Skocz do zawartości

STALKER: Legends of the Zone Trilogy


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.03.2024 o 19:28, Wredny napisał:


Poziom trudności VETERAN :kekw:

 

 

To jest właśnie zajebiste w tej grze, że można robić "zasadzki". Jakbyś podbiegł do tego autobusu to byś zginą w chwilę (usłyszeliby cię). 

Super jest ten system wykrywania przez przeciwników twoich kroków i to, że nie mają wbudowanego radaru jak w dzisiejszych grach.   

Oczywiście ten system nie jest perfekcyjny co udowodniłeś tym filmem, no ale mamy odczynienia z grą która niedługo będzie mogła legalnie kupić Kozaka w monopolowym. 

 

Kiedyś to były gry teraz to nie ma gier :nosacz2:

Edytowane przez FIIlp
Odnośnik do komentarza

Kurde, chyba będę musiał jedynkę zacząć od nowa, bo mi się Krugłow z Sacharowem w Jantarze zepsuli.
Pewnie moja wina, bo jak eskortowałem dziada pod mostem to po dotarciu w dzicz odpuściłem i wróciłem do miasta, zamiast lecieć za nim do laboratorium i teraz, gdy wchodzę na ich wymianę zdań o konieczności przeprowadzenia badań w terenie, po tym jak się rozchodzą, od żadnego nie ma propozycji dalszego eskortowania naukowca.
Znaczy wiadomo - mógłbym grać dalej, ale trofeum nie wpadnie, więc chyba 20h psu w dupę :frog:

  • beka z typa 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
2 godziny temu, drozdu7 napisał:

Pany czy coś stracę jeśli kupię Stalkera na Steam? Te Xboxowe mają dostać jakiegoś patcha czy coś?

 

Czy 2024r ta gra jest bardzo trudna? W sensie irytująco trudna? 

Przyznam że intryguje mnie ta seria od bardzo dawna

 

Nie wiem jak na konsolach, ale na PC ta gra nigdy nie była jakoś wybitnie trudna. Wybierz poziom normalny i jest do przejścia, tym bardziej, że możesz używać szybkiego zapisu. Irytujące może być to, że czasami trzeba było naprawić broń, oszczędzać amunicję i pokonywać spore połacie terenu z miejsca na miejsce, ale to tylko to można by było uznać za trudne. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, drozdu7 napisał:

Pany czy coś stracę jeśli kupię Stalkera na Steam? Te Xboxowe mają dostać jakiegoś patcha czy coś?

 

Czy 2024r ta gra jest bardzo trudna? W sensie irytująco trudna? 

Przyznam że intryguje mnie ta seria od bardzo dawna

Często zapisuj grę - F5/F9, a nawet ręczne zapisy to oczywista oczywistość. Nie leć nigdy na pałę, Zona to nie piknik. Jeden fałszywy ruch i jakaś niewidzialna anomalia wyjaśni cię szybciej niż niejeden mutant. Zawsze trzeba mieć apteczki, coś żeby zatamować krwawienie, zmniejszyć promieniowanie itd To przede wszystkim taktyczne strzelanki więc wskazana ostrożność, chowanie się za przeszkodami, flankowanie ludzkich przeciwników etc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...