Skocz do zawartości

Nintendo Wrap-Up Twoje podsumowanie roku 2023 na Switchu


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczyłem staty i mnie zaciekawiło czy są ok, czy jednak ludzie odpalają sporo gier tylko na chwilę. Może też byś zobaczył, gdybyś się nie napompował automatycznie na normalnie pytanie, które ciebie i tak nie dotyczyło. Zastanów się przed kliknięciem "Dodaj odpowiedź" czy w ogóle warto.

 

Ficuś 37 godzin na 20 gier, XM 314 godzin na 141 gier (tu chyba ewidentny przykład, bo podejrzewam, że odpalał jeszcze kilka tytułów na te naście+ godzin), Yoshu 20 godzin na 23 gry.

Sam w swoim podsumowaniu mam 12-13 pozycji odpalonych na kilka minut, ale nawet jakbym tego nie brał pod uwagę to by wyszło 189h na 23 gry.

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Square napisał:

Zastanów się przed kliknięciem "Dodaj odpowiedź" czy w ogóle warto

Warto, i piszę to jaki posiadacz switcha do gracza PlayStation.
Gry na Nintendo są o wystarczającej długości.

Jak na każdej platformie są długi jak i krótkie pozycje.
Sama Zelda, Mario Wonder czy Mario rpg (coś ci mówią te gierki?) to na luzie ze 100h-150h. Czyli tak z 1/4 rocznego czasu na grania dużych chłopców. 
 

ps  dając bekę z typa lubię się odnieść, a nie wklejać klauna z partyzanta, więc będę tobie często odpowiadał. 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Square napisał:

Zobaczyłem staty i mnie zaciekawiło czy są ok, czy jednak ludzie odpalają sporo gier tylko na chwilę. Może też byś zobaczył, gdybyś się nie napompował automatycznie na normalnie pytanie, które ciebie i tak nie dotyczyło. Zastanów się przed kliknięciem "Dodaj odpowiedź" czy w ogóle warto.

 

Ficuś 37 godzin na 20 gier, XM 314 godzin na 141 gier (tu chyba ewidentny przykład, bo podejrzewam, że odpalał jeszcze kilka tytułów na te naście+ godzin), Yoshu 20 godzin na 23 gry.

Sam w swoim podsumowaniu mam 12-13 pozycji odpalonych na kilka minut, ale nawet jakbym tego nie brał pod uwagę to by wyszło 189h na 23 gry.

Kupiłem nową kartę i instalowałem wszystkie gry, stąd tyle pozycji.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

To odpalałeś też wszystko czy samo zainstalowanie by się liczyło? Czy automatycznie się odpalają?

 

12 minut temu, balon napisał:

ps  dając bekę z typa lubię się odnieść, a nie wklejać klauna z partyzanta, więc będę tobie często odpowiadał, szczególnie na tak głupie pytania. 

No odniosłeś się, do czegoś całkiem innego niż pytałem, więc może lepiej nie odpisuj.

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Square napisał:

To odpalałeś też wszystko czy samo zainstalowanie by się liczyło? Czy automatycznie się odpalają?

 

No odniosłeś się, do czegoś całkiem innego niż pytałem, więc może lepiej nie odpisuj.

Odpalałem do menu i wyłączałem.

A grałem i przeszedłem 26 pozycji.

W ogóle dziwny ten ranking bo nie ma GOTHICA, a grałem w niego prawie 40h patrząc na exo.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kwadrat jaka rozkmina xdddd

 

Ja w tym roku prawie na Switchu nie grałem, tam naprawdę pamiętam że odpalałem tylko totk, splatoon3, Metroid prime, Fe engage, kirbiego, wonder I 51clubcard games. Resztę pewnie odpalał na chwilę chrześniak jak wpadał na urodziny i bawił się switchem stąd te 20gier.

 

Co do długości gier na switcha to parodia, gierki normalnej długości jak wszędzie, często nawet z większym replaylality jak u reszty. Polecam wyjść ze strefy komfortu jednej marki z nabijaniem miliona godzin goniąc dzidą za dinobotami.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Daffy napisał:

Ja w tym roku prawie na Switchu nie grałem, tam naprawdę pamiętam że odpalałem tylko totk, splatoon3, Metroid prime, Fe engage, kirbiego, wonder I 51clubcard games. Resztę pewnie odpalał na chwilę chrześniak jak wpadał na urodziny i bawił się switchem stąd te 20gier.

No i o to przecież pytam.

I nie wiem po chuj o jakiejś strefie komfortu piszesz.

  • beka z typa 3
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, bountyhunter napisał:

image.png.5beac7df32be201d50bb990096c616e0.png

image.thumb.png.a7c2fe151169414edd2102449122f3e4.png

 

Miałem challenge, żeby przejść wszystkie XC w tym roku, ale trójka już mnie tak wynudziła, że odpadłem po 30h... Słyszałem jednak, że warto docisnąć do końca, bo podobno fabuła się rozkręca. Prawda to? :)

Ja w 78h (2022 zaczalem, 2023 skonczyle) to zrobiłem podstawkę + DLC, które akurat nie było długie, ale jest najlepszym elementem Xeno 3. 

Warto ograć Xeno3, ale jak każde Xeno powoli:)!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na każdej platformie, większość gier, które włączam, jest na krótko. Chyba inaczej się nie da, nie da się w roku zagrać w kilkaset gier i w każdej spędzić 80 godzin mdr.

 

W sumie to wspaniałe uczucie, zawsze gdy dochodzę do momentu "ok, już znam tę grę, wiem, o co w niej chodzi, wiem że nie oferuje mi nic wartego poświęcenia mojego jedynego życia przez tyle godzin by dostać więcej - mogę ją wywalić i zbliżyć się do mitycznego momentu gdy nie będę miał backlogu uffff, jeszcze tylko 1730 gier w kolejce aż to osiągnę". A jak jeszcze jest na nośniku i można się pozbyć pudełka leżącego na drodze, ale supcio.

 

W tym roku starałem się oszczędzać kasę, więc tylko trochę ponad 60 gier na Switcha. Głównie z powodu większej w tym roku liczby gierek do "nadrobienia" jakie pojawiły się w subskrypcji na PS5, poza tym też oczywiście tradycyjnie sporo nowości na dużych sprzętach. 

 

No i seria Xenoblade zakończona, więc chyba już nigdy nie będę musiał spędzać 200-300 godzin z jedną grą ufff.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...