Skocz do zawartości

Nowy wydawca PSX Extreme


Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, LeifErikson napisał:

Chętnie bym przeczytał coś przekrojowego na temat tego gatunku i myślę że tego typu teksty jak najbardziej powinny miec miejsce w Szmatlawcu.

W ogóle dużo dobra by się znalazło w latach 00. do opisania na blaszanym poletku :) póki co powoli, małym wiertelkiem naruszam beton tak, żeby Roger nie zauważył albo w najgorszym wypadku wywrocil oczami i machnął ręką XD Ale jak mówiłem, wszystko z szacunkiem dla tradycji pisma i zdrowym rozsądkiem.

 

(Chociaż jeśli nie dostanę do recki Gothic remake to obiecuje, jebne 6 stronicowy tekst o najlepszych sterownikach do drukarek czy innych faksów XD)

Edytowane przez K.Adamus
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, łom napisał:

Bez przesady żeby zabierać się za Tycoony, już Faraon to był 'dziwny' wybór (mając obok Settlersów czy Starcrafta). Przy takiej bibliotece lepiej najpierw ogarnąć kultowe gierki (Fallout, Unreal, DSJ, jakieś przygodówki).

 

Ale to są już tak zgrane karty że jak dla mnie mało interesujące, no chyba że wciąż da się tam dokopać do jakichś nieznanych ciekawostek, w co wątpię.

 

Zresztą nie jest to chyba temat na zasadzie "albo albo" tylko bardziej "why not both". :cool2:

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Ja to bym jeszcze widział jakiś kącik mobilny. W zalewie śmieci są dobre gry. A obecnie sam opłacam abonament netflix tylko dla tych gier (bo nie mam czasu na tv, a te wszelkie gry tu są premium z wyłączonymi mikrotransakcjami) no i 3 dychy to w sumie mało jak za gierki i tv z doskoku…

  • This 1
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Ukukuki napisał:

No i już widać zmiany :banderas:

Perez z tego co piszemy redakcyjnie na grupie mega ogarnia, są plany, plany które mają plany i planowanie planów pod przyszłe plany. Typa na oczy nie widziałem a już jestem jego akolitą. Myślę, że można spać spokojnie. A wlasnie spokoju ostatnio brakowało.

 

Dobra, poslodzone, to co z tą podwyżką?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Rzadko już zaglądam na forum. Ciągle pozostaję wiernym czytelnikiem od numeru 6-tego.

Kopa lat i wspomnień. Retro wspominki zawsze przytulę, wydania specjalne też. Od dłuższego czasu prenumeruję.Nir ma już czasu na czytanie od deski do deski, ale zawsze coś. Szkoda ze numer że Plusowymi tematami nie wypali. Czekałem bardzo, chociaż mam Pdf-y. Zapach papieru kocham. 

 

Wiatr przemian przyjąłem z ogromnym zaufaniem dla Pereza i Rogera. Dwóch Zajawkowiczów i reszta Ekipy. 

Niebawem przedłużę prenumeratę. 

Macie mój topór  i łuk. 

W tym wariacki Świecie warto mieć taki stały odnośnik, coś co istnieje często pomimo. Dla mnie jest to Psx Extreme. Taka"magdalenka"Prousta. Wywołująca niezmiennie uśmiech na twarzy od 27lat. Powodzenia Przyjaciele :)

Edytowane przez Tokugawa1982
  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Tokugawa1982 napisał:

W tym wariacki Świecie warto mieć taki stały odnośnik, coś co istnieje często pomimo. Dla mnie jest to Psx Extreme. Taka"magdalenka"Prousta. Wywołująca niezmiennie uśmiech na twarzy od 27lat

 

Świetnie ująłeś i ubrałeś w słowa to samo co i mnie tutaj niezmiennie trzyma. Prasa gierkowa to teraz taki przedziwny fenomen, że można by o niej pisać prace naukowe z psychologii czy socjologii. :D Dawno to już przestał być po prostu produkt. Choć może nigdy nie był, tylko jego rola ewoluowała? :philosoraptor:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Tokugawa1982 napisał:

Rzadko już zaglądam na forum. Ciągle pozostaję wiernym czytelnikiem od numeru 6-tego.

Kopa lat i wspomnień. Retro wspominki zawsze przytulę, wydania specjalne też. Od dłuższego czasu prenumeruję.Nir ma już czasu na czytanie od deski do deski, ale zawsze coś. Szkoda ze numer że Plusowymi tematami nie wypali. Czekałem bardzo, chociaż mam Pdf-y. Zapach papieru kocham. 

 

Wiatr przemian przyjąłem z ogromnym zaufaniem dla Pereza i Rogera. Dwóch Zajawkowiczów i reszta Ekipy. 

Niebawem przedłużę prenumeratę. 

Macie mój topór  i łuk. 

W tym wariacki Świecie warto mieć taki stały odnośnik, coś co istnieje często pomimo. Dla mnie jest to Psx Extreme. Taka"magdalenka"Prousta. Wywołująca niezmiennie uśmiech na twarzy od 27lat. Powodzenia Przyjaciele :)

 

A niech mnie, kto tu zagościł! Pamiętam jak te 13 lat temu się rejestrowałem już przy okazji tamtej zmiany wydawcy, to było Ciebie dużo na forum. 

A do zajawy - jest bardzo duża, jednak jest coś w tym, że ta praca przy czymś, co się lubi, to jednak mija inaczej. Dzisiaj znowu pół dnia zleciało na pismo, bo tu umowa, bo tu pierwsze wysyłki paczkomatowe zrobiłem prenumerat!, a już kolejny numer ogarniamy, a jeden kolporter już namieszał z terminem (ale to jutro info, może się coś jeszcze wyjaśni), a wleciały projekty okładek do nowego specjala. I tak sobie każdego wieczorka mówię "nie, no dobra, jutro trochę innych tematów", a to znowu coś :D. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Shen napisał:

@Perez dopiero z posta Rogera się dowiedziałem, że macie instagrama, na facebooku macie wiecej obserwujacych, moze warto na koncu nowego posta podlinkowac instagram? Od czasu do czasu na story wrzucic jakies insajderskie info od redakcji np

 

A to ja te linki dodawałem do Insta i Twittera/X :). 

 

Spoko, puścimy/przypomnimy to szerzej, a i treść jak najbardziej to co mówisz - będzie trochę zakulisowych różności, trochę od zgRedów. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...