Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu? Chodzi o cycki?

A dobra już widzę. Preorderzy to frajerzy - tak to wygląda.

 

IMG_7179.jpeg

I co mam teraz kupić numer ponownie? Bo tu będą dodatkowe teksty? Kojarzy mi to się z płatnymi dlc. Tyle że nie gram już na obecnej generacji i takiego zachowania tez nie zamierzam wesprzeć :)

Dobra, przyznać się czy to był pomysł lapusza, by na końcu jeszcze tak odjebac, czy ten numer wyda już nowy wydawca?

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ewidentnie to wygląda na wyciągnięcie hajsu na koniec współpracy z wydawnictwem.

 

Słaba praktyka, niemniej kupię ten dodatkowy egzemplarz. Dotąd mam wszystkie okładki wszystkich specjali, także... tutaj tak nie będzie, ale limited edition nie mogę odpuścić.

 

Zauważcie też że cena 10 złotych większa, a do tego brakuje 5 zł 1 grosz do zakupu z Allegro Smart. Cebula jak diabli.

  • Plusik 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Mam przed oczami fuckup z limitką Okami.

Jeśli ktoś chce kosić napalonych zagrajmerów okładką z cyckami - spoko, niech goli (imo okładka najsłabsza ze wszystkich).

Ale dodawanie nagle ekstra materiałów do pojawiającej się kurwa znikąd wersji - zagrywka w chuj słaba i po prostu bardzo nie fair wobec dotychczasowych kupujących.

image.png.d59aa2ebd73158ce586a2dd78632a5a4.png

Niech osoby decyzyjne ogarną w końcu jak takie akcje powinno się organizować i ogłaszać wszystkie możliwe warianty Day 1.

Wkurwiłem się i tym razem głosuję portfelem, sorry chłopaki.

#meltdown

 

  • Plusik 2
  • Lubię! 2
  • This 2
Odnośnik do komentarza

Ja nie mam wyjścia bo zbieram szmatławca i te wszystkie extra wydania, ale przyznam że ta akcja jest bardzo słaba. Zwłaszcza z tym extra materiałem, bo to tylko wkur.wi czytelników którzy już dawno zapłacili za pierwszy rzut gazetki. Śmiechłem jak się nagle okazało że można o miesiąc skrócić date premiery :) Komuś się pali pupa, nie zdziwię się jak za chwilę dostaniemy zapowiedź Xbox, GameCube czy inny SNES Extreme xD

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

No to może się mylę, ale ja tu między wierszami widzę prawdopodobne potwierdzenie, że wydawca żegna się z marką i wyciąga ostatnią kasę z tego. :) Ja się prawie złapałem na tę limitkę ale jednak niesmak po Saturnie mi pozostal i nie biorę już nic na temat konsol, z którymi nie miałem do czynienia.

W tym wydaniu w ogóle pojawia się ktoś z obecnej redakcji czy to zewnetrzni autorzy tylko?

Odnośnik do komentarza

WTF, co tu się dzieje? Czy pan wydawca już totalnie stracił kontakt z bazą w tych oparach absurdu? No tego to jeszcze nie grali XD Normalnie bym wziął sobie taką specjalną okładkę, ale tutaj, jak część z ekipy, głosuję portfelem. Nie zgadzam się na takie krzywe akcje. 

 

Jedno wielkie iksde na cebulackie zachowanie, LOL XD

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ok, łapuszowe zagranie, ale z tego co rozumiem to dodatkową zawartością są spermiarskie zdjęcia i wywiad z cosplayerką, co nawet w trakcie składania zamówienia na podstawowe wydania nie byłoby dla mnie zachęcające. W chuju to mam w sumie. 

Ale fakt, takie rzeczy się ogłasza zawczasu.

Ech, zawsze jakiś fakap. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...