Skocz do zawartości

Forumkowy Klub Gierek Retro- wstęp


second

Jak wybieramy?  

27 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak wybieramy?

    • Pierwotny pomysl- jeden klubowicz wybiera jeden tytuł
    • Klubowicz wybiera trzy gry i głosowanie wg ankiety


Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, mozi napisał:

Proszę mnie dopisać do klubu retro. Chętnie program w stare gierki. 

Witamy na pokładzie!

 

7 minut temu, ciwa22 napisał:

Potrzeba specjalnego zezwolenia żeby pograć w retro :obama:

Nie potrzeba, coś źle zrozumiałeś. Całe potrzebne info o co chodziło ze zgłoszeniami jest w pierwszym poście.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Namingway_PSX napisał:

No ja tam się na nikogo nie oglądam i gram w retro cały czas emoji6.png Pomysł macie fajny, tylko trochę gorzej z egzekucją i zbieracie się z tym trochę jak Sójka za morze.

 

W dniu 19.04.2023 o 13:11, second napisał:

Jeśli znajdą się chętni, to ruszamy od maja.

:reggie::reggie::reggie:

 

Wszystko zgodnie z planem, a nawet będzie wcześniej

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, zdrowywariat napisał:

Poleci ktoś jakąś konsolę do retro gierek najlepiej z dużą biblioteką wgranych już romów z 8 i 16 bitowych konsol + arcade? Szukam najprostszego sposobu, żeby móc ogrywać z Wami retro gry?

Anbernic RG35XX chyba wychodzi najlepiej. Poczytaj sobie ten temat 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Mam już grę wybraną w głowie, dawno temu się zagrywałem, chyba to hidden gem, bardzo pomysłowa gra logiczna, czasem trzeba grać 2, 3, czy nawet 4 postaciami, myślę że dalej bawi tak jak kiedyś, a nawet gra zyskała status klasyka, przedstawiam Wam:

 

Spoiler

spacer.png

 

Tak że ja już wybrałem jakby co, ale oczywiście czekam na swoją kolej, na końcu stawki :)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, pawelgr5 napisał:

Teraz to pewnie duzo ludzi sprawdzi mocno przed czasem :/ Ja to bym jednak był za tym, żeby ogłaszać gierki prawie na ostatnią chwile jak Second.

 

Bez przesady, co miesiąc ktoś coś poleca, więc grajcie w to! A zresztą znajdę coś innego.

 

11 minut temu, Daffy napisał:

Dokładnie, weź się zdrowy raz na jakiś czas serio ugryź w język 

 

No nie pier, że nie możesz się doczekać, aż sprawdzisz Kwirka jak ja na TOTK?

 

Widzę, że gra mało znana :)

Odnośnik do komentarza

Ale takie wychodzenie przed szereg jest bez sensu dla ruchu w tym temacie, wolę by każdy czekał na swoją kolej by faktycznie każdy zaczynał przygodę z gra w tym samym momencie, a dzięki temu temat jakoś żył. 

 

Równie dobrze każdy mógłby już podać tytuł co by chciał zaproponować szybciej i niech sobie każdy wybiera w co i kiedy ma grać.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Daffy napisał:

Ale takie wychodzenie przed szereg jest bez sensu dla ruchu w tym temacie, wolę by każdy czekał na swoją kolej by faktycznie każdy zaczynał przygodę z gra w tym samym momencie, a dzięki temu temat jakoś żył. 

 

Równie dobrze każdy mógłby już podać tytuł co by chciał zaproponować szybciej i niech sobie każdy wybiera w co i kiedy ma grać.

 

Niby tak, ale podekscytowałem się wątkiem i konsolką (będzie dopiero w poniedziałek jednak :frog:), że wyskoczyłem przed szereg, więc proszę o wybaczenie :)

 

Graj, baw się, życie jest krótkie, skoro Kwirk Cię zaintrygował ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Dupy nasmarowane na trzeci epizod? Kto tam będzie zapodawał? Wracamy do  GearsUp (może już skończył Zeldę?) czy lecimy dalej z listą? Szemac? Może warto przypomnieć zainteresowanym, w razie gdyby potrzebny był czas na zastanowienie czy też dodatkową ankietę w razie wątpliwości?

Panie prowadzący @second?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Kmiot napisał:

Dupy nasmarowane na trzeci epizod? Kto tam będzie zapodawał? Wracamy do  GearsUp (może już skończył Zeldę?) czy lecimy dalej z listą? Szemac? Może warto przypomnieć zainteresowanym, w razie gdyby potrzebny był czas na zastanowienie czy też dodatkową ankietę w razie wątpliwości?

Panie prowadzący @second?

Kurde jak te miesiące szybko lecą. Dzięki za przypomnienie. @GearsUp ostatnia szansa, jak nie chcesz wybierać na następny miesiąc to ten zaszczyt Ci przepadnie bezterminowo i jedziemy dalej z kolejeczką do @Szermac

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.