Skocz do zawartości

Cinema news


Kmiot

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Żaden netflix czy hbo, prime tego nie wezmą. Ni chuja, za dużo by stracili jakby wrzucili na swoje strony tego vod, tu chodzi prędzej o jakieś kontrakty z hollywoodem, gdzie nie chcą mieć na pieńku. Chociaż taki dokument o Epsteinie wydali na netflix, no jednak coś. Ten dokument to pewnie raczej z zatoki będzie można wziąć, albo gdzieś wrzucą na wypożyczalnię. 

Odnośnik do komentarza

Myślę że trafiłem z wątkiem tematycznym, bo mam dość ,,wydajny" w kwestii tworzenia nastroju i atmosfery grozy godnej gotyku wiktoriańskiego Stokera (a to dopiero zwiastun!) trailer do filmu "Demeter. Przebudzenie Zła". W końcu mamy porządną dawkę możliwości adaptacji pewnej klasycznej powieści grozy z Draculą w roli głównej. Łej, ależ to będzie! Tiu tiu!

 

 

 

 

Spoiler

 

 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Faka napisał:

Ten film, co teraz będzie miał premierę Oppenheimer, co jest ze stajni Universal, to jaki mają vod? 

 

"Oppenheimer", faktycznie zapomniałem, że będzie wyprodukowany i dystr. przez Universal Studios. Tiu, tiu... ,,Najs!". Do tej pory Nazwisko sir C. Nolana (nie zapominajmy o jego bracie) kojarzone było z Warner Bros. i Legendary. A tu proszę... Universal! A, właśnie, z tego co się orientuję Hulu, Netflix, chyba Peacock i Disney częściowo też (Disney+ wrzuca treści z Hulu i Peacock) mają prawa do tworów Universal Studios. HBO Max (niedługo to ma być tylko ,,MAX") i PrimeVideo może, ale jeśli "Oppenheimer" Krzyśka miałby się pojawić na tych platformach, to na zasadzie kupna albo wypożyczenia na 48h. Znając życie to jako pierwszy "Oppenheimer" pojawi się na "Apple TV+", i to w wyłącznej opcji zakupu... za jedyne 50 zł. Tak, "Strażnicy Galaktyki cz.3" na PrimeVideo i Apple TV+ można było kupić za 54zł. 

 

P.S. "Oppenheimer" będzie wizualną perłą w koronie kinematografii, i to na 10000000 procent - żaden hiper-super-duper ekran UHD, OLED, QLED etc. w naszym salonie, na którym zostanie odtworzony taki film nie da nam tego samego wrażenia, immersji bodźców płynących z tego filmu, co jego seans w najwyższej jakości obrazu i dźwięku: w salach kinowych IMAX lub Dolby lub Dream od sieci Helios. Możliwe jest, że "Oppenheimer" będę miał w swojej kolekcji filmowej w UHD (DVD to zdzierstwo... w niektórych przypadkach zapis na Blu-Ray) w wersji polskiej, najlepiej w klimatycznej oprawie steelbookowej. 

Odnośnik do komentarza

Coś czuję, że i tak Barbie wygra to starcie :reggie: Hype zwłaszcza w Stanach jest potęzny na Barbie. Nie powiem, totalnie olewałem ten temat, ale trailer mimochodem obejrzany w kinie mnie zaciekawił pomysłem na film o Barbie i Kenie, pewnie obejrzę jak wleci gdzieś na VoD. Recenzje póki co Barbie ma 80+ na meta i rotten.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...