Skocz do zawartości

"Beka z człowieka" i inne reakcje na posty.


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, triboy napisał:

Wyobrażacie sobie kilkanaście postów jeden pod drugim "masz rację", "dobrze napisane" itp? No właśnie. 

No po to właśnie są reakcje. Dostałeś plusa, wiesz, że ta osoba się z tobą zgadza. Minus w drugą stronę, ale jak nie ma posta to przecież można olać.

Odnośnik do komentarza

Ja z kolei nie lubię dawać minusów, ktoś musi coś naprawdę zjebanego napisać abym to zrobił. Klauna też dałem do tej pory tylko raz i więcej nie zamierzam. Zdecydowanie wolę plusować ludzi albo dać śmieszka. Chyba wynika to z braku jakiejkolwiek złości, zachowaniu równowagi emocjonalnej oraz nieprzenoszenia ewentualnych rozterek z życia na łono forumka.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, triboy napisał:

A widzisz, ja często czytam min Twoje posty i zamiast pisać "tak, zgadzam się z tym co napisałeś", wolę dać plusika. 

 

Wyobrażacie sobie kilkanaście postów jeden pod drugim "masz rację", "dobrze napisane" itp? No właśnie. 

 

Można ignorować przyznane reakcje, ale obrażać się? :facepalm:

Reakcje typu Plusik, Dzięki, Lubię, Haha mają prawo bytu, bo zamiast pisać "zgadzam się" "dzięki za pomoc" "XDDDD" można po prostu dać odpowiednią reakcję i nie robić zamieszania. 

Minusik czy Beka z typa nie są już tak jednoznaczne.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, SlimShady napisał:

musiałbyś też popracować nad językiem i składnią, żeby ludzie mieli siłę takiego delikwenta czytać, a tak często sprawiałeś wrażenie jakbyś był A.I. które figaro zaprogramował na zaliczenie semestru w informatycznej szkółce wieczorowej.

2 godziny temu, WisnieR napisał:

Wydaje mi się, że może to też być dlatego, że piszesz jakbyś był nie do końca normalny albo jakiś autystyczny ale nie wiem, mogę się mylić...

 

O to to - był na PPE (i na forumku chyba też) typ o ksywie Autoklasyka (i jeszcze kilka innych nicków), który miał podobnie chaotyczny styl wypowiedzi i nie do końca człowiek nadążał za tym losowym ciągiem myśli, przelanym na klawiaturę.
Tutaj czytam jakieś nieogarnięte wypowiedzi, w głupi sposób racjonalizujące siedzenie na PS4 to wlepiam "beka z typa", bo przecież nie dam minusa (tego ostatnio wlepiłem mu za post w Zakupach Growych, w których dwa razy podkreślił, że nie jest durniem, kupując grę za 60zł, jak może się udać za 50 itp, jakby ktoś, nie oglądający każdej złotówki z obydwu stron był jakimś podgatunkiem - wkurwił mnie i poszło na czerwone (a że może nie miał tego na myśli... to patrz punkt pierwszy - trzeba nauczyć się te myśli ubierać w słowa).
 

2 godziny temu, Kmiot napisał:

To prawda, że nacechowane negatywnie emotki w jakimś stopniu ograniczają dyskusję czy wymianę zdań, bo rozleniwiają. Dajesz minusa/beka z typa i lecisz dalej. Ale dlaczego? Nie zgadzasz się z całością wypowiedzi? Jej częścią? Jest dla Ciebie śmieszna, ale z jakiego powodu?


Są wypowiedzi, na które można zareagować tylko w ten sposób, bo dyskusja jest zbędna - jego posty właśnie takie były. Człowiek robił facepalma, wlepiał "beka z typa" i szedł dalej, bo jakakolwiek wymiana zdań zrodziłaby więcej niezrozumiałych wysrywów, na które odpowiedź byłaby tylko stratą czasu.

Patologią to jest spamowanie tą reakcją na każdy post nielubianego osobnika (mam takich kilku, ale Soyokaze do nich nie należał, zresztą nawet gdyby - nie jestem debilem, żeby kogoś nękać dla samego nękania, zawsze dostawał za treść, a nie za twarz), albo odwetowa fala całego dziennego limitu reakcji w zemście za to, że ktoś ośmielił się oznaczyć tak post "mściciela" - o głębokiej gardzieli żal nawet wspominać, bo typ jest chory psychicznie, ale niedawno Elitesse się odpalił, bo pisał jakieś szurskie teorie o kradzieży danych przez logowanie na TrueAchievements i dostał ode mnie "WTF" - chwilę później widzę 9 powiadomień i moje losowe teksty parę pokoleń wstecz otrzymały podobne reakcje w rewanżu.

Odnośnik do komentarza

ALE TEN DŻON MARSZCZON TO CHODZI JAK WÓZ Z WĘGLEM.

 

Co do spamowania minusami aż przypomniała mi się odklejla Ciwy z minusowaniem każdego posta z XS w temacie zakupów growych. Niby nie miał personalnego problemu do nikogo ale i tak człowiek czuł się jakby ktoś z głupiego powodu zaczepki szukał. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Cóż, zaleta jest taka, że "Beka z typa" nie zostawia śladu na "reputacji", ot pośmiali się i lecimy dalej.

Może GearsUp nadal byłby z nami, gdyby za jego kadencji była ta reakcja dostępna (*)

A tak to musiał kombinować z wyłączaniem reputacji, by jakoś przetrwać psychicznie na forum zagrajmerów.

Odnośnik do komentarza

Ja to chyba z innej epoki jestem gdzie każdy cisnął każdemu od najgorszych, a dyskusja nadal mogła być prowadzona. Po prostu nie ogarniam jak jakiś minusik czy emotka może człowieka wytrącać z równowagi i prowadzić do zakładania takiego tematu. Dla mnie idealny przykład pęknięcia dupy i miękkiej fai.

Edytowane przez Ins
  • Lubię! 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Homelander napisał:

Ta beka z typa trochę zabija dyskusję, bo w zasadzie niewiadomo co dokładnie oznacza. Już lepszy jest minus, bo to jest oczywiste

W sumie smutne, człowiek sobie przypomina o przemijaniu jak widzi, że na tym forum już niektórzy ludzie nie rozumieją zwrotu "beka z typa" :/ Minus jak się po prostu nie zgadzasz, a bzt jak post jest niedorzecznie głupi, albo pozbawiony sensu.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Ins napisał:

Ja to chyba z innej epoki jestem gdzie każdy cisnął każdemu od najgorszych, a dyskusja nadal mogła być prowadzona. Po prostu nie ogarniam jak jakiś minusik czy emotka może człowieka wytrącać z równowagi i prowadzić do zakładania takiego tematu. Dla mnie idealny przykład pęknięcia dupy i miękkiej fai.

 

Przypomniało mi się jak dostałem 20 minusów za założenie tematu covidowego tutaj, który pozabijał pozniej miliony ludzi, a forumek myślał, że to tylko teoria spiskowa. 

W sumie chyba wolalbym żeby pozostał teorią mimo wszystko :frog:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...