Skocz do zawartości

Forumkowy Klub Gierek Retro- wstęp


second

Jak wybieramy?  

27 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak wybieramy?

    • Pierwotny pomysl- jeden klubowicz wybiera jeden tytuł
    • Klubowicz wybiera trzy gry i głosowanie wg ankiety


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
16 minut temu, Szwed napisał:

Można do klubu dołączyć? Czy po prostu mam wziąć udział w "zabawie"? Akurat naszło mnie ostatnio na retro i mam do tego trochę lepszy dostęp, więc chętnie bym podyskutował jak i poznał jakieś tytuły, które mi umknęły ;)

Nie trzeba oficjalnie dołączać - po prostu głosujesz i grasz w gierki, które na dany miesiąc są zaproponowane. Akurat ja "proponowałem" jako ostatni więc jak byś chciał to możesz się zgłosić jako osoba, która to zrobi na luty.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Myślę, że zawsze można spróbować zachęcić innych kolejnym miesiącem propozycji, aż do momentu, gdy temat umrze śmiercią naturalną przez zaniedbanie.

Głosowanie rzecz jasna nie ma sensu, bo udział niektórych użytkowników ogranicza się tylko do oddania głosu i tyle ich widziano do kolejnego miesiąca.

Więc można, ale nic wiążącego. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Owszem, bardzo fajne i nieoczywiste. Apocalypse ograne, Deception jestem w trakcie. Tylko trudno nie zauważyć, że jak pośród propozycji nie ma gry na godzinę, to robi się problematycznie pusto w temacie. Piszę o Tobie, bo chyba jako jedyny sprostałeś do tej pory każdemu miesiącowi, często ogrywając nawet więcej niż jeden tytuł i zawsze podzieliłeś się wrażeniami, dlatego stawiam Cię jako wzór do naśladowania.

 

Tymczasem mam wrażenie, że Kącik po cichu umarł. Pojawiają się propozycje, jakieś pojedyncze komentarze, deklaracje ogrania, a potem zapada cisza jak po śmierci organisty xd

 

I tak do kolejnego miesiąca.

Odnośnik do komentarza

Życie. Ale pociągnijmy temat dalej, bo nawet jeśli ktoś nie zagra w danym miesiącu, to można chociaż poznać jakieś potencjalnie fajne klasyki na później. Albo w drugą stronę - jak inne osoby nie wyrażają się zbyt pochlebnie, to na siłę też grać nie sztuka. Starzy jesteśmy, nasz czas jest cenny, a innych gierek nie brakuje.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...