni pierwszoklasiści ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Elitesse napisał:

Jesteś niepoważny. Kilka razy przypierdalałeś się do mnie choćby w sprawie grania po polsku i to nie tylko przy AC więc nie kłam. Zresztą już drugi albo któryś raz z kolei się tak tłumaczysz, że mnie wogóle nie znasz i że to nie o żaden ból dupy chodzi. Jasne... Potem jak ktoś odpowie ci tym samym to lecisz się poskarżyć grupie i postulować banowanie takich użytkowników LOL! Zajebiście silna psychika :D Jak Kali ukraść krowę, to jest dobrze ale jak Kalemu ukraść krowę, to już jest źle... 

 

Jakim trzeba być typem aby wyszukiwać postów sprzed roku aby tam wlepić komuś reakcję, to już szkoda słów. Jeszcze gdyby to była chociaż merytoryczna krytyka, a tu tylko zwykły hejt. W reakcji na to przyjrzałem się twoim postom i w moim przekonaniu w zasługiwały one na takie, a nie inne reakcje. Zero głębszej filozofii. Ot po prostu poszła cała seria jak z karabinu, bo akurat takie reakcje były najbardziej adekwatne do przeczytanej treści. Choćbyś teraz bardzo tego chciał, to regulamin tego nie zabrania. Mentalność Kalego...

 

Swoją drogą to musisz mocno to przeżywać skoro po raz kolejny do tego wracasz i się publicznie żalisz. Oszukujesz sam siebie pisząc w jednym zdaniu, że nie masz problemu z negatywną reakcją na swoje posty, aby zaraz w drugim zdaniu to zanegować poprzez nawoływanie do banowania kogoś za hurtowe wlepianie negatywnych reakcji.


Nadal nie wiem, o czym piszesz, bo jeśli mi niczym nie podpadłeś (czytaj "dzienny limit negatywnych reakcji na moje konto") to ja na pewno takiej dziecinady nie uskuteczniam i będe przy tym twardo obstawał.
Temat z dubbingiem był czytany i reagowany na bieżąco, żadne wracanie i grzebanie w trupach, podobnie jak sprawa (znów) dubbingu w pierwszym AC.

A postuluje banowanie patologii, a nie pojedynczych reakcji - po to są, by je przydzielać, ale zgodnie z przeznaczeniem, a nie - wyleję na kogoś wiadro pomyj dziennie, bo go nie lubię.
 

14 minut temu, suteq napisał:

Czyli nie obchodzą cie reakcje ale tak naprawde to jednak cie obchodzą. xD 


Nie napisałem, że mnie nie obchodzą, tylko że "nie mam z nimi problemu"... Dopóki stosowane są normalnie, a nie żeby kogoś hurtowo zgnoić.

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, kanabis napisał:

Ja tylko chcialem przypomniec ze mamy30-40 lat


Ej, a Boomcio? :reggie:
 

Godzinę temu, Elitesse napisał:

Jesteś niepoważny. Kilka razy przypierdalałeś się do mnie choćby w sprawie grania po polsku i to nie tylko przy AC więc nie kłam.


Zadałem sobie trud prześledzenia Twojej twórczości na forum (46 stron - przejrzałem 30, posty już ze stycznia tego roku) i teraz to dopiero zasłużyłem na emotkę "beka z typa", bo straciłem fhooy czasu na potwierdzenie tego, co już wcześniej wiedziałem - że coś sobie uroiłeś, albo mnie z kims pomyliłeś.
Na te 30 pierwszych stron Twoich postów, jedne z nielicznych pozytywnych reakcji (zielona strzałka/serduszko) pod nimi są mojego autorstwa - na 30 stron postów raptem dwukrotnie otrzymałeś ode mnie "WTF" (za post o zmniejszeniu poziomu trudności w SW Jedi Fallen Order i coś o dubbingu w Ghost of Tsushima), w tym samym czasie zbierając około 15-20 pozytywnych reakcji z moich kliknięć.
Całe moje "przypierdalanie się" można więc włożyć między bajki, no chyba, że posty też w to mieszamy, ale chyba nie o tym jest ten temat i chyba właśnie tego się domagasz - żeby była dyskusja zamiast głupiej reakcji :dunno:
Jeśli więc później nastąpiła jakaś rzekoma fala (o ile nastąpiła, bo nigdzie nie widzę takiej serii) to jedynie mogła być następstwem Twojego meltdownu, bo jeszcze nigdy nie wywaliłem na nikogo wszystkich dziennych reakcji, uprzednio nie będąc potraktowany tym samym.

  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, sprite napisał:

Napisał typ, który spłakał się po calym forum jak go 60inch minusował xD

A to jest splakiwanie się o klauna? Bo ja tu widzę rozprawkę wraz z instrukcja jak używać reakcji na forum.

 

Nie wiem co ma to że wkurwiały mnie minusy 60 do tego że reakcja klauna, która jest UWAGA neutralna poskładała kilka osób na forum. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...