Skocz do zawartości

STALKER: Legends of the Zone Trilogy


Rekomendowane odpowiedzi

Pograne kilka godzinek i jest niesamowicie klimatycznie, (lektor o_0) 60 klateczek ładnie, płynnie śmiga, a zachowanie przeciwników to jest mistrz; flankują, nawołują się, żaden nie wychyla się, nie biegnie na pałę. Ogólnie fajnie sobie zdychają po połknięciu kilku patronów.

 

df7b249e-4021-4e37-b21c-164c8a1a98ac.png

 


fc7edcaf-f68e-4daf-a83e-1d62dc62883a.png

 

Chyba trylogia Gołkowskiego wleci dla odświeżenia. Skojarzenia z "Ołowianym świtem" nieprzypadkowe. 

*czekanko na mody:sapek:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nigdy nie grałem w oryginał na PC, możecie powiedzieć czy tam też było tak trudno? Poziom trudności wydaje się przegięty, przeciwnicy maja niezłe oko, walą do mnie z daleka i padam od trzech strzałów. Sterownie i celowanie mocno drętwe, nie pomaga w przeczesywaniu zony. Czy robię coś źle czy tak ma być?

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, .:marioo:. napisał:

Nigdy nie grałem w oryginał na PC, możecie powiedzieć czy tam też było tak trudno? Poziom trudności wydaje się przegięty, przeciwnicy maja niezłe oko, walą do mnie z daleka i padam od trzech strzałów. Sterownie i celowanie mocno drętwe, nie pomaga w przeczesywaniu zony. Czy robię coś źle czy tak ma być?

Czy tak ma być? Jeszcze jak!

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, .:marioo:. napisał:

Nigdy nie grałem w oryginał na PC, możecie powiedzieć czy tam też było tak trudno? Poziom trudności wydaje się przegięty, przeciwnicy maja niezłe oko, walą do mnie z daleka i padam od trzech strzałów. Sterownie i celowanie mocno drętwe, nie pomaga w przeczesywaniu zony. Czy robię coś źle czy tak ma być?

 

Na jakim poziomie trudności grasz?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, .:marioo:. napisał:

Nigdy nie grałem w oryginał na PC, możecie powiedzieć czy tam też było tak trudno? Poziom trudności wydaje się przegięty, przeciwnicy maja niezłe oko, walą do mnie z daleka i padam od trzech strzałów. Sterownie i celowanie mocno drętwe, nie pomaga w przeczesywaniu zony. Czy robię coś źle czy tak ma być?

Tak, jest trudno. Musisz być cierpliwy na początku, pistolety w SoC to gówno niesamowite, ale tak ma być. Znajdziesz jakiegoś AK albo MP5 i będzie łatwiej.

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.03.2024 o 11:05, GSPdibbler napisał:

Inteligencja przeciwników w dalszym ciągu nieosiągalna dla współczesnych tytułów.

W dniu 7.03.2024 o 16:05, Szajka napisał:

Ktoś to pisał, że AI wrogów słabe,a ja twierdzę,że jest lepsze niż w większości współczesnych gier. Gram na przedostatnim poziomie trudności i jest ciężko


Poziom trudności VETERAN :kekw:

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj ukończyłem Cień Czarnobyla. W drodze do elektrowni i w samej elektrowni nie było łatwo, a zajęło mi to 26 godzin według licznika konsoli :obama:. Save co kilka minut i load były konieczne bym nie dostał nerwicy oka. Dziś rozpocznę czyste niebo które wczoraj na chwilę odpaliłem, ale będę już przechodził na stalkerze :nuke:

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Wpadłem tylko na chwilę, żeby napisać, że zakochałem się w tej grze :wub:
Kuźwa, ten klimat, eksploracja, lootowanie, strzelanie...
 
18e3901c44b91-screenshotUrl-min.thumb.png.8ca9e773f8d7273c6fe5bae92ed8a3ac.png

Ale natłukę w tym godzin przez moje OCD - każdego muszę zlootować i każdą upuszczoną giwerę podnieść, więc co chwila marsz do jakiejś pobliskiej skrytki, żeby zrzucić balast, a później mam nadzieję, że jakoś z tym na 50 razy zabiorę się do jakiegoś handlarza :sweat:

Kręciłem bekę z tego AI, bo akurat tak śmiesznie mi pod lufę włazili, ale na Veteranie starcia są zajebiście satysfakcjonujące i każde trzyma w napięciu - mechanika wychylania się zza winkla to coś, co powinno być w każdym FPSie - uwielbiam to powolne, metodyczne czyszczenie korytarzy. Mocno mi się ogólnie całość z DayZ kojarzy - pewnie przez sowieckie klimaty i ogólny wygląd gierki.

18e3902bfed53-screenshotUrl-min.thumb.png.2e6c27862b3d048b449cb6492b668209.png

  • Plusik 1
  • Lubię! 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, GSPdibbler napisał:

Dobra. Jak się wychyla zza winkla? Bo myślałem ze na konsoli się nie da :facepalm:


R1/L1 podczas celowania.
 

12 minut temu, PiotrekP napisał:

@Wredny o ile ci handlarze zechcą ci ten szmelc kupić, bo najczęściej nie chcą. Dlatego mod na to też było must have na PC, bo bez tego nie było sensu tych zlootowanych spluw zbierać. 


Kupują wszystko jak leci - jeszcze się nie spotkałem z wybrzydzaniem (dotarłem do Baru i ten też wszystko wziął).

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...