Skocz do zawartości

Helldivers 2


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Na tego Hulka to była metoda, by wybrać misję, w której ubicie go jest zadaniem głównym. To chyba czwarty poziom, bo od piątego pojawia się jako zwykły przeciwnik. Idziesz do niego na tym czwartym, upierdalasz mu ręce i uciekasz na odbiór (trzeba poczekać aż czas misji się skończy i spróbować nie zginąć przez dwie minuty zanim Pelikan przyleci, bo nie ma już dostępu do manewrów, więc nie ma respawna). 

Misji Ci nie zaliczy, bo cel przeżył, ale pucharek już wpadnie.

Też robiłem go solo, bo na czwartym to jest zupełnie do zrobienia.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Kupiłem dwie nowe bronie i pierwszy karabin może być, ma fajny celownik, ale bez szału. Druga broń co strzela jakimiś pociskami burzącymi ściany jest baaaardzo wolna, straszny muł. Nie wiem po co tym grać. Nowa wybuchowa kusza mnie nie kręci, bo granatnik jako trzecia broń po prostu wymiata. Zawiodłem się tymi pukawkami i na razie będę grał raczej tylko okazyjnie.

Odnośnik do komentarza

Z 5h zleciało. Wciąga bardzo, ale samemu nudno. Także cały czas gram z kimś i jest genialnie. Klimacik planet niezły sztos ( starfield ucz się) grafika tez dobra. Strzela się świetnie. No i trzeba uważać na każdym kroku. Jest zianie niezłe czasem xdxd No pogra się w to dłuższy czas. Czasem działy się dziwne rzeczy jak było nas 4 i nagle sam zostawałem, albo wyjebało wszystkich w trakcie misji. 

 

Odnośnik do komentarza

Z dziennika wesołego Piekłonurka:

 

Podczas najeżonej zadaniami 40-minutowej misji na poziomie 8-Impossible wpadło trofeum Hell Dive. Solidna drużyna to potęga w szerzeniu demokracji!

 

Żeby nie było za kolorowo. Dwa razy zrzuciłem supply poda na chargera co doprowadziło do jego zgonu i trofeum brak. Albo zbugowane slbo robię coś źle. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...