Skocz do zawartości

PSX Extreme 308


Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, grzybiarz napisał:

PDF się różni od papieru:

85 strona, w papierowej wersji mamy reklamę Teraz Rock, wydanie o Nirvanie

a w pdfie, reklama pisma Pixel Addict

Czemu tak? Wydawca Teraz Rock zapłacił za reklamę w pismie, a tamci za pdfa?

A tymczasem Roger z Łapuszem.

- O kurwa, poszła nie ta reklama :obama: 

 

:kekw:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Z wywiadu z Haradą dowiedziałem się tyle, że nic nie może zdradzić. Wspaniały wywiad :kojima:
(oczywiście nie mam nic do Kaliego, gratuluję mu szansy, zadał bardzo ciekawe pytania, ale rozmówca niczego nie mógł powiedzieć).

 

Mazzi w swoim felietonie napisał o Forspoken:

Cytat

Square Enix nawet nie próbowało walczyć z krytyką, tylko wzięło projekt za grube miliony dolarów do szopy na podwórku, gdzie humanitarnie go odstrzeliło, by dłużej się nie męczył.

Dosłownie po kilku minutach od odłożenia gazety dostałem maila od SE, że w maju wychodzi fabularne DLC. To chyba projektu nie odstrzelono?

Odnośnik do komentarza

Dziekujemy, wiem że się powtarzam ale feedback dodaje sporo węgla do tej powolutku toczącej sie lokomotywy.

A Roger mnie tam nie trzyma w piwnicy i nie każe klepac tekstow (mrugnąłem dwa razy jakby co), po prostu mam jakąś chorą tendencje do przeszacowywania czasu jakim dysponuję ;). Trochę działam na zasadzie wódy z Redbullem. Ale to wszystko niewazne, kiedy ktos pisze ze sie podobało.

 

A rady z HP posłuchalem, weekend majowy odpuściłem i spotkałem się z jednym takim redaktorem PSX Extreme (i innymi kumplami) na butelce albo trzech zmrożonego płynu ;> Ktoś zgadnie?

20230506_132221.jpg

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Kmiot napisał:

Konsolite znów ograł masę przeciętnego szrotu i przez jego sceptycyzm trudno z tej zgrai wybrać jakiś błyszczący tytuł. Może ten Pronty? Albo Overloop, który mocno kojarzy mi się z The Swapper (słodkie czasy giercowania na Vituni). Czekam na jakieś 9/10 (spoiler: ponoć będzie w kolejnym numerze, ale nie uwierzę póki nie zobaczę).

Szczerze to z tych gier co tam opisałem - nic nie pamiętam ;)
Nie zawsze się trafi taka perełka jak AfterImage, w sumie to mało kiedy się trafia, ale wedle Rogera te "gry wyglądają fajnie"...
9tka będzie, w pełni zasłużona :)

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, K.Adamus napisał:

A rady z HP posłuchalem, weekend majowy odpuściłem i spotkałem się z jednym takim redaktorem PSX Extreme (i innymi kumplami) na butelce albo trzech zmrożonego płynu ;> Ktoś zgadnie?

Adam się odgrażał na urodzinowym podcaście, więc nawet nie muszę zgadywać?

 

1 godzinę temu, Konsolite napisał:

Szczerze to z tych gier co tam opisałem - nic nie pamiętam ;)
Nie zawsze się trafi taka perełka jak AfterImage, w sumie to mało kiedy się trafia, ale wedle Rogera te "gry wyglądają fajnie"...
9tka będzie, w pełni zasłużona :)

No widzisz, a gdyby Rogerowi się nie wydawało, że wyglądają fajnie, to taka perełka by Cię ominęła.

Chłop ma nosa!

W jednym przypadku na 50, ale ma.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Kmiot napisał:

Adam się odgrażał na urodzinowym podcaście, więc nawet nie muszę zgadywać?

 

No widzisz, a gdyby Rogerowi się nie wydawało, że wyglądają fajnie, to taka perełka by Cię ominęła.

Akurat Afterimage to z mojej listy było :)
Co jakiś czas podsyłam mu listę gierek które mnie interesują / wpadną mi w oko, Afterimage pamiętam jeszcze z zbiórki na KS.
Jak by osoba co otrzymuje te listy, czytała je lub sobie jakoś zapisywała to było by więcej perełek w psxe zamiast "gier które wyglądają na fajne..."

2 godziny temu, Kmiot napisał:

Chłop ma nosa!

W jednym przypadku na 50, ale ma.

Nawet ślepej kurze się czasem ziarno trafi ;)

Edytowane przez Konsolite
Odnośnik do komentarza

Ostatnio @kanabis mówił, że ogrywał nowego God of Wara na PS4, ale slimce i że różnice między Prosiakiem są spore, że np. Kratos nawet inaczej wygląda, nie ma takich detali. Wiem, że to tytuł na PS5, często w recenzjach to zaznaczacie "występuje też na PS4/XOne". Wiem, że PS5 jest już ponad 2 lata na rynku, ale jednak jak wychodzi jakiś hit, to fajnie jakbyście zrobili jakąś małą tabelkę jak gra prezentuje się na starej generacji. Nie każdy posiada PS5, a że takie różnice między nawet Pro, a Slim występują, to nie wiedziałem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 6.05.2023 o 10:47, Kmiot napisał:

Test Star Warsów autorstwa Butchera. No znam efekt bez czytania, czyli ochy i achy. Dzisiaj - po dość "hucznej" premierze - jesteśmy już mądrzejsi i wiemy, że technicznie grze daleko do ideału. Butcher tymczasem skrobie o tym dwa zdania (czasem chrupnie, czasem obiekt przeniknie) i kończy optymistycznym "walka z optymalizacją kodu trwać będzie do końca..." Chyba końca tego roku, hehe.

Recenzje.

Kwestia oceny RE4 już była poruszana. Dodam tylko, że Komodo podszedł do tematu rozsądnie, według niektórych zbyt rozsądnie, ale jego prawo. Oczywiście najwięcej szkody wizerunkowi PE jako rzetelnemu źródłu recenzji narobiła ocena dla TLoU: Part 1, bo wybronić ją można tylko argumentami typowo fanboyowskimi. No nieprofesjonalne to było i elo. Wszystko to niby tylko cyferki, ale niesmak pozostał.

Butcher to cały czas najsłabsze ogniwo, fanboy bez krzty obiektywizmu i łamacz obowiązujących zasad (10 dla Halo 3). Nie wiem czy ma jakieś układy, że jeszcze nie został wyrzucony? (Za sam tekst "Ręce opadają, ja tu zapie..am na targach a wy płaczecie bo "za mało Nintendo" powinien wylecieć)

Odnośnik do komentarza

Czytam sobie powoli numer i mam pytanie. Jaki jest sens dawania tych mikroskopijnych artów/screenshotów na boku recenzji przy ciekawostce o grze? Nie lepiej dać tylko ramkę a dzięki zaoszczędzonemu miejscu powiększyć już wrzucone screenshoty? Od dawna mi to nie pasowało ale na stronie 58 to wygląda tragicznie, opis jakiegoś przeciwnika, na obrazku (pipi) widać i dodatkowo margines na 6 linijek w dół. W 307 na stronie 66 też jest mikro screenshot który jest identyczny jak ten 3 cm wyżej na całą stronę. No nie wiem komu to potrzebne.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.