Skocz do zawartości

PSX Extreme 308


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Ukukuki napisał:

No trochę słabo ,że się ugięli - przecież nic tam złego nie było. 

Najśmieszniejsze, że to było o reakcji internetu na pierwszy gameplay, a nie jakąś cosplayerkę, o której autor nie miał pojęcia, że istnieje. Te przeprosiny to beka.

No, ale atencja wjechała mocno.

Odnośnik do komentarza

Wolę takie PSX Extreme, gdzie mniejszość  wrzuca takie żale na Twittera, czy fejsa, niż bym miał czytać o poprawności politycznej, czy o tym ze grubasów trzeba chwalić.

Wychowaliśmy się na takim PE, wiec nie rozumiem czemu ktoś się pluje, choć extrima kupil w życiu ze trzy razy. 

5 minut temu, dee napisał:

Jenysiu, niech ktos tym oburzonym typom pokaże stare komiksy Kleja  :leo:

Tam to było sporo o PEDZIACH :) 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, MYSZa7 napisał:

Uwielbiam przeczytać jakiś felieton i na fali zajawki obczaić wspomniany w tekście film czy książkę. Atlas Zbuntowany zaraz będzie zamawiany :banderas:

Osobiście proponowałbym zacząć przygodę z Twórczością Rand od "Źródła", bo tam filozofia zaprezentowana podobna i powieść trochę krótsza -- 800 vs 1200 stron ;-) 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Widzę jakiś nowy gość recenzuje Minecrafta. To są osoby z Pixela? 

Niedawno niejaki Otton był przedstawiany, ale coś chyba go nie ma, nie wiem, dopiero pierwszą reckę przejrzałem. 

Może warto w Hyde Parku, zrobić jakieś przedstawienie zgredów? Np. z Pixela, Voyager wiem że coś pisuje do Szmatławca (a chciałbym znać nazwisko, bo taki jestem ciekawski). 

W ogóle ta belka ze spisem redaktorów, proszę o zmianę... po co mi czytać że sto lat temu pisał tu Loki, skoro już nie pisuje?

Hyde Park też bym zmienił - czcionkę na większą, bo Chmielarzowi pewnie ciężko czytać :) No i jak można by raz na ruski rok, żeby ten Ściera się gościnnie pojawił. 5 zdań napisał co u niego, bo to dla mnie jest postać/idol z dzieciństwa, a skoro żyje, to fajnie byłoby zobaczyć i jego mordę i wiedzieć co u niego :) 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Tam niech spis redaktorów co pisali kiedyś to niech zostanie ale przydałaby się aktualizacja bo kilka osób nowych doszło albo piszą z doskoku a nic o nich nie wiadomo, nawet w stopce ich nie ma jako orbitanci czy gościnnie. Otton, Aesynel wspomniany Voyager, Kluska czy ta panna co dwa numery temu (chyba) pisała jaki artykuł. Piszą a nie wiadomo kto to co to.

  • Plusik 2
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...