Skocz do zawartości

PSX Extreme 309


Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, Kmiot napisał:

Niech ktoś (Roger) trzyma Gruchę na krótkiej smyczy, aby się nie zapominał, że PE to nie ppe.pl

;)

19 godzin temu, Kmiot napisał:

Hyde Park. Miło, że debiutuje Aysnel, bo chłop pisze do PE od jakiegoś czasu (jego domena to jrpg-anime-szrot, ale ktoś musi), a nie było okazji się przedstawić. Proponowałbym takie występy dla każdego "nowego autora" (w tym numerze również witamy Voyagera). Od razu jakoś bardziej swojsko się robi. Zastanawiam się tylko czy Aysnel nie znajdzie w swojej galerii korzystniejszego zdjęcia. Chyba, że wybrał już najlepsze, to nie było tematu, hehe.

 

zrobimy mu nowe na zlocie redakcyjnym ;)

 

19 godzin temu, Kmiot napisał:

Konsolite napisał o Podcast Extreme i włala! Mamy już przymiarkę w postaci epizodu "Bez Dyskusji" (feat. Piechota, Adamus, Konsolite). To kiedy kolejne kroki w temacie?

Oczekuj nieoczekiwanego ;)

 

 

19 godzin temu, Kmiot napisał:

Teslagrad 2. Mam spory sentyment do jedynki i cieszy mnie, że dwójeczka dowiozła. 8/10 od wiecznego sceptyka Konsolite? Lepiej być nie mogło.

czyli prawie jak 10/10 ;)
Tesla2 spoko giereczka, polecam - czyli można kupować w ciemno ;)

i have spoken ;)

 

19 godzin temu, Kmiot napisał:

Stopka wymaga koniecznych korekt. Wstyd, by Konsolite był w rubryce "współpracują", gdy pośród Zgredów mamy nieaktywnego od 10 lat Urala, gościnnie pojawiającego się Rozbo, Monikę od jajecznicy czy Muttiego.

DTP cieżka sprawa ;)
Dzięki za miłe słowa, jednak mi od lat nie zależy mi na gratyfikacji, jeśli to co pisze komukolwiek w czymś pomogło - w zupełności mi wystarcza. Inna sprawa ze w czysto logicznym / prawniczym sensie to mimo wszystko współpracuję ;)

19 godzin temu, Kmiot napisał:

Klasycznie. Mogę się przypierdalać bez powodu i nierzadko nie mieć racji, ale nieustannie jestem Wam wdzięczny, że wciąż tworzycie PE, wydajecie i poświęcacie swój czas, abym mógł sobie poczytać czasopismo na sraniu czy podczas mycia zębów. Moja toaleta to od dekad miejsce PE i potraktujcie to jako pochlebstwo.

 

Nie jestem pewien czy to co napisałeś jest adekwatne. Wyrażasz swoją opinię, jako czytelnik i z braku lepszego określenia "konsument" , jeśli faktycznie czytasz podczas mycia zębów to szacunek ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, MYSZa7 napisał:

No w dobie wszędobylskich podcastów ten ewentualny "Podcast Extreme" byłby moim zdaniem strzałem w dziesiątkę jakby umieścić w nim @Piechota, @K.Adamus i @Konsolite. Takie jedno miejsce, gdzie spotkasz tę trójkę z Ekstrima, bez skakania pomiędzy "Bez dyskusji" czy "Pograduszki".

Zapomniałeś o podcaście Kacpra ;)
Coś się rodzi, dosłownie i w przenośni ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Rzadko kiedy narzekam na proponowane tematy w artykułach (co najwyżej na ich 'wykonanie') ale tekst ze strony 90 "Hipercard->Hipertekst" to zmienił. Nie spodziewałem się aż tak nieciekawego i pececiarskiego wątku w Szmatławcu. Przez chwilę czułem się jak bym czytał jakiś PC World. Dla mnie kompletnie nietrafiony temat i mam nadzieję że już więcej stron nie będzie marnowanych na podobne teksty bo zaraz zobaczymy historię Excela i o tym że w nim też można zrobić gierkę czy obrazek.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 3.06.2023 o 23:01, Kmiot napisał:

Retrorecenzja. Dobrze, że jest. Dobrze, że drąży głębiej, szuka inspiracji, związków, przypadków. Świetnie, że jest czymś ambitniejszym, niż tylko ograniem starej gry po wielu latach. Taki mój kącik kulturalny w dziale recenzji. Kłaniam się Adam.


ja również retroreckę tak traktuję. Trochę mobilizacja do grania w starocie, trochę do czytania i oglądania o nich nieustannie. Ale atakujmy Rogera, by pozwolił tu komuś wrzucić tytuł pecetowy od czasu do czasu. Ja gram powoli w Baldura 1, ale nim poradzę sobie z interfejsem chociażby, miną eony :D

 

btw - w następnym numerze Game Boy (i kto wie, być może SaGa, która udaje inną wielką serię RPG). W jeszcze późniejszym - pierwszy survival horror. Tym razem nie na PSX-a, ale w ogóle. To będzie dla mnie numerek mocno horrorowy. Finalizuję również do niego 6-stronicowy artykuł o takiej jednej pozycji z PS2, na którą trzeba by wywalić miliony monet. Może jeszcze felieton okołohorrorowy uda się wymyślić :D

  • Plusik 2
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Jaki jest sens dawać recenzje gier psychofanom? Mówię oczywiście o Butcherze i jego (kolejnym) wypocinom, tym razem o Jedi Survivor. Same ochy i achy a wady i niedoróbki potraktowane po macoszemu. Nie pierwszy raz pokazuje swój ,,kunszt" recenzencki, czytelnicy po nim jadą a mimo to za każdym razem pisze recenzje swoich ulubionych gier.

Może ma jakieś kwity na Rogera i jak mu nie da SW, Tlou czy Battlefielda do recki to śle donos do Urzędu Skarbowego?

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...