Skocz do zawartości

"Beka z człowieka" i inne reakcje na posty.


Rekomendowane odpowiedzi

Akurat ja reakcji nie dalem wiec do mnie po swietach policja nie zapuka :reggie:

Dobra soyboy nie zyje, ANYWAY

 

W dniu 18.12.2022 o 15:50, Soyokaze napisał:

Czytając końcówkę wątku o kartach i CPU i tego ile kto chce FPS wyciągać:blink:

Od 15 lat nie ogarniam "mentalność" pecetowsca typowego mimo posiadania tylko peceta do grania od 2004 roku:blink:

Zawsze komputer lub karta były brane i było szukane w dniu gdy coś padało, nigdy na bieżąco, nigdy śledzenie, jaranie się tym itd. Co było w dniu gdy padło szukanie wydajnego i taniego. Nigdy by być pod jakieś TOP i nadążać nad trendami. To jakis mniejszy chyba syndrom PCMastera się objawia tylko u graczy PC. I tylko u nich ciągłe gadanie o szynach dławieniu się itd:blink:

Pewnie to też to, że od zawsze byłem konsolowcem ale z braku hajsu na nowa konsolę i PC do pracy musiałem kompa do grania również kombo zrobić. Czytam, i czytam i zawsze oczy wielkie. Jak o ilości KM w aucie co roku z gazetek, lub babskie dyskusje o kożuchach i paznokciach:reggie:

Wy to macie "problemy" i wynajdywanie sobie kolejnych, przy modernizowaniu sprzętu. Mi aby chodzi i bym mógł grać nawet na średnich i tyle:unknown: Gry są ważniejsze bardziej.

 

Z ciekawosci bo goscia nie kojarze sprawdzilem jego dotychczasową kariere

 

Chlopak splodzil takiego posta w temacie gdzie sie pececiarze alfa nakurwiaja jak ktos napisze ze ludzki wzrok nie wylapie roznicy pomiedzy 100 a 120 fps.

 

Ewidentnie nie przeczytal poradnika "krok po kroku na forum psx extreme" 

 

Heroes 3 sa wazniejsze bardziej na srednich.

 

 

Odnośnik do komentarza

Proponuję powołać niezależną komisję, która będzie określać czy dana reakcja jest uzasadniona w dyskusyjnej sytuacji.

Jeśli nie będzie, to dawca reakcji powinien być banowany, albo przynajmniej przez tydzień chodzić w butach niesłusznie pokrzywdzonego, aby poczuł jak to jest.

Spoiler

model23B.jpg

 

Pora ukrócić ten proceder, bo nowi użytkownicy są poddawani zbyt dużej presji, a na to nie może być społecznej zgody.

Odnośnik do komentarza

Wypada też zrobić porządek z tymi, którzy nakradli w zakupach growych. Nazwijmy to roboczo reperacjami wojennymi. Niech oddadzą, to co co zdobyli bez własnego wkładu, wzbogacając się na cudzej krzywdzie, często kradnąc zdjęcia z neta, tudzież "wypożyczając" sprzęt ze sklepu, a później oddając go jako 14 dniowy zwrot(jak ten od knacka razy 6).

  • Haha 2
  • This 1
Odnośnik do komentarza

ja wszedłem, wydaje mi się, jako jeden z pierwszych do tego tematu, ale pomimo tego, że kusilo, by wstawić dla beki 'beke z typa', to jednak pomyślałem, że nie będę założycielowi tematu sprawiał przykrości chwilę przed wigilia

 

no dobry chłopak ze mnie

 

a w sumie to jaka jest różnica między plusikiem a 'this'?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Kmiot napisał:

Proponuję powołać niezależną komisję, która będzie określać czy dana reakcja jest uzasadniona w dyskusyjnej sytuacji.

Jeśli nie będzie, to dawca reakcji powinien być banowany, albo przynajmniej przez tydzień chodzić w butach niesłusznie pokrzywdzonego, aby poczuł jak to jest.

  Pokaż ukrytą zawartość

model23B.jpg

 

Pora ukrócić ten proceder, bo nowi użytkownicy są poddawani zbyt dużej presji, a na to nie może być społecznej zgody.


taki forumowy VAR

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, ASX napisał:

Moim zdaniem powinniśmy zająć się prawdziwymi problemami, czyli np. tym dlaczego reakcja "this" nie zwiększa do tej pory reputacji?

Bo wtedy bylaby tym samym co plusik.

 

Nie wiem jaki jest origin tej reakcji, poza tym, ze powstala na zyczenie Shena. On jaral sie leosia mimo prawie 40ki na karku to moze byl biegly w tych tiktokowych trendach.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, SlimShady napisał:

Wypada też zrobić porządek z tymi, którzy nakradli w zakupach growych. Nazwijmy to roboczo reperacjami wojennymi. Niech oddadzą, to co co zdobyli bez własnego wkładu, wzbogacając się na cudzej krzywdzie, często kradnąc zdjęcia z neta, tudzież "wypożyczając" sprzęt ze sklepu, a później oddając go jako 14 dniowy zwrot(jak ten od knacka razy 6).

Gorsi są ci z tematu Kobiety, na te gry to chociaż pieniądze wydali.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...