Skocz do zawartości

Cinema news


Kmiot

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś w komentarzach napisał, celebryci zrobili sobie cosplay postaci o których nie mają pojęcia, bo dzieciaki ich o to poprosiły. No nic mi tutaj nie pasuje. Najgorsza chyba ta Tiny Tina wg mnie, zaraz za nią Lilith grana przez starą babę, no i wisienka (a może malinka bardziej) to głos Claptrapa... Ogólnie jeden z gorszych castingów jakie widziałem ostatnimi czasy.

Jak będzie w vod to się może obejrzy "za darmo". Jestem ciekaw jak duży flop będzie na premierę.

Odnośnik do komentarza

"Borderlands"... ależ to będzie miało wizualną stylówę - no kiczowatość, która będzie miała gust? Niby brzmi to sprzecznie, ale naprawdę ten obraz będzie miał to coś! I to z jaką obsadą! Fizycznie sam kolor i jego różnorodność będzie tu niezwykła... Obawiam się tylko tego... aby sfera wizualna nie przegięła i nie starała się panować nad fabułą i tempem opowiadania historii; oby w tym aspekcie nie było dysonansu. Bo może być z tego kiblownik ponad wszelką miarę. 

 

A tymczasem, takie tam sprawdzanie, jak stoją wolne miejsca na piątkową premierę "Diuna 2" w totalnie immersyjnym formacie obrazu i dźwięku, W IMAXie, i to w IMAXie w CC Zakopianka, w Krakowie. Spojrzałem na wybór miejsc na seans popołudniowy tegoż to dnia, no i.... trololololo

 

:reggie::reggie:

 

Beztytuu.thumb.jpg.3c1fa2bb2109921aba218f2d214282d6.jpg

Odnośnik do komentarza

Borderlands może być taką miłą niespodzianką jak zeszłoroczne Dungeons & Dragons. Po prostu fajny, rozrywkowy film. Czasem nic więcej nie trzeba.

 

3 godziny temu, JaskinieTerrigenoweMarvela napisał:

A tymczasem, takie tam sprawdzanie, jak stoją wolne miejsca na piątkową premierę "Diuna 2" (…)

Druga Diuna szykuje się na prawdziwego killera jeśli chodzi o box office. Ogólnie wyczuwalny entuzjazm w internetach daje nadzieję na ogromne zyski, czego sobie, Wam i wytwórni życzę, bo jej sukces może otworzyć wrota do kolejnych filmów wykonanych z takim rozmachem.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Chciałem iść na premierę, ale musieli w moim mieście wybrać wersję dubbingowaną, których nienawidzę w filmach, zamiast napisów. Piszę o takich stylowych starych kinach, nie masowych. A jak już szukałem na Białystok czy warszawa to większość już pozajmowane albo puste gorsze miejsca. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.02.2024 o 20:37, Wojtq napisał:

Borderlands może być taką miłą niespodzianką jak zeszłoroczne Dungeons & Dragons. Po prostu fajny, rozrywkowy film. Czasem nic więcej nie trzeba.

 

Druga Diuna szykuje się na prawdziwego killera jeśli chodzi o box office. Ogólnie wyczuwalny entuzjazm w internetach daje nadzieję na ogromne zyski, czego sobie, Wam i wytwórni życzę, bo jej sukces może otworzyć wrota do kolejnych filmów wykonanych z takim rozmachem.

 

"Diuna 2" będzie takim Thanosem z Rękawicą Nieskończoności - pstrykając palcami unicestwia każdy możliwy wynik konkurencji w globalnym Box Office na 2024 rok. Każdy! Z tego, co mi wiadomo może jedynie nowy Deadpool albo któryś z tych wielkich filmów (o których się mówi, że takie będą, bo hype jest na nie ogromny!) w drugiej połowie roku może zagrozić pozycji sequelowi 'Diuna" w liderowaniu na szczycie BoxOffice. W pewnym sensie... i to jest dylemat: kompletnie nie interesuje mnie Uniwersum Diuna: do książek z tej serii może się kiedyś przekonam - są one ciężkie, bardzo, bardzo złożone w budowie Uniwersum i całej tej problematyki, która się w nich pojawia, i takie coś sobie cenię. Ale film? "Diuna" i jej sequel - only in IMAX. Idę dla wizualno-dźwiękowego spektaklu, aby poczuć ogrom metafizyczności tego fantastycznego Świata.
 
4 Maj 2024 - światowa... premiera "Mrocznego Widma"! Tak! Jedyna kwestia pozostaje taka: czy Epizod I Star Wars zostanie wyświetlany w polskich kinach? Jak tak, to na jak długo i w jakich formatach: Dolby Atmos i 4k oraz w IMAX? Kurcze bele... gdyby był to film wyświetlany w Polsce w jednym IMAXie, np. w Poznaniu, to bym na to pojechał! Co ciekawe - miesiąc później ma mieć premiera "Star Wars: The Acolyte" - ,,Czip" na swoim kanale YT mówił o tym, że serial ma być osadzony na jedynie 50 lat przed wydarzeniami z "Mrocznego Widma"!
 
 
 
 
 
Edytowane przez JaskinieTerrigenoweMarvela
Odnośnik do komentarza

Druga część "Diuna" anno domini 2024 nie będzie filmem, który uratuje światowe kino, czy jak kto woli przemysł kinematograficzny - bo już takie głosy wobec tej produkcji się pojawiają.

Bzdury. 

 

Świat nie jest zainteresowany "Diuna 2", tak jakbyśmy sobie wszyscy tego życzyli. Wyniki produkcji z zysku/przychodu w GBO są dobre, ale nie powalające. 1 miliarda dolarów z tego nie będzie - jeśli tytuł dobije do 700 mln. będzie dobrze... Chyba że "Diuna 2" zacznie zyskiwać finansowo w GBO, ale na zasadzie stopniowego długofalowego, rozciągniętego w czasie procesu. Hmmm. W to jednak wątpię. :nosacz3:

 

 

Beztytuu.thumb.jpg.90747bdcc3f6a942b59c08ef864d496c.jpg

 

 

 

Za same zdjęcie i styl operatorki... za samo to film zyskuje plusika już na starcie przed seansem - ot taki dobry omen; to będzie miało swój ,,smak". Obym o tym filmie nie zapomniał, obym na to wybrał się do kina.

Konwencja Tarotu w horrorze? Dawno czegoś (jak i chyba w ogóle) czegoś takiego nie było w medium filmowym. To będzie tak zagrane, z taką atmosferą i stylem - podobnie do "Talk To Me"? 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...