Skocz do zawartości

Helldivers 2


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

A ja se pykam prawie codziennie jedną, dwie misje, robię rozkaz osobisty i wciąż strzela się dobrze.

Ten SMG Pummeler z nowego warbonda taki niepozorny, a pięknie staggeruje wrogów, zarówno boty jak i robale. Berserkery stają w miejscu zdziwione. Od kilku dni z nim biegam. No i te nowe granaty zapalające to moje nowe ulubione na robale.

 

Przy okazji - dlaczego gracze solo (jak również duo i trio, choć mniej) mają przejebane?

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, YETI napisał:

12mln sprzedanych egzemplarzy w 12 tygodni.

:obama:

 

Strach wrzucać na tym forum, ale to oficjalnie najszybciej sprzedająca się gra First Party od Sony, bijąca Ragnaroka. Niesamowity sukces, mimo wielu kontrowersji, jakie gra wywołała na Steam. 

 

image.thumb.png.2aa9bbbd08542e9434d523da70635f1f.png

Odnośnik do komentarza

Helldivers 2 is a first party Playstation PC LLC published game and the IP is owned by Sony.

Teraz, ASX napisał:

Dla ciebie nie, ale Sony traktuje Helldivers 2 jako grę first party. To raczej standardowa praktyka w branży. 

 

Studio nie jest Sony, ale IP jest Sony. 

 

Teraz, ASX napisał:

Dla ciebie nie, ale Sony traktuje Helldivers 2 jako grę first party. To raczej standardowa praktyka w branży. 

 

j.w.

Odnośnik do komentarza

Dziwna definicja. Dla mnie 1st party to zawsze ktoś kto jest częścią zespołu danego wydawcy. Tak jak nie nazwę Quantum Break grą 1st party nawet jeśli IP należy do MSu, bo zrobiło je na zlecenie nienależące do XGS Remedy.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Lukas_AT napisał:

A ponoć na PlyStation nie było graczy.

To są dane dla konsoli+PC

 

W sumie pierwsza gra PlayStation Studios która wyszła na premiere na PC i od razu najszybciej sprzedająca się gra Sony w historii, myślę że wyciagną z tego wnioski. 

Odnośnik do komentarza

Giera jest bardzo dobra, wciągająca, wspierana i przynajmniej dla mnie stała się czarnym koniem premier tego roku. Nie dziwi mnie, że przyciąga wielu graczy PCtowych a cross-play wypada elegancko. 
Mam tylko nadzieję, że będzie przybywać zawartości w odpowiednim tempie bo w przeciwnym wypadku trochę ludzi odpłynie. 

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Ukukuki napisał:

Najlepsze ,że przez to zamieszanie z bombardowaniem ocen na steam po próbie wprowadzenia obowiązkowego PSNa na PC nie da się szacunkowo obliczyć ilości sprzedanych kopii na steam. Niektóre algorytmy pokazują ponad 50 mln sprzedanych kopi na steam xd 

A jest gdzieś info ile mniej więcej mogło być refundow?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...