Skocz do zawartości

Helldivers 2


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Bierz. Dobra gierka z jeszcze lepszą perspektywą na przyszłość. Można łoić między platformami, więc skład się znajdzie zawsze. Zresztą tu często nawet randomy ogarniają ładnie. Widać że wielu graczy jest moooocno wkręconych. 

Edytowane przez Amer
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem o co kaman, ale chciałem odpalić grę i od razu po odpaleniu jak znika karta tytułu Helldivers po odpaleniu apki wywala mi komunikat Bład połączenia

Nie udało się nawiązać połączenia z siecią.

Przeinstalowywałem, resetowałem konsole, router i nic. Inne gry Multi działają normalnie. Jak zamkne ten komunikat to wywala go po sekundzie ponownie i elo, nic się nie dzieje.

Wczoraj grałem normalnie.

Jakieś pomysły ? Xd

Odnośnik do komentarza

A to przyjdzie do Ciebie naturalnie. Na pewnym etapie sytuację w grze zaczniesz ogarniać już na podstawie komunikatów, czy komentarzy samych Helldiversów i rejestrować wszystko podświadomie. 

Podobnie z manewrami, gdzie zasada jest generalnie jedna: nie chcesz być w pobliżu czerwonych beaconów. Co na Ciebie leci będziesz się zastanawiać później, teraz pora brać nogi za pas xd

Poza tym ta gra chwilami to i tak zawsze będzie czysty chaos oraz symfonia destrukcji, a im więcej graczy i wyższy poziom trudności, tym większy rozpierdol. 

 

IMG_20240402_084220.jpg.0383c5fd60e4af8341f42aacbdb9e59b.jpg

 

 

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Jest taki myk na farm super kredytów. Wybierasz misję i szukasz garażu itp. gdzie losowo mogą być super kredyty. Jak się trafią, zapamiętaj lokalizację, zbierz kredyty i wyjdź z gry, wyłączając ją. Następnie wejdź do gry, wybierz tą samą misję i zrzuć siebie w okolicy tego garażu. Będą tam super kredyty. I tak w kółko.

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.04.2024 o 17:24, genjuro napisał:

Jest taki myk na farm super kredytów. Wybierasz misję i szukasz garażu itp. gdzie losowo mogą być super kredyty. Jak się trafią, zapamiętaj lokalizację, zbierz kredyty i wyjdź z gry, wyłączając ją. Następnie wejdź do gry, wybierz tą samą misję i zrzuć siebie w okolicy tego garażu. Będą tam super kredyty. I tak w kółko.

Trzeba jakiś konkretny poziom trudności wybrać, żeby taki wałek wyszedł? 

Odnośnik do komentarza

@giger_andrus ja robiłem je solo, szczególnie ten bez zgonu. Miałem na niego metodę w misjach na arenie, gdzie zabija się robaki, ale... w ostatnim patchu usunęli skałę, na której się gracze bunkrowali i byli względnie bezpieczni leżąc więc mogli całość roboty zrealizować tylko przy pomocy manewrów. Obecnie nie wiem jakie serowe sposoby wymyślą gracze, ale faktem jest, że o platynę coraz trudniej.

 

Natomiast serowa metoda na 6 minutową misję chyba nadal działa. Funkcjonuje na podobnej zasadzie co farma super kredytów, czyli szukasz misji z małą ilością gniazd do rozwalenia (5 albo 7) zapoznajesz się z mapą i najkrótszą ścieżką, a potem próbujesz się zmieścić w limicie czasowym. Cały myk polega na tym, że wyłączając grę "na twardo" po ponownym odpaleniu będziesz mógł wybrać tę samą misję, więc w sytuacji, gdy coś się spierdoli, to możesz spróbować ponownie.

 

Zresztą to dotyczy chyba każdej misji, więc można to stosować również przy innych pucharkach.

 

Oczywiście wszystko też jest do zrobienia w ogarniętej drużynie, która wie o co walczy (jak o brak zgonu, to unikać pobocznych i od razu walić na główną, a potem spierdalać), ale w ekipie łatwiej o głupi zgon, trudniej też o skradankową grę, a unikanie niepotrzebnych walk i stealth znacznie potrafi ułatwić zadanie w tych dwóch pucharkach. 

 

Miło też, jak wylosuje się dobra mapa z możliwością położenia się gdzieś wysoko na skale w trakcie oczekiwania na odbiór (dobrze zabrać jetpack).

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...