Skocz do zawartości

"Beka z człowieka" i inne reakcje na posty.


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, oFi napisał:

 

Przypomniało mi się jak dostałem 20 minusów za założenie tematu covidowego tutaj, który pozabijał pozniej miliony ludzi, a forumek myślał, że to tylko teoria spiskowa. 

W sumie chyba wolalbym żeby pozostał teorią mimo wszystko :frog:

W dniu 14.02.2022 o 17:59, Adam GlapJńskJ napisał:

Ale wy macie najebane z tą wojną. Nikt na Ukrainę żadnym wojskiem nie wjedzie. Rakiety nie polecą. To nie ta wojna co sto lat temu. Wojna toczy się już od dawna. 

Przebijam.

Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, oFi said:

 

Przypomniało mi się jak dostałem 20 minusów za założenie tematu covidowego tutaj, który pozabijał pozniej miliony ludzi, a forumek myślał, że to tylko teoria spiskowa. 

W sumie chyba wolalbym żeby pozostał teorią mimo wszystko :frog:

no ale to nie jest smiercionosna pandemia jak Hiszpanka więc..

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, krzysiek923 said:

W sumie smutne, człowiek sobie przypomina o przemijaniu jak widzi, że na tym forum już niektórzy ludzie nie rozumieją zwrotu "beka z typa" :/ Minus jak się po prostu nie zgadzasz, a bzt jak post jest niedorzecznie głupi, albo pozbawiony sensu.

Tak to powinno działać, ale nie działa. Beka z typa dostałem i za zakup gry i za post, że mi się film podoba i za to, że nie chciałem dopłacać ponad 1000$ do tv. Nie wiem co w kupnie gry czy wrażeniach z filmu jest pozbawione sensu czy niedorzecznie głupie

Odnośnik do komentarza

Widzę że temat zrobił się poważny.

 

Dla osób które przeżywają reakcje, przydałaby się  możliwość opcja ukrycia ich widoczności, tak aby  nie widzieli innych reakcji pod postami i sami też nie widzieli że ktoś im wlepił emotke.

Coś jak w Battlefieldzie, gdzie można było zastąpić wszystkie wymyślne skórki na takie domyślne.

 

W ten sposób i wilk będzie syty bo wciąż będzie można wlepiać klauny, a druga osoba nie będzie o tym wiedzieć więc nie będzie się przejmować 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Square napisał:

Hmm, aż sprawdziłem i całe 4 masz za ten temat, chyba, że chodzi o jakiś inny post niż pierwszy w temacie.

 

Uwierz mi ze było więcej, ale pozniej te minusy 'poznikały' :lapka:

 

Anyway, płacz o minusy w pierwszy dzień świąt to mogę tylko powiedzieć i współczuć że smutnym musisz być człowiekiem @Soyokaze

 

Życzę zdrówka, a reakcja beka z typa zawsze mnie osobiście smieszy nawet pod własnym adresem. 

 

No chyba ze chodzi i 40inchboomer co rozdaje tam te reakcje w 'właśnie ukonczylem' to tam sytuacja jest poważna. 

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Pupcio napisał:

Jak przyjdę napisać że rdr to najlepsza gra na świecie, to będziecie mi pisać 13 rok z rzędu że tak nie jest czy dacie klalna?


Ja bym dał serduszko :wub:
 

14 godzin temu, Kmiot napisał:

Może GearsUp nadal byłby z nami, gdyby za jego kadencji była ta reakcja dostępna (*)


Przecież jest, ostatnio coś nawet w Zakupach Growych wrzucał :lapka:
 

14 godzin temu, Mejm napisał:

No poza dzialami gierkowymi, bo tam posiadanie odmiennej opinii (nawet jako weteran) wiaze sie z obowiazkiem posiadania zaje.biscie silnej psychiki.


Albo chociaż obowiązkiem posiadania aktualnego sprzętu, żeby nie teoretyzować od dwóch generacji :leo:
 

4 godziny temu, balon napisał:

 @Soyokaze dzięki, świetny post.


Paradoksalnie to jego najlepsze dzieło na forumku i jedyny post, napisany zrozumiałym językiem. :reggie:
 

2 godziny temu, krzysiek923 napisał:

Minus jak się po prostu nie zgadzasz, a bzt jak post jest niedorzecznie głupi, albo pozbawiony sensu.


To akurat też uważam za patologię - jak się nie zgadzam to raczej wchodzę w dyskusję - oczywiście, jeśli post napisany jest rzeczowo, a tezy w nim zawarte są jakoś sensownie uargumentowane, albo chociaż jest zabawnie.
Minus to raczej tylko, jak ktoś wykazuje się chamstwem, albo wali posta w stylu "prawdy objawionej" i pisze, że np Red Dead Redemption to gówno.

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Soyokaze napisał:

Bo z takim podejściem do reszty osób, pozostaną stali bywalcy, którzy tylko między sobą będą pisać, bo reszta sobie odpuści widząc "taki mur" jednomyślności i jakby adoracji i betonozowy.


O tym akapicie zapomniałem...
Niekoniecznie tak jest, bo co jakiś czas pojawiają się nowi (albo chociaż tacy, o których wcześniej nie słyszałem i sądząc po punktach reakcji - świeżaki), których przyjemnie sie czyta, piszą z sensem, mają jakąś zajawkę, są sympatyczni i nie pierdolą bzdur to i łapią raczej pozytywny feedback.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...