Skocz do zawartości

Nowy wydawca PSX Extreme


Rekomendowane odpowiedzi

W czasach 6 generacji był ktoś taki jak Torba. Lubiłem go, bo dużo recenzował gier na Gacka. Wiadomo co u tego Pana teraz słychać? Pozdrawiam serdecznie, do dzisiaj czytam jego recenzje. Choćby recenzja Metroid Prime jest jedną z moich ulubionych. Ogólnie numer 69 jest moim ulubionym. GameCube dostał wtedy 10 w konsolometrze, na okładce była Zelda WW. We wstępniaku Ściera chwalił konsolę Nintendo, w Hyde Park to samo. To był ten numer, który rozkochał mnie w GC. A i w tym numerze HIV chwalił się, że został ojcem. Pomyśleć, że to już 21 lat mija. Numer 69... Przypadek, że to w nim najbardziej chwalono konsolę Nintendo? Czy może to jakiś ukryty przekaz o miłości Mario i Luigiego? :banana:

 

Edit. Numer ten był tak często czytany, że moja oryginalna sztuka straciła okładkę, a strony w środku właśnie z recenzją Metroid Prime wypadają. Ogólnie kartki już wyblakły, na innych można jeszcze znaleźć piasek ze wczasów w Międzyzdrojach w 2004 (Ach te automaty na molo, na plaży znowu były stoiska z PS2 i GT4 Prologue, a obok turnieje z pstrykaniem kapsli po specjalnie wykonanej trasie. Promowało to najnowszą odsłonę WRC). PE zabierałem wszędzie. W szkole średniej z kolegą kładliśmy plecaki na ławkę i chowając się za nimi czytaliśmy gazety. Też się grało na GBC w Pokemony trzymając go pod ławką. Wracając jednak do numery 69 - moje uwielbienie do niego jest tak duże, że kupiłem go ponownie na aukcji na allegro w idealnym stanie trzy lata temu i ciągle jest on na szczycie bym miał szybki do niego dostęp. Ach ta nostalgia.

Edytowane przez Mantis
  • Plusik 4
  • Lubię! 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 16.03.2024 o 16:58, iluck85 napisał:

A poczty nie można zmienić na inpost? Cennik pewnie inny, ale betonowe dostarczenie na drugi dzień pewniejsze. 

Ja bym prenumeratę wziął jakby był inspot. A jak mam czekać na pocztę która może doniesie, a może nie, to wybieram empik. 

 

Nie dramatyzujecie trochę z tą wysyłką prenumeraty? Przecież to miesięcznik, a nie tygodnik. Naprawdę musimy mieć Szmatławca równo z/przed kioskami?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Shen napisał:

Nie wiem jak to sprawdzić, opowieść z bizariusza tez chyba była w topce? Na top1 teraz Perez na top2 pozdrowienia dla Roziego z Seulu

Przechwytywanie.thumb.JPG.1e83bbe55064ce8eb82c4777ab6eb281.JPG

 

 

Były na pewno, które miały ponad 100. Sam chyba miał jednego albo dwa za przeróbki.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Będąc szczerym to troszkę przeraża mnie, że człowiek staje się dinozaurem...  A dopiero co były się młodym łebkiem, neta przeglądać się szło do kafejki, czy telepunktu (do dziś pamietam stanie w kolejce nawet i do dwóch godzin), a takie zrzuty ekranu z Metal Gear Solid The Twin Snake, czy Resident Evil 4 zgrywałem z IGN na dyskietki by w domu na kompa wrzucić i się jarać przed premierą. A jak bolało gdy świeżo zakupiona dyskietka się wysypała. Trochę później jak już net przybył na moją wieś, to była moda na komunikator GG, który do dzisiaj w pracy korzystam XD. Ale kiedyś to było pierwsze co się odpalało wraz z kompem. Na YouTube otwierało się kilkadziesiąt zakładek z muzyką aby się załadowało i właśnie przeglądało się takie fora. Minęło trochę czasu i żyjemy w totalnie innym świecie. Jarają mnie nowinki technologiczne i staram się być ze wszystkim na bieżąco. W większości przypadków kupuję jako pierwszy ze znajomych nowe konsole, czy telewizory z nowymi technologiami, czy choćby jak teraz składany telefon. Ale cholernie przeraża mnie myśl, że takie miejsca i prasa tracą na znaczeniu. 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Gdzie się podziały te teledyski Linkin Park na Verbatimach! Oddajcie nam nasze mlodzieńcze lata zaklęte w polifonicznych dzwonkach!

 

Technologia tak zapieprza, że mając po 30stce człowiek powoli odchodzi w niebyt. Po 40stce ma zamknąć ryj, wspominac Niemena, Grechute i wesole czasy Twojego Weekendu. Po 50stce ludzie umierają, ktoś kiedyś widział jakiegoś, ale to pewnie wygenerowane było przez AI. A jak ktoś ma 60 to pewnie chodził do szkoły z Wałęsą, papieżem i Piłsudzkim.

 

Nieciezko czuć się dziś staro będąc relatywnie młodym:)

  • Plusik 3
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, K.Adamus napisał:

Gdzie się podziały te teledyski Linkin Park na Verbatimach! Oddajcie nam nasze mlodzieńcze lata zaklęte w polifonicznych dzwonkach!

 

Linkin Park, System of a Down, Limp Bizkit, P.O.D., Alien Ant Farm. Bieganie po boiskach, ciepłe lato, wiatr we wlosach (teraz golę się na łyso przez zakola), jazda na desce. Ta beztroskość i niewiedza. Jak dobrze było nie interesować się geopolityką, atomem, historią XD Te lata naiwności już nie wrócą. Niestety nie wróci też jazda na desce, nartach i granie w piłkę. Przez lata miałem 3 złamania w prawym biodrze i skręcone kolano po wypadku samochodowym, gdzie inne auto wjechało w bok tego w który ja jechałem. Po tym jeszcze grałem. Ale od tamtego czasu dwa razy mocno skręciłem prawą kostkę, a w zeszłym roku dołożyłem złamanie w tej stopie. Każdego dnia już człowiek wstaje z bólem nogi, ale liczę, że jeszcze wyjdę pokopać w piłkę. Na szczęście zawsze byłem dwunożny ;) Meczu już raczej nie zagram, ale trzynastki, lub "560" może się uda XD

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...