Skocz do zawartości

PSX Extreme 308


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Jontek80 napisał:

Czy te firmy spodziewaja sie slabych recenzji? Nie wolno publikowac za wczas abys nie anulowal preordera.

To jest przecież normalne że jest jakaś ustalona data premiery i zejścia embarga po to żeby nie było niekontrolowanych wycieków ale też wyścigów na to kto szybciej wrzuci reckę (co było normą te 20 lat temu).

Odnośnik do komentarza

Ale wy wiecie, że remake The Last of Us i Resident Evil 4 oceniało dwóch różnych typów, z niczyją opinią nie trzeba się zgadzać, w recenzowaniu nie chodzi o to by oceną komukolwiek się przypodobać, średnia na Metacritic to wypadkowa kilkudziesięciu różnych not od 7 do 10, a średnia od graczy wynosząca 6.7 wcale nie wskazuje na to, że wszystkim się podoba, natomiast stosowanie podwórkowych wyzwisk świadczy wyłącznie o poziomie intelektualnym wyzywającego nie zaś jego obiektu? :)

Odnośnik do komentarza

Kolejny temat na zgrentgena : ) Jak już kiedyś pisałem powinien wrócić system ocen Ściery gdzie 10/10 przyznaje się tylko wtedy jak przynajmniej dwie osoby chcą takiej oceny i nikt nie wetuje oceną poniżej 8/10. Bo w tym momencie skala jest 'krzywa' i wygląda tak: 6 i mniej - crap; 7 - średniak; 8 - dobra gra; 9 - bardzo dobra gra; 10 - jakiś fanboy bez gustu pisał reckę xd

1 minutę temu, Jeez_PS napisał:

Przypomnijcie mi ile dostał Dead Space Remake bo nie mam numeru pod ręką.

Spoiler

8-

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, SlimShady napisał:

Niewiele lepszą ocenę dałbym na premierę oryginału, więc u mnie jesteś rozgrzeszony. Zresztą 8, to też nadal bardzo dobra gra, ale ostatnio jest mocna inflacja ocen, więc jest jak jest.

 

no własnie, "8" powinna być traktowana jako bardzo mocna ocena. No ale jak dla wielu ludzi skala zaczyna sie  od "5" czy "6" :gayos:

A o tej inflacji ocen to już w Secret Service pod koniec lat 90' się pisało

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, KOMODO napisał:

Ale wy wiecie, że remake The Last of Us i Resident Evil 4 oceniało dwóch różnych typów, z niczyją opinią nie trzeba się zgadzać, w recenzowaniu nie chodzi o to by oceną komukolwiek się przypodobać, średnia na Metacritic to wypadkowa kilkudziesięciu różnych not od 7 do 10, a średnia od graczy wynosząca 6.7 wcale nie wskazuje na to, że wszystkim się podoba, natomiast stosowanie podwórkowych wyzwisk świadczy wyłącznie o poziomie intelektualnym wyzywającego nie zaś jego obiektu? :)

W jednym magazynie powinna być jakaś konsekwencja, niezależnie od tego kto recenzuje. Czy RE4 zasługuje na 10/10? Wg mnie tak, wg wielu innych osób nie - i to jest normalne. Jednak jak kilka numerów wstecz remake, który mógłby nie powstać, z wadami, bez multi dostaje 10/10, a RE4 w którym dopieszczono niemal wszystko zachowując "ducha" oryginału dostaje 8/10 to jest to dość dziwne, a firmowane jedną marką PE.

Co do inwektywy retard, nie ma wytłumaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Teraz, łom napisał:

Brakuje Ściery zmieniającego zbyt napompowane oceny redaktorów i teraz wychodzi że 8/10 to tylko dobra gra

Wypraszam sobie! :D Stosuję pełną skalę ocen, zdarza mi się walczyć o gry 6-/10, nie ulegam hajpom. I nie jestem w tym sam w piśmie. Ale w sumie nie spodziewałem się jeszcze awantury o ocenę w Ekstrimie w 2023 roku. Inna rzecz, że nie spodziewałem się Ekstrima w 2023 roku xD

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...