Skocz do zawartości

Hi-Fi Rush


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

J0Qu55O.jpg

Ubiłem pierwszego bossa. Czas spędzony z Hi-Fi Rush uważam za :good2: Podoba mi się oprawa A/V, stylistyka, humor, no i najważniejsze - sama rozgrywka (rekomenduje wyższe poziomy trudności).:lapka: Z nieukrywaną przyjemnością ukończę tę przygodę.
Powiem wam, że grając w tę grę, poczułem wewnętrzny żal, że Sunset Overdrive nie otrzymał wsparcia XS. :frog:
Liczę na wydanie pudełkowe w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.02.2023 o 20:45, Banan91PL napisał:


No właśnie trafiam w kółeczko atakiem i postać nie atakuje

Bo musisz sparować kilka ataków. Tyle ile masz piorunów nad wrogiem. Nachodzące się kręgi pokazują tylko kiedy masz pierwszy raz sparować. Resztę razy musisz zrobić w takim rytmie jak pojawiały się pioruny nad wrogiem.

Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, KrYcHu_89 said:

Jest pod wrażeniem gierki i jej supportu dla ultrawide'a na PC, do tego stabilne 144 fps, to się rzadko zdarza, szczególnie, że to gra na UE4. A jest całkiem ładna przy tym, jak na indyka. 

 

Już jestem w 3ciej krainie, system walki wymiata, spora ilość dopaminy, czysty fun.:xboss:

O własnie chciałem pytać czy gra wspiera ultrawide. Szkoda, że nie ma Play Anywhere (chyba) bo nie chce mi się od nowa zaczynać na PC.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, KamilM napisał:

Ale ta gierka jest boska, ten system walki to sam miód. Nie wiem jak wy to pokonywaliście w niecałe 10h. Ja już mam ponad 13h.

Jeszcze właśnie miałem scenę żywcem wyjętą z Leona zawodowca. Genialne

 

Ja dopiero na wulkanie, właśnie zginąłem na tutorialu do parowania, spróbuję później, coś nie skumałem o co biega :/. 

Odnośnik do komentarza

Pamiętaj, że parujesz tyle razy ile masz piorunów nad wrogiem. I w takim tempie jak one się pojawiają. Nakładające się na siebie kręgi pokazują tylko kiedy ma wejść pierwsze parry, reszta już w rytm piorunów. Już był jeden użytkownik, który kilka stron temu właśnie przez to odpuścił grę, bo mu nie szło parowanie

Edytowane przez KamilM
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
23 minutes ago, KamilM said:

Pamiętaj, że parujesz tyle razy ile masz piorunów nad wrogiem. I w takim tempie jak one się pojawiają. Nakładające się na siebie kręgi pokazują tylko kiedy ma wejść pierwsze parry, reszta już w rytm piorunów. Już był jeden użytkownik, który kilka stron temu właśnie przez to odpuścił grę, bo mu nie szło parowanie

Nie odpuścił :) zacząłem grać na słuchawkach i parowanie wchodzi elegancko.

 

Spoiler

Walką z Korsyką na parowanie :banderas:

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...