Skocz do zawartości

Nowy wydawca PSX Extreme


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.03.2024 o 12:08, macGyver napisał:

Znam zamysł "nekrologów" (jak nazywam czarno-białe zdjęcia autorów recenzji) i różnych wyrazów twarzy (Konsolite ma zawsze jeden; nic go nie rusza ;D) zależnie od oceny w recenzji. Co jednak pomyśli sobie potencjalny, nowy czytelnik (chyba takich też trzeba?) który spojrzy na Rozba? Albo wiecznie smutnego aysnela? ;-)

Emocje to słabość ;) Jestem konsekwentny, jak chcesz "innych twarzy Konsolite" to jedynie w podcascie PoGRAduszki ;) 
 

W dniu 19.03.2024 o 12:08, macGyver napisał:

W kwestii tematycznej jest różnie, ale wiadomo - niemożliwym jest trafić w gusta i zainteresowania wszystkich. Czasem wystarczy różnica wieku o kilka lat i dla jednego czytelnika będzie to extra temat, a dla innego tylko strony do przewrócenia. Nie mogę się jednak oprzeć wrażeniu, że realizujemy ulubione tematy z młodości Rogera. ;-) Skoro PE stał się magazynem o grach, konsolach i popkulturze, to dziwi mnie tylko, że jest o filmach i komiksach, a o muzyce w zasadzie tylko z gier. Jest w tym jakaś dziwna niekonsekwencja.

Jakbyś zgadł ;)

 

W dniu 19.03.2024 o 12:08, macGyver napisał:

Czy jako szef odważysz się ruszyć stopkę? ;-)

 Idea Ahead trzeba wywalić :)

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Konsolite napisał:

Emocje to słabość ;) Jestem konsekwentny, jak chcesz "innych twarzy Konsolite" to jedynie w podcascie PoGRAduszki ;) 

 

 Idea Ahead trzeba wywalić :)

 

A mnie tam nie przeszkadza, żeby było po jednej wersji "facjaty" ;). To i tak jest wyjątkowo rzadko spotykany zabieg, bo zazwyczaj jest tylko podpis.

 

A pozbycie się ze stopki IA to chyba jedyny pewnik, bo grzebanie przy reszcie nazwisk jest tak ostrożne, jak przy próbach przestawienia pomnika z centrum miasta ;P

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Shen napisał:

@Perez interesowałeś się sprzedaza remastera numeru pierwszego PE? Myślałeś, żeby w przyszłości odświeżyć kolejne? Wydaję się, że to zarobek przy dużo mniejszym nakładzie pracy, niż tworzenie numerów specjalnych od zera. :red:


Rozne pomysly sie przewijaja :). Natomiast tutaj pierwszy krok to pogadac m.in. z Fenixem, aby ustalic co i jak z prawami. W kwietniu powinno byc wiecej wiadomo - dam znac :). 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, grzybiarz napisał:

Jakiś gazetkowy świr pewnie:cool2: No niestety… cena książki w cenie gazetki która ma ze 40 stron. 

Czytałem słodkie żale ile pracy itp ich kosztuje zrobienie tego typu „remastera” i zwątpiłem, po stwierdzeniu „kto ma kupić, ten kupi” i czymś w stylu ze na rynku wtórnym będą warte więcej czy cos takiego…

Trochę łapushing, ale niech się bawią ;)

Odnośnik do komentarza

Jak chodzi o Retronics to na razie mam spokój, bo maniakiem czasopism ze stajni Computer Studio nie jestem. Ale kiedyś przebąkiwali o gazetkach Playstation Plus i Encyklopedii PSX 95-00 która jest białym krukiem na rynku i takie odświeżone wydanie byłoby hitem (i kosztowało majątek). No i pewnie bym wydał majątek na takie remastery :(

 

HeHe

https://allegro.pl/oferta/encyklopedia-psx-1995-2000-rarytas-15302021895

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Roger napisał:

Ja jako czytelnik, nie naczelny, chciałbym zobaczyć stare numery w takiej wersji reżyserskiej. Czyli np. wychodzi drugi numer zremasterowany, ale z dodatkowymi 16 stronami, gdzie są rozbudowane recenzje, jakieś anegdotki, zdjęcia, przypisy, teksty, które nie weszły, czyli wszystko co działo się za kulisami takiego numeru plus jakiś dodatkowy content. 

 

A do tego zmienione oceny na jakieś sprawiedliwe :P

  • This 1
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Roger napisał:

Ja jako czytelnik, nie naczelny, chciałbym zobaczyć stare numery w takiej wersji reżyserskiej. Czyli np. wychodzi drugi numer zremasterowany, ale z dodatkowymi 16 stronami, gdzie są rozbudowane recenzje, jakieś anegdotki, zdjęcia, przypisy, teksty, które nie weszły, czyli wszystko co działo się za kulisami takiego numeru plus jakiś dodatkowy content. 

Ok to czekamy, chociaż na pierwsze 30 numerów, bo je mam najbardziej zajechane i kilku mi brakuje.

Odnośnik do komentarza

Mi brakuje tylko nr 2 więc ten jeden remaster z chęcią zobaczę. A co do nowych wydawnictw jeszcze raz zarzucę pomysł z numerami poświęconymi danemu rokowi, czyli PE 1994 a w nim najważniejsze wydarzenia i premiery sprzętowe, wszystkie najlepsze gry (bez podziału na platformy), ukryte perełki, recki w stylu aktualnych retrocenzji, czyli kawałek wstępu z historią, opis gierki, jak się zestarzała i dwie oceny jedna w kontekście swoich czasów, druga patrząc na dzisiaj + głosowanie na GOTY. Można by było wystartować z numerem poświęconym 1990 ewentualnie 198X (z całym dziesięcioleciem).

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Badus napisał:

Wnioskuję o wprowadzenie "łapushingu" do kanonu forumkowego slangu.

Wniosek niepotrzebny, „łapushing” (tak, celowo z małej litery) funkcjonuje od nie pamietam którego pH kiedy wymyśliłem to określenie, brak jedynie wpisu na wikipedii ;) 

Godzinę temu, MichAelis napisał:

Ja, a o co chodzi?

O nic ;)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...