Skocz do zawartości

STALKER: Legends of the Zone Trilogy


Rekomendowane odpowiedzi

Ja pierdziu można już kupić i grać :ohboy:
widze, że każda z części jest za 89 na psn. Kończę Pacific Drive i wcielam się w Artioma :kratoswoke:
i jak tu żyć, na switcha widzę poszczególne części MGS za 56 zł :banderas:
Jest bug, cała trylogia za 89 zł. Warto wziąć póki nie ogarnęli jeszcze. Chociaż to w sumie normalna cena jakby nie patrzeć.

To teraz pytanie do weteranów. Jak trudny jest Veteran/Master? Z tego co czytałem to jak się gra ostrożnie i eliminuje przeciwników strzałami w łeb to gra nie stanowi aż takiego wyzwania. Bardziej trzeba na anomalie uważać?

Kurde, ależ zaskoczyli. Tutaj będzie przecież szpil na setki godzin
Odnośnik do komentarza

Giereczka kupiona , szkoda było nie brać tej wersji na soniacza za 89zł. Ciekawe czy z czasem wydadzą patch na ps5( na XSX ma wyjść) z podkręceniem dualsensa, no i co by nie mówić lektor w tej grze to majstersztyk. Jedynie obawiam się że typowo pecetowa rozgrywka może nie sprawdzić się na konsolach no ale trzeba to samemu ograć.

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, szurubur napisał:

Ktoś grał? jak wrażenia?

Chwilę tylko przed snem pyknąłem w SoC. To dokładnie ta sama gra, przystosowana pod pada - 4K60, te same dialogi, ten sam lektor, te same systemy.

 

Przymknij się stary. A teraz słuchaj uważnie :banderas:

Odnośnik do komentarza
Opublikowano (edytowane)

Wersje na PS5/XSX mają niby pojawić się do końca roku + wsparcie modów, ale o tym chyba już ktoś tutaj pisał.

 

Cytat

GSC's future plans for S.T.A.L.K.E.R.: Legends of the Zone Trilogy include major updates. The first one is coming soon and will include mod support via mod.io (https://mod.io/). Players on both Xbox and PlayStation ecosystems will be able to create modifications on PC and install them on consoles. Another one is a current-gen patch for Xbox Series X/S and PlayStation 5. Releasing before the end of this year, it will include graphical/performance improvements and additional features. Follow GSC's social media channels to receive additional information about these updates as soon as it's available.

 

EDIT:

Czekolada już wklejał, nie zauważyłem :P

Edytowane przez Patricko
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...