Skocz do zawartości

Forumkowy Klub Gierek Retro- wstęp


second

Jak wybieramy?  

27 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak wybieramy?

    • Pierwotny pomysl- jeden klubowicz wybiera jeden tytuł
    • Klubowicz wybiera trzy gry i głosowanie wg ankiety


Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, second napisał:

Kurde jak te miesiące szybko lecą. Dzięki za przypomnienie. @GearsUp ostatnia szansa, jak nie chcesz wybierać na następny miesiąc to ten zaszczyt Ci przepadnie bezterminowo i jedziemy dalej z kolejeczką do @Szermac

 

Generalnie już myślałem, że mnie wypisałeś z tego klubu :pawel: Nie no gram dalej w Zeldę i ogólnie mało czasu obecnie, nie chcę narzucać niczego na siłę. Jak ktoś ma jakieś fajne bomby to niech zapodaje

Odnośnik do komentarza

Dobra, lista chyba faktycznie nie ma sensu, bo to łapankę przypomina xd

Będziemy robić tak- pod koniec miesiąca wołam wszystkich użytkowników z pierwszego postu (poza tymi co już się określili, że nie chcą i tymi co wybierali) i kto pierwszy się zgłosi, to wybiera. Jak się nie zgłosi nikt, to będziemy improwizować.

@Czoperrr rozumiem, że się zgłaszasz? Dobierz jeszcze jedną gierkę i załóż temat z ankietką- tak jak tutaj

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, łom napisał:

@Kmiot będziesz przynajmniej wiedział kogo wpisać na czarną listę przy okazji kolejnego giveawaya :Coolface:

Może ja po prostu źle do tego podchodzę. Bo traktuje tę zabawę w formie wyzwania, czelendżu i myślałem, że w domyśle większość tak ma xd

A tutaj okazuje się, że gierek zapodawać nie ma komu, a jak już są wybrane tytuły, to zaliczają je 2-3 osoby na krzyż. Dwa miesiące temu było kilkunastu chętnych do retrogiercowania, teraz połowa z nich nagle sobie przypomniała, że woli grać w nowe gry i na przestrzeni miesiąca nie ma czasu wykroić 5-10 wolnych godzin na ogranie jakiegoś starszego tytułu, choć deklarowali inaczej. Ja rozumiem nagłe wypadki, cos się w życiu zmieniło, wpadły nowe priorytety, ale fakt, że zawsze będą jakieś nowe gry do ogrania był do przewidzenia.

 

Tak jak pisałem: może źle odebrałem ideę tej zabawy, podchodzę do niej zbyt ambitnie i ze zbytnim zaangażowaniem, miała być jakąś odskocznią od strefy komfortu, motywacją i WYZWANIEM GAMINGOWYM doświadczanym wspólnie i w większym gronie, a tymczasem temu się nie chce, temu nie działa, ten zapomniał, tamten nie ma czasu, tamten woli w coś innego grać, no rozczarowujący brak dyscypliny tutaj panuje. 

 

Ale ok, idę już, bo najwyraźniej się zesrałem o retro gierki xd

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Ja w poprzednia grę nie grałem, bo zwyczajnie za dużo zachodu dla mnie. Nie mam sprzęty do emulowania, a nie zależało mi aż tak bardzo, żeby kombinować, kupować i tak dalej. Ale w tym, jako, że gry sa na Switchu, bardzo chętnie. 

 

I bardzo chętnie przygotuję listę na przyszły miesiac jeżeli nie ma chętnych. I w sumie mogę przygotowywać co miesiac, bo bardziej bawi mnie czytanie o i ogladanie materiałów o retrogierkach niż granie w nie :) Obiecuję, że się przyłożę do tematu

 

Odnośnik do komentarza

W sumie, nie wiem, jak to rozwiążecie w kolejnych miesiącach, ale jeśli tyle osób odpada/odpadło, to chętnie bym się wpisał na koniec kolejki w czyjeś miejsce z paroma propozycjami. Czy tam na kolejny rok. ;)

 

Obiecuję - żadnych megatenów, gier z gundamami ani jrpg. Spokojnie. ;)

 

Oczywiście jeśli uznacie, że jednak kto pierwszy ten lepszy z pierwotnej listy, to nikomu się wpychać nie będę.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...