Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare III


Rekomendowane odpowiedzi

A jeszcze pare dni temu były ploteczki jako że gra powinna mieć dwa razy dłuższą kampanie niż poprzedniki. Jestem w stanie wiele zrozumieć i wybaczyć ale chyba takiego pójścia na łatwizne w tej serii jeszcze nie było . Mapy które miałby być jako DLC do MW2 wrzucili do osobnej gry plus na kolanie zrobili jakąś tam kampanie , jednak trzeba będzie sobie w tym roku odpuścić .

Odnośnik do komentarza

No to co oni zrobili w tym roku to jest szczyt bezczelności i naplucie graczom prosto w twarz, byłoby w porządku gdyby to kosztowało jakieś 70zl, niech już będzie, tyle nieraz kosztują dlcki ale kuźwa ponad 300zl... Ta gra to jest największy skok na kasę chyba ze wszystkich takich przypadków jakie zaistniały, bo tu nie ma nic nowego, nawet graficznie z tego co widziałem to jest regres w stosunku do takiego mw19, zresztą to już było widać po becie, nie wspominając o całej reszcie.

Odnośnik do komentarza

Czy to jest to słynne gotowanie żaby?

Daje lewą rękę, że oni to wszystko mieli gotowe w grudniu, a teraz - po drobych poprawkach - po prostu to wydają. Strzyżenie owiec trwa, chociaż zawsze uważałem, że jeśli ktoś ma chęci i możliwości zapłacić 200 złotych za skórę do broni, to niech mu się wiedzie.

A co będzie, jak taki wykastrowany produkt pobije rekordy sprzedaży? Co następne? Każda kolejna godzina kampanii jako mikrotransakcja?

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.11.2023 o 16:51, kiseki napisał:

Nie byłbym tego taki pewien. 

Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, meffju41 said:

Sony też już ogarnęło, że nowy COD to huynia i dodawają go gratis do przecenionej konsoli.

https://www.ppe.pl/news/329817/call-of-duty-modern-warfare-iii-doczekalo-sie-downgradeu-zobaczcie-porownanie-demo-z-pelna-wersja-gry.html

A tu co to się odjebało? XD

 

To raczej chęć bycia konkurencyjnym z ofertą MS.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Master_Lukas napisał:

Serio ktoś kupuje COD-a dla samej kampanii? Jaka by nie była, to tylko marny dodatek, od zawsze. I to "chwalenie się", że po przejściu singla występuje się o zwrot :blink:

Nie przeszedlem singla. Czekam na decyzje Playstation. Nie kupilem dla samej kampanii, ale za takie podejscie nie zasluguja na zlamanego grosza. Multi uzywam do levelowania broni, wydarzen itd. Najwiecej gram w Warzone. Wroce do tego jak wroci Verdansk, a wroci bo po nowej mapie Warzone zdechnie, a ostatnia deska ratunku bedzie Verdansk

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To po prostu nie miało prawa być sprzedawane jako samodzielna, nowa część. Dodają do konsol jako gratis. Do konsol których ceny są mocno ruszone w dół. Wszyscy tam już czuja smród unoszący się nad tym codem. Wola rozdać za darmo, licząc na sprzedaż skórek i innych dodatków niż czekać i obserwować czy aby na pewno słupki sprzedaży będą się zgadzać.

Można powiedzieć, że MW3 jako darmowy dodatek do konsoli jest tym, czym miał być od początku.

Odnośnik do komentarza
13 hours ago, Master_Lukas said:

Strzelam, że gdyby singiel wyszedł razem z multi, to ten cały lament byłby mniejszy. Prawdziwa premiera dopiero w 10.11 :good2:

 

Mnie beta skutecznie zniechęciła, feeling ze strzelania średni, pomysl z mapami z MW2 wydawał mi się super, ale jednak za dużo godzin spędziłem z oryginałem i nie zamierzam biegać znowu po tych samych mapach. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...