Skocz do zawartości

PlayStation 2 Extreme


Rekomendowane odpowiedzi

A propos okładki Okami. Tak jak mało miała dla mnie znaczenie jej wartość kolekcjonerska, tak nabyta moneta z Amaterasu (a właśnie jej wcieleniem jest wilk) to zupełnie inna sprawa ;)

 

A wczoraj odebrałem monetę z Kitsune, czyli lis(ica) Ninetails, również występujący w Okami boss z japońskiego folkloru. Cudeńko z polskiej mennicy :-)

 

Raczej bym się nie zamienił na okładkę ;-P

IMG_20231221_191229~2.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 20.12.2023 o 18:55, grzybiarz napisał:

Tam masz tego gościa co pisuje w rodzaju nijakim - typu, jadłom, szedłom, więc może się Panu spodobać :)

Nie kojarzę. Ale jak zwykle pewnie wyolbrzymiasz. Wystarczy, że jakiegoś autora Szmaty nie lubisz, to w swoich wpisach jedziesz po nim, niczym po burej suce, niezależnie co by napisał. Więc Twoja... o, ulubione słowo pewnego usera stąd, "merytoryka" jest mocno wątpliwa. Niemniej życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Wszystkim.

A Szmata nawet nigdy nawet nie urosła ponad mały palec Neo Plus. Nie ten poziom. Nie Ci autorzy.
 

  • beka z typa 10
Odnośnik do komentarza

Myślę że mnie z kimś pomyliłeś. Nie wyolbrzymiam z tym transem, obczaj poprzedni numer np tekst o Dreamacascie, typ używa zjebanych końcówek typu „grałom, jadłom”. Nowego numeru jeszcze nie obczaiłem. 

 

Jakiego autora „szmaty” nie lubię? Raczej nic złego nie pisałem na temat redaktorów PE, bo zawsze stawiam ich wyżej za to, że podobnie jak ja - grali na PlayStation. A nie jak np redaktorzy cdaction - którzy zaczęli pisać o konsolach w czasach ps3/x360 bo inaczej zniknęliby z rynku. Dla mnie niestety nie będzie ktoś wiarygodny jak np nie ukończył żadnego fajnala i dopiero zaczyna przygodę z fajnalem od XVI… (tu przykład redaktora cda). 
Nawet o Majku z PE nie pisałem nic złego, ale nawet bym nie zauważył gdyby ten redaktor zniknął z PE. Dziś Psx extreme tworzą nowi ludzie i jak biorę do ręki ostatni numer to widzę: Zabłockiego, Grabarczyka, Piechotę, Adamusa SoQa, aysnela, czy Ottona.

 

Aha, dostałeś reakcje „beka z typa” i się obraziłeś, jeszcze pozdrawiasz na końcu… Jezu jak tacy ludzie działają mi na nerwy

PS trzymaj się cieplutko :) 

  • Plusik 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Nie ma zaskoczenia, premierowe numery były wysyłane masowo i sumiennie, bo pewnie allegro też miał jakiś deadline i kary za opóźnienia, więc trzeba było się sprężać. Teraz nikt i nic już wydawcy nie goni, więc to wygląda na klasyczny bałagan - ktoś już dostał 17 grudnia, większość nie dostanie do końca roku, wielu nie dostanie w ogóle, o ile sami się nie upomną. 

Trochę smuteczek, że każda dobra decyzja (zamówiony dodruk limitki) natychmiast i koncertowo przyćmiewana jest słabą organizacją. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...