Skocz do zawartości

ASUS ROG Ally - Handheld PC


Rekomendowane odpowiedzi

Jak ci zależy na pracy na baterii to deck OLED i nic innego. 

 

Jak zależy ci na uruchamianiu nowych AAA to legion/rog extreme ale trzeba mieć w tyle głowy że bliżej będzie 60-70min niż 90min

 

Jak chcesz grać w indyki i starocie to w sumie bierz co chcesz.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Daffy napisał:

Jak zależy ci na uruchamianiu nowych AAA to legion/rog extreme ale trzeba mieć w tyle głowy że bliżej będzie 60-70min niż 90min

No to jest trochę właśnie pojebane. 

Wyczytałem że w Legionie jest właśnie tryb że od pewnego % omijana jest bateria, ale czy w praktyce jest to bezpieczne rozwiązanie to nie wiem ;)

Odnośnik do komentarza

Kup Roga i SD. LEgionem się bawiłeś. 

Jedno sprzedaj albo oba i kup Legiona. Stracisz kilka stówek- na SD najmniej chyba. Rog nie jest popularny, bo nawet na forum pecetowym czytałem wątek i tam wszyscy zalecali SD 64GB i wymianę dysku- moc roga pominięta przez czas na baterii i cenę. 

Ja osobiście bym wolał stracić 300-400zł i mieć w dupie recenzję z YT. Jak sam nie sprawdzę to się nie dowiem. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, iluck85 napisał:

Kup Roga i SD. LEgionem się bawiłeś. 

Jedno sprzedaj albo oba i kup Legiona

O hooy mocne kombinacje;) nie no u mnie problem leży w nieumiejętności określenia swoich potrzeb. Tyle.

Z jednej strony to chciałbym budować bibliotekę na Steamie, mniej na ps5/XsX. Ale czy zagram na Legionie w przeportowanego Finala 16 czy Indiane Jonesa w rozsądnych ustawieniach? Nie wiem, być może.

 

 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, drozdu7 napisał:

O hooy mocne kombinacje;) nie no u mnie problem leży w nieumiejętności określenia swoich potrzeb. Tyle.

Z jednej strony to chciałbym budować bibliotekę na Steamie, mniej na ps5/XsX. Ale czy zagram na Legionie w przeportowanego Finala 16 czy Indiane Jonesa w rozsądnych ustawieniach? Nie wiem, być może.

 

 

 

Znam ten ból. U mnie taki proces zastanawiania i zmieniania zdania trwa kilka tygodni :sapek:

 

Z konsol już praktycznie zrezygnowałem, choć mam Switcha na którym okazjonalnie gram i PS5 które od czasu Alan Wake 2 zbiera kurz. Te wszystkie pecetowe handheldy całkowicie przekonały mnie do pozostania przy tej platformie. No ale mam też ponad 700 gier na PC, więc łatwiejsza decyzja.

 

Czy zagrasz w wymienione gry? Myślę że tak. ;) 

Odnośnik do komentarza

Dlatego ja mam w dupie te rozkminy.

Kilka tygodni czy SD czy ROG? 
Kupiłbym oba i zdecydował.

Nie mam problemu kupić coś i jak nie przypasi puścić dalej.

Potrafiłem kupić PS4 przejść grę która mnie interesowała i sprzedać dalej- bo też nie lubię jak coś leży i zbiera kurz.

Wole stracić 300zl i zaspokoić swoją ciekawość, to nie jest dla mnie warte rozkmin, bo ani się nie wzbogacę ani nie zainwestuje. Nad domem mogę kminic albo autem. 

Dodam też że wielu chwali dotykowe panele w SD, no mi one nie leżały kompletnie. 

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, drozdu7 napisał:

O hooy mocne kombinacje;) nie no u mnie problem leży w nieumiejętności określenia swoich potrzeb. Tyle.

Z jednej strony to chciałbym budować bibliotekę na Steamie, mniej na ps5/XsX. Ale czy zagram na Legionie w przeportowanego Finala 16 czy Indiane Jonesa w rozsądnych ustawieniach? Nie wiem, być może.

 

 

 

No nie polegaj na pocket PC tylko bo to nie ma sensu. Bardziej jak ekosystem który ci uzupełni większą bibliotekę i zagrasz wszędzie. Lub potraktuj to jako maszynkę do indyków i starszych gierek + duża konsola. 

 

Chyba ,że kupisz Roga z Z1Extreme + te ich stację dokującą z potworem na pokładzie :wub: wtedy maszynka kompletna. Jednak te stacje są w cenie laptopa...

  • This 1
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Bigby napisał:

Te wszystkie pecetowe handheldy całkowicie przekonały mnie do pozostania przy tej platformie.

No ja na dzień dzisiejszy mam takie rozkminy że nie będę kupował kolejnego Pleja czy Xboxa. Czasu na gry jest coraz mniej, a nawet jak jest to czasem człowiek wybiera film czy książkę.

Coraz częściej myślę sobie że spokojnie mógłbym wyskoczyć z tego pociągu Sony/MS, mieć nowe Nintendo, handheldowego pc i wcale nie grałbym mniej. 

34 minuty temu, iluck85 napisał:

Potrafiłem kupić PS4 przejść grę która mnie interesowała i sprzedać dalej- bo też nie lubię jak coś leży i zbiera kurz

O chłopie to ja ps5 już miałem kilka razy sprzedawać, Xboxa tak samo ;) np pleja to trzymam, ale nie wiem po co. Niby dla exów, a Spidermana 2 czy Finala do dzisiaj nie kupiłem i w sumie mam wyjebane xd

Odnośnik do komentarza

Ja mam kolekcje pudełek tu i tu- switcha nie liczę, bo to osobny temat.

Nie chce mi się zamieniać tego na cyfry, czekają gry w pudełkach na swoją kolej. Jakbym ogrywał na bieżąco, to bym pozbył się Ps5/XSX. Final zara na PC trafi, Spider Man nie jest deal breakiem.

Chociaż mam coraz częściej przebłyski żeby się pozbyć- zachce mi się jakiegoś tytułu, to kupie na PC.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, drozdu7 napisał:

No ja na dzień dzisiejszy mam takie rozkminy że nie będę kupował kolejnego Pleja czy Xboxa.

Też mam to w głowie. Jeżeli xbox przejdzie całkowicie na 3rd party to nie widzę sensu pchania się w kolejny zamknięty ekosystem (playstation). Zobaczę jaki będzie ruch xboxa. Jezeli zrobia pc to zostaje z nimi, a jak nie, to przenosze sie na steam + moze w przyszlosci jakis pc handheld.

Odnośnik do komentarza

Ja tam zawsze wolę mieć wszystkie sprzęty, bo jak już znajdę czas i ochotę na zagranie to chcę pograć dokładnie w to na co mam ochotę. A nie wybierać coś innego, bo akurat nie mam konsoli x czy y. Trochę za stary jestem na takie kompromisy. A co do SD vs ROG to bardzo mocno korzystam z opcji wygaszania i powracania do gry. Ani razu mnie to nie zawiodło, a z tego co wiem to na pecetowych handeldach tak se z tym jest. Ale to niech Lucek się wypowie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...