Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Mała zbiórka dla dzieci z domu dziecka

Featured Replies

  • Popular Post

Przypinamy link do świątecznej zbiórki:

 

https://pomagam.pl/e67h94

 

 

 

 

 

 

 

Siema, zamierzam zorganizować małą zbiórkę dla dzieci z domu dziecka. Poznałem fajne wesołe dzieciaki, bawią się i grają w piłkę z moim dwuletnim synem na pobliskim korcie. Postanowiłem zarazić ich moim hobby i umilić im trochę życie. Z tego co wiem to mają tam jakąś starą PS3. Pomyślałem, że zrobię im mały upgrade i kupię Xboxa one z jakimiś gierkami. Sam ostatnio nie śmierdzę groszem i tu właśnie liczę na pomoc forumka. Ma ktoś z Was na sprzedaż tanio Xboxa one? Może być grubas nawet bez padów (mam dwa nieużywane to im oddam) aby miał zasilacz i działał. No i może zalegają Wam jakieś gierki, stare, nieużywane, aby były singlówki nie potrzebujące golda i neta (bo nie wiem jak tam u nich z internetem)? W tygodniu idę do dyrektorki placówki zapytać jak to prawnie tam wygląda i czy będzie potrzebna do tego jakaś biurokracja itd. Dam znać. Za wszelką pomoc dzieciaki na pewno z całego serca podziękują tak samo jak i ja.

  • Replies 222
  • Views 10.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • creatinfreak
    creatinfreak

    @adasiulko @Kmiot @Moldar @krupek @Plugawy @mitra @iluck85 @Bzduras @Crazy Horse @_Red_ @Soban @Shen @Dud.ek @Ukukuki @grzybiarz @Suavek  Po pierwsze ja sam jeszcze raz dziękuję za tyle wsparcia

  • creatinfreak
    creatinfreak

    Byście widzieli ich miny jak włączyłem głośnik. Coś pięknego jaką mieli radoche. Przez dobra godzinę dyskoteka w jadalni była. Niestety wszystkich dzieci nie było, jeszcze jednego przenieśli do drugie

  • creatinfreak
    creatinfreak

    Widziałem się z dzieciakami. Panie mówiły, że młodzi to już tylko czekają na mnie (widzieli na FB, że coś organizuje). Przedstawiłem im moje pomysły (albo coś większego na ośrodek i mały upominek dla

Zarzuć jakiś numer konta albo coś, łatwiej będzie się dorzucić do sprawy.

No właśnie, jak nie będzie nikogo z zalegającym X1, to zawsze można zrobić tutaj zrzutkę i z dodatkowym groszem łatwiej Ci będzie kupić gdzieś poza forum.

Mogę dać z 5 gier typu jakies wyścigi need fot speed, pixark (podróba minecraft), czy jakaś fife 20. Jakieś gadżety może się znajda. Mam chyba jeszcze nowe magnesy deadpool, czy przybory szkolne PlayStation :) 
Ile tam tych dzieciaków i od jakiego wieku? Kurde, takie dwulatki tez trafiają?:/ 

  • Author
24 minuty temu, Bzduras napisał:

Zarzuć jakiś numer konta albo coś, łatwiej będzie się dorzucić do sprawy.

 

14 minut temu, Kmiot napisał:

No właśnie, jak nie będzie nikogo z zalegającym X1, to zawsze można zrobić tutaj zrzutkę i z dodatkowym groszem łatwiej Ci będzie kupić gdzieś poza forum.

Najpierw musze się dowiedzieć jak to formalnie wygląda z darowizną do domu dziecka. Dam znać w najbliższym czasie jak już pogadam z dyrektorką. Nie chciałbym też pieniędzy bo jeszcze ktoś może się przyjebać, że wyłudzam kasę. Wolałbym fanty w postaci gier, może dodatkowych padów do fify. Xboxa postaram się kupić sam, ale może ma ktoś na sprzedaż tanio a może i komuś zalega konsola i chce wspomóc akcje. Zobaczymy jak już będzie dogadanie i czy ktoś jeszcze będzie chciał dołożyć cegiełkę. Miło, że jest jakiś odzew.

4 minuty temu, grzybiarz napisał:

Mogę dać z 5 gier typu jakies wyścigi need fot speed, pixark (podróba minecraft), czy jakaś fife 20. Jakieś gadżety może się znajda. Mam chyba jeszcze nowe magnesy deadpool, czy przybory szkolne PlayStation :) 
Ile tam tych dzieciaków i od jakiego wieku? Kurde, takie dwulatki tez trafiają?:/ 

Tam starsze dzieciaki, nawet już nastolatki, ale tacy mili, że grają z moim synkiem. Dlatego chciałbym jakoś im pomóc. Super, że chcesz oddać gierki. Będziemy w kontakcie.

Edited by creatinfreak

  • Popular Post

Nie dość, że dzieci z domu dziecka, to jeszcze xboxa chce im kupić.

W sumie racja, ale z drugiej strony jak maja plejke 3, to chociaż nadrobią gearsy, halo i forze + multiplatformowe gry. Zreszta dla dzieciaków liczy się minecraft, legosy, asasyn, need for speed, Call of duty… a to nie są exy

Chętnie się dorzucę jeśli jednak byś się zdecydował na jakąś zbiórkę finansową, bo niestety przesiadłem się na full cyfre i po prostu nie mam czym fizycznie wesprzeć.
Idea zacna, bo zawsze fajniej umilić dzieciakom życie w bidulu niż wspierać zakupy growe użytkownika ofi.

Mam w folii Forza Horizon 4 i Star Wars Upadły Zakon, a bez folii Call of Duty Cold War jeśli taką grę można im przekazać bo to jest od 18 lat. Także jak coś daj znać, adres na priv i postaram się jak najszybciej wysłać.

Tak, jak chłopaki wyżej pisały, ustal Autorze tematu numer konta i lecimy, tak będzie najłatwiej. A kto ma jakieś gry adekwatne dla młodziaków, czy gadżety growe to zrobi się zbiórkę. 

  • Author
  • Popular Post

Dobra Panowie. Przede wszystkim dzięki za odzew!!! Robimy tak. Ustalam z dyrektorką co i jak (dziś nie ogarnąłem, jutro wyjeżdżam tak więc najbliżej w piątek mam nadzieję pogadać). Jak już będzie ustalone to skoro chcecie wtedy podam dane do wysyłki fantów i numer konta. Zbieram wszystko, robię zakupy, robie zdjecia wszytkiego i screeny z zakupów abyście widzieli co udało się zorganizować po czym dajemy dzieciakom trochę radochy w tym przejebanym życiu. Jesteśmy w kontakcie Panowie i miłego wieczorku!!! 

Edited by creatinfreak

Od razu się cieplej robi na serduszku od takich akcji. Jeśli mogę coś doradzić to kilka padów i jakieś gierki na kilka osób żeby się tam nie zabili, albo nawet więcej niż jeden Xbox jak maja gdzie to podłączyć.


btw A pamiętacie takiego typa co zbierał na swoje chore dziecko i zajebał cała kasę i nadal lata po forum z cieczka jakby nic się nie stało? Ja nie pamietam.

39 minut temu, creatinfreak napisał:

Dobra Panowie. Przede wszystkim dzięki za odzew!!! Robimy tak. Ustalam z dyrektorką co i jak (dziś nie ogarnąłem, jutro wyjeżdżam tak więc najbliżej w piątek mam nadzieję pogadać). Jak już będzie ustalone to skoro chcecie wtedy podam dane do wysyłki fantów i numer konta. Zbieram wszystko, robię zakupy, robie zdjecia wszytkiego i screeny z zakupów abyście widzieli co udało się zorganizować po czym dajemy dzieciakom trochę radochy w tym przejebanym życiu. Jesteśmy w kontakcie Panowie i miłego wieczorku!!! 

Zagadaj o neta, to moze gamepassa bedzie mozna oplacic im np na jakis dluzszy czas, to beda mieli dostep do nowych gierek. Tez cos tam chetnie dorzuce jak ogarniesz temat.

Moze jakis sklep sprzeda nam cos dla dzieciakow z rabatem @Dave Czezky

  • Author

No mam zamiar przynajmniej dwa pady, a jak się uda to i cztery. Na bank chce ogarnąć  Fifę, NBA i może UFC (chociaż nie wiem czy to wychowawcze :kekw:). Zapytam jak tam u nich z tv, internetem itd. Jak się uzbiera jakaś sumka i jeżeli mają możliwość to i może ogarniemy dwie konsole. 

Dla dziewczynek i młodszych dzieci dobry byłby kinect i gry typu Just dance. Poza tym koniecznie Overcooked i pewnie gry z serii Lego.

1 godzinę temu, Ukukuki napisał:

Super inicjatywa, chętnie dorzucę cegiełkę. 

 

Nazywasz Decka "cegiełką"? :leo:

Na początek ustal jak z formalnościami i mimo wszystko jakiś numer konta, bo to jednak będzie najwygodniejsza metoda, żeby więcej chętnych się dorzuciło, na początek do konsoli i kilku zróżnicowanych gier, czy większej ilości padów.

 

Natomiast w kolejnych tygodniach, czy nawet miesiącach, można młodym co jakiś czas uzupełniać kolejne gry/tytuły, jeśli stwierdzisz, że pomysł był strzałem w dziesiątkę. Myślę, że też fajnie będzie, jak zobaczą, że się o nich pamięta. Wtedy faktycznie okazyjny zakup, czy darowizna od forumowiczów byłyby fajne, jednocześnie bez presji czasu, ani zarzuceniem ich wszystkim na raz. Oczywiście na miarę swoich własnych możliwości, żeby też nie przesadzić w drugą stronę.

 

Tak czy inaczej, fajna akcja, również wspomogę. Tylko uważaj, żeby młodziaki się za bardzo nie wciągnęły i przestały na dwór wychodzić. :D

15 godzin temu, Shen napisał:

Zagadaj o neta, to moze gamepassa bedzie mozna oplacic im np na jakis dluzszy czas, to beda mieli dostep do nowych gierek. Tez cos tam chetnie dorzuce jak ogarniesz temat.

Moze jakis sklep sprzeda nam cos dla dzieciakow z rabatem @Dave Czezky

spoks

  • Author
  • Popular Post

Panowie, sprawa wygląda następująco. Byłem dziś w domu dziecka (tu macie namiary  https://www.domydziecka.org/placowka,1166.html ) i tak, śmiało można przyjść, podarować dzieciakom konsole. Mają jeden tv na świetlicy i dostęp do internetu tak więc jedna konsola wystarczy. Na stałe jest tam chyba

trzech chłopaków, dwie dziewczyny i są dochodzący z mosu. Zgadzam się na zbiórkę pieniędzy skoro chcecie. Żeby moje dane nie latały tu po forum każdego chętnego prosiłbym o prywatną wiadomość i tam wyśle wszelkie dane czy to do przelewu/ blika/ wysyłki fantów. Zobaczymy ile uzbieramy i może pokusimy się o series x albo one i switcha.

@Suavek @Kmiot @Ukukuki @adasiulko @Shen

@MichAelis @Crazy Horse @Bzduras

@Dud.ek

@Soban @grzybiarz

Edited by creatinfreak

  • Author

Już dwa bliki doszły :wub: niektórzy wzięli adres do wysyłki. Jesteście zajebiści!!! Wstępnie na olx mam zaklepaną one s za 500zł, mam się odezwać w tygodniu. Ruszyła maszyna :obama:

Edited by creatinfreak

Wszystko fajnie, ale dawaj tę PMkę.

Aktualnie groszem nie śmierdzę ale coś tam mogę przelać także dawaj dane.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.