Skocz do zawartości

Wydania specjalne - temat ogólny


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, triboy napisał:

A mam pytanie do tych numerów, może przegapiłem a już było. 

Perez, planujecie tylko wydania dotyczące danych sprzętów czy może w grę wchodzą też specjalne numery tematyczne dla serii gier czy gatunków?


Jak najbardziej w planach. Przy okazji np. GTA VI to takie cos az sie prosi :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jrpg extreme albo final fantasy extreme. Do tego jeszcze ace combat extreme. 

Chociaz extreme na temat jednej gry nie maja sensu. Np taki MGS w ogole mnie nie interesuje i bym nie kupil. GTA tak sobie. Razczej jak juz to o calym gatunku mozna numer specjalny zrobic.

Edytowane przez Jontek80
Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Grześ napisał:

To by było coś pięknego, ale obawiam się, że tych dziesięciu zagorzałych fanów serii w Polsce nie zwróciłoby kosztów druku :dunno:

Mysle ze jest ich znacznie wiecej.

Tu w uk wyszlo cos takiego.

gaming-bookazine-magazine-retro-gamer-presents-the-ultimate-rpg-handbook-first-edition-cover.jpg.dd2202377654960d45ae545b9eb96e56.jpg

 

Samych jrpgow dobrych by starczylo na kilka numerow ale mozna i z innymi polaczyc i dojdzie i diablo i baldurs gate.

Tak wiec raczej szedlbym gatunkowo jak to Adamus napisal i ja wczesniej. Plus taki Sid Meier Extreme. Choc zaraz ktos wyskoczy z Kojima Extreme. To i ja o Sakaguchi Extreme poprosze. Jrpg to dla mnie numer jeden a potem takie zrrcznosciowki w stylu Bayonetty i Stellar Blade.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Grześ napisał:

To by było coś pięknego, ale obawiam się, że tych dziesięciu zagorzałych fanów serii w Polsce nie zwróciłoby kosztów druku :dunno:

 

Kosztów może nie, ale na gorzałę by starczyło ;D

2 godziny temu, Pix napisał:

The Last of Us Extreme autorstwa Buczera :fsg:

 

Myślę, że Bucz już go napisał do szuflady. Wystarczy tylko ładnie poprosić o udostępnienie i wydruk :P

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Shen napisał:

https://gryprzygodowe.pl/ Polska wersja w maju będzie miała premierę i zawiera dodatkowe strony o polskich gierkach. Chyba kupię. Mam już poprzednia książkę i jakość bardzo premium. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, grzybiarz napisał:

https://gryprzygodowe.pl/ Polska wersja w maju będzie miała premierę i zawiera dodatkowe strony o polskich gierkach. Chyba kupię. Mam już poprzednia książkę i jakość bardzo premium. 

O, fajny projekt. Mam od oryginalnego wydawcy ksiazke  o Gameboyu, teraz leci do mnie encyklopedia jrpg.

To polskie wydanie point and click do przemyslenia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...